Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 19:11
[East 1/8] E7 vs E8

Kto lepszy ?
Kolczak & Shaiibon
68%
 68%  [ 26 ]
Ziomek & Ogararu
31%
 31%  [ 12 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |30 Sty 2010|, o 12:40   [East 1/8] E7 vs E8

Kolczak & Shaiibon


Wersja HQ na YouTube

Ziomek & Ogararu


Wersja HQ na YouTube
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Pari |11 Lut 2010|, o 17:25, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2010|, o 17:10   

BUMP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 20:07   

E7: No wybaczcie, ale ten rodzaj humoru do mnie nie trafia. Fajnie, że kreatywnie i inaczej niż wszyscy... Ale w tym wypadku wolałbym zobaczyć inny niż u wszystkich spinning.

E8:
Ziomek: Od tego czy to dobre combo, czy nie zależy tylko to ile kręcisz. Sprawdziłbym, ale net mi za bardzo muli, jeśli machasz mniej niż pół roku to Twe combo jest dośc ładne i bardzo znośne. Jak więcej, to tylko średnie. Nic nie zapada w pamięć, niestety :/
Ogararu: Zdecydowanie przewyższasz swego kompana i ratujesz tego doubla. Nie wiem ile kręcisz, ale zdecydowanie pokazujesz, że masz potencjał. Różnorodnie i płynnie. Dobrze. A Buster zły.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |14 Lut 2010|, o 16:38   

e7: Odgapiacze! Pen do mikrofalówki zostało użyte przeze mnie xD Ale jeśli chodzi o comba to całkiem niezłe a transfer jak mówiłem, za****** sam bym tak nie zrobił z keczapem!

e8: całkiem niezłą nuta do tego penspinningu. Ziomek i Oguraru nie wiedziałem, że macie takiego skilla w PS! keep spinning
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl