Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 18:47
gumix89 SOLO VIDEO, zapraszam ... :D (czas 01:27)
Autor Wiadomość
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |26 Kwi 2007|, o 06:30   gumix89 SOLO VIDEO, zapraszam ... :D (czas 01:27)

gumix89


obiecalem nakrecic cos zajefajnego i mam nadzieje ze sprostalem waszym wymagania.
nudzic sie za dlugo nie bedziecie bo filmik trwa 01:27
a muzyczka tez jest bardzo fajna :D , krecenie sami ocencie , co tu duzo pisac sami zobaczcie ...


www.youtube.com/watch?v=II3-0ud1gpY
PTP Wymiany/Trades
 
 
Goro 
Użytkownik

Kręcę od: koniec I 2007
Posty: 67
Skąd: Poniatowa
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |12 Wrz 2007|, o 20:38   

Zapewne Twoje rady i podpowiedzi sa bezcenne zwlaszcza, ze zapewne krecisz duzo dluzej niz gumix i wiesz lepiej jak powinien krecic ...
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |13 Wrz 2007|, o 06:45   

dobra to juz ostatni post, zeby nie robic oftpp jak wydam nowy filmik to wtedy mnie ocenisz Magson mistrzu , a krecic wolniej nie bede, bo to mnie wyroznia, taki mam styl a ludziom na zywo to sie bardzo podoba,


odnosnik do postu nizej:
EDIT: nie zwolnie, bo zaraz znajdzie sie jakis NOOB ktory wszystko splagiatuje, moje krecenie to jeden wielki freestyle ! krece to co mi sie podoba.

btw: BOzE JAK JA NIENAWIDZE NOOBoW!
Ostatnio zmieniony przez gumix |14 Wrz 2007|, o 15:45, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Magson
Użytkownik


Posty: 30
Skąd: Mazowieckie
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Wrz 2007|, o 13:42   

Gumix ja nie mowie ze mi sie nie podoba jak ty krecisz tylko ze jak jak ogladam twoje filmy to musze pusczac klatka po klatce zeby wyczaic jaki trick robisz Krec Dalej :D mi sie to podoba ;]

Moja Rada: jak nagrasz nastepny film to jak bedzie jakies wyjeb*** combo to JE ZWOLNIONYM TEMPEM NAGRAJ :) TO TYLE
PTP Wymiany/Trades
 
Robertt
Użytkownik


Posty: 7
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2007|, o 17:02   

HEy...JEstem Nowy na forum...ale krece jus jakies 2 miecchy..
filmik Jest naprawde extra.
Mysle Ze Filmik NIe byl przyspieszony:) :D krecisz fajnie dla oka;))
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl