Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Viko Mod
Autor Wiadomość
Viko 
Użytkownik


Wiek: 26
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2010|, o 18:32   Viko Mod

Witam to mój trzeci tutorial i chyba najlepszy !!! Tym razem zaprezentuje wam jednostronnego [size=18][/size][color=green][/color]Viko Moda


Potrzebne części:
2x capy Pentel color pen (zwykłe taiwańskie [color=red][/color]NIE JAPOŃSKIE)
2x gripy eliteball/sailor
2x tip PM flexgrip elite
1x ścinka gripa o długości ok.3cm
1x metal beifa tip
1x zmazki toma (potrzebny równierz do CK moda)
Izolacja

Dane:
Długość-ok.19cm
Cena-ok.25zł
Waga-jest ciężki i fajnie się nim kręci pomimo to iż jest mx-em można kręcić nim z dwuch storn :P

1.Z jednej strony zmazika utnij backpluga a z drugiej go wyciągnij i opróznij środek zmazika. Następnie ze strony uciętego backpluga nałóż capa color pena

2.Wkręć tipa elite i przyklej go izolacją
nałóż jakiś grip i przód skończony całość ma mieć 15cm
3.Przygotuj capa color pena,metal beife i elite
wkręć tipa w ten sposób :
Przygotuj 10cm taśmy izolacyjnej i oklej tak capa :

4.Następnie przygotuj kolejne 10cm taśmy izolacyjnej i przyklej capa do body

Nałóż gripy eliteballa/sailora na tył moda i wciśnij metal beife do capa :D

[size=18][/size]Gotowy mod:
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |11 Kwi 2010|, o 18:40   

za mala powierzchnia krecenia. poza tym troche przekombinowane to. daje glowe, ze robiac symetrycznego moda, czyli na body Tomy capy color penow, na to gripy i w capy tipy Flexgripow, bedzie sie krecic lepiej, niz tym ;d
PTP Wymiany/Trades
 
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2010|, o 18:54   

"Hut" napisał/a:
obiac symetrycznego moda, czyli na body Tomy capy color penow, na to gripy i w capy tipy Flexgripow, bedzie sie krecic lepiej, niz tym
poprostu to jest moder roku w 2 min i juz gotowy pen :) a co do moda to fajnie wyglada tylko tak jak mowil hut mala powierzchnia krecenia. no ale staraj sie sstaraj narazie bardzo pozytywnie :)
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
geecko 
Użytkownik


Ręka: mam i to dwie
Wiek: 27
Posty: 177
Skąd: Kraków
Handel: 94,12% (+16, 0, -1)
Wysłany: |11 Kwi 2010|, o 19:05   Re: Viko Mod

"Viko" napisał/a:
potrzebny równierz do CK moda

:facepalm: Powinno być "również"
A tak w ogóle to mod może i ciekawy ale wątpie żeby ktoś zamierzał go składać
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=7jHU29cAohc
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mutin 
Użytkownik


Ręka: prawa/right
Wiek: 27
Posty: 95
Skąd: Tarnów
Handel: 86,21% (+25, 0, -4)
Wysłany: |12 Kwi 2010|, o 12:54   

Ja dziś go złożyłem, i muszę powiedzieć żekręci się bajecznie, poza małą powieszchnią kręcenia. 7/10.
Ostatnio zmieniony przez Mutin |12 Kwi 2010|, o 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Enigma 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: LENIWA
Wiek: 30
Posty: 267
Skąd: Biała Podlaska
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |12 Kwi 2010|, o 20:36   

Mod w miarę przyjemny z wyglądu, jego barwy są jak najbardziej odpowiednie.
Minusem jego jak już wspomnieli koledzy z góry jest mała powierzchnia kręcenia. Ogółem mod wygląda nie najgorzej ale nie ma w nim czegoś takiego co przykuło by moją uwagę.
Mam nadzieję ,że dalej będziesz robił jakieś nowe mody.
_________________

KRĘCĘ, BO TO MNIE KRĘCI
PTP Wymiany/Trades
 
 
Viko 
Użytkownik


Wiek: 26
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2010|, o 19:25   

powierzchnie można zmieniać mój cały mod ma 19cm a o ile mnie pamięć nie myli mod mutina ma ok.20,2cm. zakładając capa na przód można ledwo go założyc a mod bedzie mial 21,5cm a gdy pod capa z przodu nakleimy tasmę izlolacyją (co sprawia że przód body jest grubszy) mod może mieć nawet 21,8cm :P
PTP Wymiany/Trades
 
Tażan 
Użytkownik


Kręcę od: 10.11.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 87
Skąd: Katowice-Podlesie
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2010|, o 17:53   

Sory Viko ale bardzo mi się nie podoba z wyglądu, mała powierzchnia kręcenia. Raczej go nie złoże, bo wole mody symetryczne i z większą powierzchnią.
_________________

http://www.formspring.me/TazanPPP - Zadawać pytania, mogą być idiotyczne.
YouTube channel - http://www.youtube.com/user/TazanPenspinning
Ostatnio zmieniony przez Tażan |15 Kwi 2010|, o 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl