Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: FeniX
|13 Lis 2010|, o 14:48
Co rozumiesz jako "umiem trick"?

Co rozumiesz jako "umiem trick"?
1. Trick wykonuje mniej wiecej 5/10
16%
 16%  [ 22 ]
2. Trick wykonuje prawie zawsze ale jako osobny trick
52%
 52%  [ 71 ]
3. Potrafie laczyc trick w combo, wykonuje go bez przygotowania
30%
 30%  [ 41 ]
Głosowań: 79
Wszystkich Głosów: 134

Autor Wiadomość
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2007|, o 12:07   Co rozumiesz jako "umiem trick"?

Temat naszedl mnie pod wplywem przemyslen n/t postow na tutejszym forum o trickach oraz filmow prezentujacych wasze umiejetnosci.

Niejednokrotnie czytalem wypowiedzi, gdzie autor mowi: znam ten trick, umiem go wykonac, etc. Ale dlaczego nie widze tego w nadsylanych filmach? Dlaczego (teraz przyczepie sie jeszcze do materialow do trailera - byc moze bardzo nieslusznie - ale z drugiej strony caly czas czekalem na nowe lepsze filmy) prezentowane tricki nie odzwierciedlaja tego czego, jak mowicie, potraficie.

Pytanie moje brzmi: Co rozumiesz jako "umiem trick"?
1. trick wykonuje mniej wiecej 5/10 razy
2. umiem go poprostu wykonac, ukladam dlugopis w rece, robie zamach, wykonuje trick z prawie 100% skutecznoscia
3. wykonuje go zawsze, bez odpowiedniego przygotowania, lacze go w combo bez problemow

Oczywiscie nie zakladam, ze jestescie maszynami i jesli napiszecie 100% skutecznosci jest 100% zawsze moze sie cos zdarzyc, ze nie wyjdzie ale te 99% wychodzi.

PS. Prosze mnie nie pytac o konkrete posty, poprostu to takie przemyslenia w zasadzie od tak dawna jak znam to forum.
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Poohatek 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawy rąk xD
Wiek: 31
Posty: 339
Skąd: Okolice Gdańska
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |25 Sie 2007|, o 09:01   

A odnalazl ktos temat gdzie zostala przyznana mi zlota patelnia odgrzewacza tematow ? Bo chyba w kwietniu odgrzalem temat z grudnia :roll: :mrgreen: :mrgreen: Ale bylem wtedy glupi i niemadry xD

Kiba : Postaraj sie nie odgrzewac starych tematow ... Ja raz zrobilem ten blad i mi jeszcze do teraz go wypominaja:lol:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kiba 
Użytkownik

Kręcę od: sierpień 14 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 43
Skąd: Mikolow
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |25 Sie 2007|, o 10:26   

to ja moze juz nic niepisze :D ?

Jak piszesz, to rob to z sensem, zeby to cos wnosilo do tematu
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |25 Sie 2007|, o 13:23   

"Kiba" napisał/a:
to ja moze juz nic niepisze :D ?


Tak, prosimy. :x

Nie, no zartuje. Pisz, ale umiesc to do Worda, Offica albo najlepiej zainstaluj Mozille Firefox...
PTP Wymiany/Trades
 
 
dante 



Kręcę od: 15-08-2005
Ręka: Prawa
Wiek: 46
Posty: 770
Skąd: Żerniki Wroclawskie
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |25 Sie 2007|, o 14:14   

"Kiba" napisał/a:
to ja moze juz nic niepisze :D ?


Jak juz pewnie zauwazyles, nie jeden user zwrocil Ci uwage ze masz problemy z polska ortografia. Z tego co sie orientuje to jestes dosc mlodym uzytkownikiem PPP, dlatego postaraj sie wziąć sobie do serca uwagi starszych kolegow. Wierz mi lub nie, ale umiejetnosc poprawnego pisania przyda Ci sie i w szkole, w domu, internecie i pewnie w przyszlym doroslym zyciu.
Tak wiec nie obrazaj sie, tylko zainstaluj sobie FireFoxa 2 i masz klopot z glowy, a poza tym moze sie czegos nauczysz. Glowa do gory... :wink:

ps. sorki za offtop, ale admin moze... :wink:
_________________
Dante fun - takie tam śmichy-chichy.
Zośka, Zośka Remember[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
Winotu 
Użytkownik


Kręcę od: 23-09-2010
Ręka: Prawa
Posty: 208
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |13 Lis 2010|, o 14:43   

"dante" napisał/a:
"Rarka" napisał/a:


Reasumujac: Opcja 2., umiem trick jak wchodzi 8,9/10 bez przygotowania. Jak w nocy mnie obudza, to jestem gotowy, zeby go zrobic :D
A jesli chodzi o laczenie trickow w comba, to sie mowi: Umiem combo costam--> costam --> costam reverse.



Jestem tego samego zdania.


całkowicie się z tym zgadzam
opcja nr. 2

[ Komentarz dodany przez: FeniX: Sob 13 Lis, 2010 14:48 ]

Data ostatniego posta: Sob 25 Sie, 2007. Nie dodałeś nic sensownego, więc Twój post nie ma potrzeby bycia. Bądź łaskaw nie odkopywać tematów, jeśli nie masz nic konkretnego do dodania.
Ostrzeżenie słowne.

A temat zamykam.
_________________
http://osu.ppy.sh/u/winotu
osu!
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl