Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|9 Mar 2010|, o 17:39
[Tack-On] Phantasm vs. Tmkk
Autor Wiadomość
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2010|, o 11:59   [Tack-On] Phantasm vs. Tmkk

Dodajemy po max 2. tricki.
Hybrydy - tak.
Max cont. - 2
Max spin - 2.0
Deadline - 1 tydzień.


Wersja HQ na YouTube

Breakdown: Sonic 34-23.

Tmkku, skąd wiedziałeś? :facepalm: xD

@down: omfg... muszę się nauczyć devil's around ;D

@Edit: No właśnie nie umiałem ani jednego ani drugiego. Przed tym Tack Onem nie wiedziałem za bardzo czego się teraz uczyć, no to już wiem :D
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |4 Lut 2010|, o 15:12, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Tmkk 
TSG

Kręcę od: 9 X 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 104
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2010|, o 11:07   


Wersja HQ na YouTube


Breakdown: Sonic Normal 34-23 :arrow: Devil's Around :arrow: FL IA :arrow: Fake Double :arrow: TA Release to 34 :arrow: Sonic Clip :arrow: Sonic Normal 23-12 :arrow: TA ~ Palmspin 0.5 :arrow: Magical Reset 34-12 :arrow: Neosonic 12-T1 :arrow: TF Charge rev ~ FL TA rev :arrow: Bak :arrow: MidBak :arrow: Twisted Sonic 23-12 :arrow: Pass 12-T1 :arrow: Tipped Sonic Fall :arrow: Sonic Rise :arrow: Double TA :arrow: Warped Sonic :arrow: Pass 23-34 :arrow: Pinkybak :arrow: Twisted Sonic Bust 34

1.Sory za lagi
2.W jednym momencie zapomniałem co mam robić i żeby drętwo nie wyglądało edytłem troszkę p;
3.W Breakdownie zapomniales o bakach przed tws // już jest p:
_________________
http://www.youtube.com/user/tmka3
Ostatnio zmieniony przez Tmkk |11 Lut 2010|, o 15:29, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2010|, o 18:01   


Wersja HQ na YouTube

Breakdown: Sonic Normal 34-23 || Devil's Around || fl IA || Fake Double || TA Release to 34 || Sonic Clip || Sonic 23-12 || TA || Palmspin 0.5 to 34 || Magical Reset 34-12 || Neosonic 12-T1 || TF Charge rev ~ FL TA rev || Bak || Midbak || Twisted Sonic 23-12 || pass 12-T1 || Tipped Sonic Fall || Sonic Rise || Double TA || Warped Sonic 12-23 || Pass 23-34 || Pinkybak || Tw. Sonic Bust 34-23 || Bust. <=== Kończmy, plizzz!
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Tmkk 
TSG

Kręcę od: 9 X 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 104
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2010|, o 22:40   


Wersja HQ na YouTube


Breakdown: Sonic Normal 34-23 :arrow: Devil's Around :arrow: FL IA :arrow: Fake Double :arrow: TA Release to 34 :arrow: Sonic Clip :arrow: Sonic Normal 23-12 :arrow: TA ~ Palmspin 0.5 :arrow: Magical Reset 34-12 :arrow: Neosonic 12-T1 :arrow: TF Charge rev ~ FL TA rev :arrow: Bak :arrow: MidBak :arrow: Twisted Sonic 23-12 :arrow: Pass 12-T1 :arrow: Tipped Sonic Fall :arrow: Sonic Rise :arrow: Double TA :arrow: Warped Sonic :arrow: Pass 23-34 :arrow: Pinkybak :arrow: Twisted Sonic Bust 34 :arrow: fl IA :arrow: TA release :arrow: Backhand Bounce.

Dziś już nie miałem siły na lepiej, jutro nie miałbym czasu, a chciałem już mieć tego tack on'a z głowy.

Edit. Jak będzie mi się nudzić to nakręcę od nowa d;
_________________
http://www.youtube.com/user/tmka3
Ostatnio zmieniony przez Tmkk |11 Lut 2010|, o 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl