Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
spoko stabilo
Autor Wiadomość
jurstu 
Użytkownik

Kręcę od: 1 stycznia 2010
Ręka: prawą
Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: bydgoszcz
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Kwi 2010|, o 11:06   spoko stabilo

ta,mówta co chce ta, mnie się mój modzik(self) podoba.

zalety:
-23cm, 22,5cm lub 19,5 cm
-duże możliwości modernizacji
-shiatsu przy infinity

wady:
-sześciokątne body
-w dłuższej wersji bez taśmy odpada cap




długopisy :
-stabilo x2
-spoko mini gripy
-duraflash (tulawlesz )
-ewentualnie jakieś ringi, jak nie lubisz shiatsu przy infinity
-tipy duraflash lub lekko obklejone taśmą signo



ZACZYNAMY

1.jeśli chcesz wersje 23 cm robisz 2 capy, ten przy backplugu przyklejasz taśma i obklejasz oba taśmą, aby spoko się trzymało, albo obklejasz cap i końcówkę body





2.nakładasz spoko mini grip




3.tniemy gripy duraflash'a




4. zakładamy je na body bez outserta.




(5.) opcjonalnie naklejamy outsert(3cm x 13cm)





GALERIA:


_________________
<big>:D jurstu</big>
PTP Wymiany/Trades
 
 
jurstu 
Użytkownik

Kręcę od: 1 stycznia 2010
Ręka: prawą
Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: bydgoszcz
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |20 Maj 2010|, o 14:02   

proszę, dajcie więcej komentóóóów
please
_________________
<big>:D jurstu</big>
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tsuguri 
WawSpin


Kręcę od: 10.2009. 2.2010
Ręka: Prawa/Right
Posty: 230
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |20 Maj 2010|, o 14:51   

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
OMG. idiota z ciebie? Po kiego grzyba Ci więcej komentarzy? Jeśli liczysz że jak uzbierasz odpowiednio dużo dobrych opini to twój "mod" zostanie przeniesiony do tutoriali, to muszę Ci powidzieć, że nie, tak się nie stanie.
Ostatnio zmieniony przez Tsuguri |20 Maj 2010|, o 14:54, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |20 Maj 2010|, o 15:51   

"jurstu" napisał/a:
proszę, dajcie więcej komentóóóów
please


Proszę bardzo:
Złożyłem go i jest kiepski. Jednym słowem szkoda części, nie dużo kosztuje i to jest jedyny plus - tak więc aż tak mi nie szkoda. Ale nie polecam.

Zadowolony? :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 17:47   

"4. zakładamy je na body bez outserta. " - błąd logiczny, nie zakładasz ich na body a na gripy spoko, które w sumie też nie są na body, ponieważ są na capach... nie jestem w stanie się wysilić aż tak bardzo, żeby zrozumieć czemu mówisz, żeby założyć gripy na body a potem na zdjęciu pojawiają się one na capach stabilo...
Powiem tak - mod ogólnie wydaje się beznadziejny.
1. wy....łbym duraflashe... wygląda to beznadziejnie...
2. ogarnąłbym jakiś zmazik podobny do stabilo ale nie kanciasty... oh! przypadkiem mam taki w domu... jest na nim napisane "Ninbo CIENKOPIS fine 0,4", body okrągłe, czerwone, capy clear, ale te ze stabilo chyba wejdą na niego.
3. wywal z tuta opcję dania tipów duraflasha, bo one praktycznie nie mają wagi, już lepiej dać tipy G1/hi tec C4, ale nie duraflasha... zlituj się...
4. na przyszłość pytaj ludzi, czy mod się podoba zanim zapostujesz tutorial do niego, bo tylko zaśmiecasz forum...

nie obraź mi się tylko :facepalm:
no to do łogarnięcia :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl