Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Uni-pirate
Autor Wiadomość
Viko 
Użytkownik


Wiek: 26
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2010|, o 18:32   Uni-pirate

Więc tak mój pierwszy tutek okazał się beznadziejny i nie ukrywam tego lecz chciałbym żeby 2 tutorial okazał się lepszy. Tym razem postanowiłem zrobić coś dwustronnego czyli symetryczny uni-pirate :D

Długopisy do zebrania :
2x easy dura flash
1x spoko mini
1x super pirat
2x uniball signo
KOSZT to około 22zł
długość to 21,5cm

Zaczynamy:
1.Wyciągnij tip duraflash i nałóż na niego tip uniball signo

2.Rozszerz lekko capa SP tak aby tip dura flasha z tipem uS nachodził deliktnie

3.Całość ma mieć 5,4cm

4.Teraz włóż capy na body

5.Następnie nałóż grip spoko mini przecięty na pół tak aby przykrywał calego tipa EDF(dura flash)

6.Teraz nałóż na grip spoko mini po 5pasków EDF z każdej strony :D itak wygląda efekt końcowy :
PTP Wymiany/Trades
 
ola98 
Użytkownik

Kręcę od: 26.09.09
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 133
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2010|, o 21:23   

powiem szczerze mod nie zbyt się prezentuje nic odkrywczego ale możliwe że nawet dobrze się nim kręci ;) dopracuj go jeszcze jak trochę pomyślisz to zrobissz coś naprawdę super :)
PTP Wymiany/Trades
 
Alexio 
Użytkownik


Kręcę od: 13.01.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 209
Skąd: Dębica
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2010|, o 21:29   

Cóż, wygląd na początku tutka mnie nawet zachęcił- gripy od durka zrobił swoją robote. Ale co do jakości kręcenia i samego tutka to kiepsko... Za długi:/ Użyj białych a nie przeźroczystych SP. TAk naprawde to nie stały się one przeźroczyste, tylko ludzie wsadzają całego SP bez ściągania capów i sie psuje... Taki był mój błąd przy stylishu, przypłaciłęm go kolejnym 2.50 w kafejce :P
_________________
Kocham swój avatar.

Repeat Group
PTP Wymiany/Trades
 
 
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 32
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2010|, o 22:04   

Wygląda całkiem ciekawie tylko wydaje mi się zdeczka za długi jak dla mnie ;p w moim aktualnym modzie też mam wykorzystany patent Durki na spoko ;D
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl