Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Precel- Szybkie, forumowe zamówienie z PenWish'a
Autor Wiadomość
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2010|, o 18:41   Precel- Szybkie, forumowe zamówienie z PenWish'a


Oceny wymian z tym uytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+28500

Siemka!
Mam 167 + na PPP, 27 + na UPSB, 3 + na FPSB i 3 + na GPC.

Chciałbym zamówić kilka rzeczy ze strony www.penwish.com . Niestety koszt przesyłki w przypadku gdy zamawia jedna osoba jest duży, więc liczę na waszą pomoc.

Chciałbym zaznaczyć, że nie pobieram prowizji. Płacicie tylko za koszt swojego zamówienia i koszt przesyłki.

Regulamin:

1) Osoba zamawiająca akceptuje ten regulamin.
2) Zamówienia proszę składać w takiej formie:
Ilośćx | Nazwa Długopisu | (Kolor)/Cena za jedną sztukę x ilość = cały koszt
Przykład:2x Hybrid Gel Grip (Blue)/ $2.75 x 2 = $5.50
Kolor proszę pisać w języku angielskim, a cenę w dolarach, bez kosztów wysyłki.
3) Koszt wysyłki to koszt wysyłki paczki priorytetowej z Chicago do mnie podzielony przez wszystkich zamawiających plus koszt wysyłki do waszych domów.
4) Kurs będzie pobierany o 0,20 gorszy wyższy niż na paypalu. Dokładny kurs podam w dniu zebrania zamówień. Różnica kursu zostanie zwrócona.
5) Zakończenie zbierania zamówień następuje 24h po złożeniu zamówienia przez jedenastą osobę. Czyli w momencie gdy zamówi 11 osób macie jeszcze dobę na zmianę zamówienia (proszę o robienie tego poprzez edytowanie posta). Jeżeli ktoś boi się, że nie zdąży zamówić to wystarczy napisać "/in", a potem jak najszybciej edytować posta.
6) W przypadku nałożenia cła, peny zostaną wysłane do zamawiających po uiszczeniu opłaty za cło. Jednak proszę się o to nie bać. Paczka nie będzie należała do dużych, więc nie powinna zostać przechwycona przez urzędników. Eryk (właściciel sklepu www.penwish.com ) zawsze zaniża wartość paczek, więc to cło powinno być niższe niż te 20% realnej wartości paczki. Niedawno zamawiałem z penwisha i Eryk napisał na kopercie wartość 22$. Gdy realna wartość zamówienia wynosiła 108$.
7) Kiedy ktoś zamówi długopisy, których nie będzie w sklepie i Eryk nie będzie mógł ich zdobyć w ciągu 2 tygodni, zostanie poproszony o zmianę zamówienia. Jeżeli np. zostanie zamówione 10 żółtych Color Twinów, a dostępne są tylko 4. To o tym kto dostanie te długopisy decyduje kolejność składania zamówień.
8) Nie odpowiadam za szkody wyrządzone przez Pocztę Polską.
9) Regulamin może ulec zmianie.

Wszelkie pytania proszę kierować w tym temacie lub na PW.

Serdecznie zapraszam do zamawiania ;)
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |29 Sty 2010|, o 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |18 Lut 2010|, o 17:51   

Witam!
Pora na garść informacji. Pieniędzy nie mam od Alchemista, który zamilkł, czekałem mając nadzieje, że ożyje, ale pora podjąć jakąś decyzje.

Wyrzucam Alchemista z listy zamawiających. Marvin też się wycofał. Co za tym idzie potrzebujemy jeszcze 2 osób. Dlatego jak ktoś jeszcze chce zamawiać to zapraszam to napisania posta w tym temacie.

Przeprosiłem Eryka za to, że prosiłem go o rezerwacje penów. Liczyłem na waszą uczciwość i miałem nadzieje, że jak ktoś pisze posta o treści: "Zamawiam:" to znaczy, że zamawia. Cóż, myliłem się.

Wszyscy macie czas na zmianę zamówień, jeżeli macie taką ochotę do 22 lutego do północy. Weźcie pod uwagę, że trochę cen na Penwishu się zmieniło. Więc pewnie duża część osób będzie musiała dopłacić.

Proszę was również o to byście teraz się nie wycofywali. Przepraszam za kłopoty, ale nie wynikły one z mojej winy.
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |18 Lut 2010|, o 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tsuguri 
WawSpin


Kręcę od: 10.2009. 2.2010
Ręka: Prawa/Right
Posty: 230
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |18 Lut 2010|, o 20:27   

Zamawiam:
1x Pilot Dr. Grip Shaker Pencil 0.5 mm Metallic Silver - 8.2$
1x Pilot G3 Black 0.5 mm - 2.54$
2x Zebra Airfit Gel Pen 0.5 mm - 2x4.25$=8.5$
1x Dong A Comssa with double white caps! - 1.4$
1x Dong A White Caps - 0.25$
5x Black Ring Hoops - 0.75$
Razem: 21,64$

Jeśli uda mi się wyżydzić forsę od brata, to wpłacę jak najszybciej. Jeśli nie, to za maksymalnie tydzień będę miał pewne pieniądze z innego źródła.
Ostatnio zmieniony przez Tsuguri |19 Lut 2010|, o 08:43, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczu 
Użytkownik


Kręcę od: Styczen 2010
Ręka: 2H1P
Wiek: 29
Posty: 13
Skąd: Łomianki/Warszawa
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |18 Lut 2010|, o 22:37   s

Chciałbym zamówić :
4 x Sailor Gel Grip (White) = 4x 1.20$ = 4.80$
4 x Sailor Gel Grip (Black) = 4x 1.20$ = 4.80$
1 x White CT - Black (Art Color) = 1x 3.00$ =3.00$
1x Tornado Mod Black = 1x 9.25$ = 9.25$
+ _________________
21.85$


uległo zmianie.
_________________
Are you siur ?
Ostatnio zmieniony przez Kolczu |23 Lut 2010|, o 17:25, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |10 Mar 2010|, o 17:11   

Witam ponownie!
Każdy z zamawiających dostał dzisiaj od mnie prywatną wiadomość na forum.

Przesyłka podrożała. Wynosi teraz 25 zł na głowę.

Każda osoba, która nie dostała informacji, że może poczekać z wpłatą, musi wpłacić pieniądze jak najszybciej.

Teraz nie można się wycofać. Napiszę jak dostanę pieniądze od wszystkich, którzy mieli dopłacić i zamówię długopisy.

Możliwe, że niektórzy dostaną inne kolory shakerów(pilotów dr. grip). Jak komuś bardzo zależy na tym kolorze, który zamówił, proszę o pw.

Pozdrawiam,

Edit:

Mam zaszczyt poinformować was, że długopisy zostały zamówione. Paczka powinna być u mnie w czasie 2 tygodni, jeżeli nie wynikną żadne komplikacje.

Możecie mi wysyłać swoje adresy na PW. W tytule wpisując: ADRES - "swój nick".

Edit:

Siemka!

Paczka została dzisiaj wysłana do Polski. Eryk w formie gratisu do dużego zamówienia ubezpieczył dodatkowo paczkę.

A ja nie mam wszystkich adresów i 16 zł od Markiusa ;)
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |10 Mar 2010|, o 17:25   

Jakie 16zł!!!!!!??? Przecież dostałem od ciebie ta pierwsza wiadomosc z zaplata za te color twiny zaplacilem i koniec czekam na nie!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |10 Mar 2010|, o 17:45   

Cytat:
Oczywiście rozumiem, że posty edytowane w lutym to żart, bo termin składania ostatecznych zamówień był do niedzieli. Żeby potem nie było pretensji, że czegoś nie wysłałem ;)

Zamówienie Markiusa94 wygląda tak:

Color Twins - Light Green x 3 = 3 x $2.90 = $8.7
Color Twins - Pink x 3 = 3 x $2.90 = $8.7
Color Twins - Sky Blue x 3 = 3 x $2.90 = $8.7
Color Twins- Black x 3 = 3 x $2.90 = $8.7
Color Twins- Yellow x 3 = 3 x $2.90 = $8.7
Color Twins- Red x 3 = 3 x $2.90 = $8.7


Po tym jak pozwoliłem zmieniać zamówienia, Twój post wyglądał tak:

"Markius94" napisał/a:
Color Twins - Light Green x 2 = 2 x $2.90 = 5,8$
Color Twins - Pink x 3 = 3 x $2.90 = 8,7$
Color Twins - Sky Blue x 3 = 3 x $2.90 = 8,7$
Color Twins- Black x 2 = 2 x $2.90 = 5,8$
Color Twins- Yellow x 2 = 2 x $2.90 = 5,8$
Color Twins- Red x 2 = 2 x $2.90 = 5,8$
MUJI Twin Pen x 1(jasny zielony) = 2,1$
Sailor Gel Grip- White x 2 = 1.2 x 2 = 2,4$
Sailor Gel Grip- Black x 4 = 1,2 x 4 = 4,8$
Dong A White Caps x 40= 10$


Jako, że zamawiasz więcej i przesyłka jest ciut droższa to musisz dopłacić.

Rozmawialiśmy o tym na gg, więc dziwi mnie to, że dalej nie rozumiesz. Czy ja tak niezrozumiale piszę?

Ale spoko, możesz nie dopłacać i dostaniesz długopisy z pierwszego zamówienia. Decyzja należy do Ciebie ;)

@down:
Można było do 30 stycznia, a potem do 22 lutego.

Paczka jest zamówiona, więc nie można zmieniać zamówień.

Z Markiusem chciałem zrobić taki układ, że on weźmie te peny które zamówił wcześniej, a ja wezmę dla siebie resztę jego zamówienia. Brakujące CT mogę dołożyć mu z mojej kolekcji.
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |10 Mar 2010|, o 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2010|, o 20:36   

Witam bardzo serdecznie!
Dzisiaj w okolicach godziny 18.00 dostałem paczkę. Wygląda ona tak:



Dobra wiadomość- nie ma cła.

Zła wiadomość- nie ma żółtych CT.

Okazało się, że Eryk też jest człowiekiem i też popełnia błędy. Zapomniał spakować żółtych CT, dlatego wszyscy, którzy je zamówili muszą poczekać ok. 2 tygodni, dostałem dziś od niego info, że jutro je wyśle.

Proszę o niezwłoczne wysyłanie mi adresów. Chcę jutro wysłać paczki tych osób co nie zamawiały żółtych CT. Mam adresy tylko od 2 osób: Antraksusa i Hejkumkejkum.

Jutro też policzę zwrot pieniędzy za kurs.

Jeżeli ktoś kto zamawiał żółte CT chcę bym mu wysłał resztę długopisów, a CT jak dojdą to też proszę o info.
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |24 Mar 2010|, o 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |28 Mar 2010|, o 10:10   

W piątek peny zostały wysłane do wszystkich oprócz:
ola98
Cappy
MMs

Do Oli peny wyślę w poniedziałek, a dwaj pozostali użytkownicy chyba nie mają dostępu do internetu ;)

3 osoby czekają jeszcze na żółte CT, dam znać jak dojdzie z nimi paczka.

@down:
Wybacz myślałem, że do wszystkich napisałem pmki. U Ciebie nadwyżka wynosi 7 zł, podaj dane konta, na które mam przelać pieniądze.
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |28 Mar 2010|, o 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |26 Kwi 2010|, o 20:57   

Witam!
Do czekających na żółte CT:

Eryk wysłał CT, ale podobno przez wulkan na Islandii cofnęło mu paczkę i 4-5 dni temu wysłał ponownie, więc proszę was o cierpliwość.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |4 Maj 2010|, o 07:44   

Doszły żółte CT. Jutro je roześle.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl