Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[battle] Smartin vs ola98

Kto zakręcił lepiej?
Ola98
34%
 34%  [ 8 ]
Smartin
34%
 34%  [ 8 ]
Remis
30%
 30%  [ 7 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
f3ken 
TOL

Kręcę od: XI 09
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 197
Skąd: Wodzisław Śląski
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |7 Mar 2010|, o 19:24   [battle] Smartin vs ola98

OLA 98


Wersja HQ na YouTube



SMARTIN


Wersja HQ na YouTube



Głos na Ole ofc.
PTP Wymiany/Trades
 
 
ola98 
Użytkownik

Kręcę od: 26.09.09
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 133
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |7 Mar 2010|, o 19:29   

Smartin fajne combo podoba mi się ja oczywiście troszeczkę zlamiłam to combo ;]
YouTube cały efekt zepsuł ;( YT = ZŁO!!!

Głos oczywiście na Ciebie Smartin ;) )
Ostatnio zmieniony przez ola98 |7 Mar 2010|, o 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Dżakob 
Użytkownik


Kręcę od: 404 Not Found
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 100
Skąd: Otwock
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |7 Mar 2010|, o 19:39   

Oba combosy są OK. Jednak wydaje mi się, iż Smartina był lepszy pod względem płynności i wyglądało to tak, jakbyś miał wszystko pod 100% kontrolą(nie wliczając dropa na końcu, ale zdarza się). Pozatym tricki wykonane były jakoś bardziej spójne. Co do oli98 to combos też ładny(brawo nie myślałem, że już tyle umiesz), choć na pewno(wg.mnie)zabrakło trochę płynności. Tricki też ładne choć w niektórych momentach były tzw. "zacinki" Ogółem bardzo fajny sipnning w waszym wykonaniu. Czekam na wypowiedź innych :grin:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dżakob |7 Mar 2010|, o 19:39, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |7 Mar 2010|, o 19:50   

Jeżeli mam być szczery, to powiem tak: poziom wyrównany.
Solo Oli spodobało mi się, tylko te lagi... :neutral:
Ładne połączenia, powiem tak; masz fajny styl, nie starasz się nikogo kopiować [(być może wzorujesz się na kimś, nie wiem) ale to nawet dobrze, ważne, że nie kopiójesz nikogo (tak mi się wydaje)], ładne przejścia, nie wykonane najlepiej, ale przemyślane.
Jesteś kreatywna, a to wielki +, twoje kąbo było przemyślane, jak na taki okres czasu nie musisz się wstydzić lagów, każdy tak miał, ale widzę, że już coraz lepiej Ci idzie :smile:

Jakość nie powala, ale kąt kamerki może wybaczyć jakość, a tak btw. Ładny Palmspinek z TA :razz:

a teraz Smartin: Ładne połączenia, mniej lagów, lepsza jakość filmu; to na plus.
a na minus xd: gorszy kąt (moim zdaniem ofc), za bardzo machasz ręką (nie lubię szarpanego spinningu, znowu mówię jako Ja), drobna motonionia, apropo ułożenia ręki, trochę tak jakoś mi nie podpasowało. No i ta końcówka z wypadnięciem pena...

Lecz ogólnie, fajnie się oglądało oba comba, poziom wyrównany jak już mówiłem więc... Remis ;)
Ostatnio zmieniony przez Socus |7 Mar 2010|, o 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ola98 
Użytkownik

Kręcę od: 26.09.09
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 133
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |9 Mar 2010|, o 21:01   

No jak widać walka wyrównana :P
Jeszcze innym razem spróbujemy to dograć ;)
PTP Wymiany/Trades
 
Vidoter 
Użytkownik


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 30
Skąd: że znowu?!
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |9 Mar 2010|, o 22:44   

Opcja "remis" w ankiecie... :facepalm: Jedyny minus tej walki ;) A poza tym kąba ładne ale Smarti'na płynniejsze (przynajmniej tak to wygląda).
_________________
This girl is sooo hot! (+18)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl