Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
1 year collab!
Autor Wiadomość
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2010|, o 02:42   1 year collab!

No to tak. Kilka słów? Przepraszam za niedociągnięcia - pierwszy raz w formiem edytora. Zapraszam serdecznie, również do przeczytania opisu na YT bo mi sie nudziło jak się upało ;P Miłego łoczania.


Wersja HQ na YouTube


edit
D: omg. fejl.... sory Dominx za zwalenie nicka ;/ ale da sie naprawić ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kolczak |2 Lut 2010|, o 20:36, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hawk 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 251
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2010|, o 08:47   

No więc tak: muzyka? Taka sobie, kocham ten rodzaj muzyki, ale nie podchodził mi zbytnio ten utwór, edycja? Nie byla jakaś hiper, uber zarąbista, ale na tyle fajna żeby mnie zachwycić :wink: . Edycja mi się podobała, spinning? Spinning ładny, płynny i miły dla oka, czasem wyjścia poza kadr no, ale cóż... Każdemu się zdarzy :grin: . Ogólnie mi się podobało. :wink: PS: Kolczak ładne tło :smile:
PTP Wymiany/Trades
 
Dawo 
Użytkownik


Kręcę od: około Czerwca 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 260
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2010|, o 09:26   

Nie spodziewałem sie, że wyjdzie to tak fajnie :smile: . Niezły spinning, fajna muza, edit bez fajerwerków ale przyjemny. Ogólnie KEEP SPINNING ! :wink:
_________________
http://www.lastfm.pl/user/DawoPPP ;o
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2010|, o 19:03   

Nieno kollabik fajny,
szczególnie spodobał mi się spinning klli :razz:
edycja miła dla oka, ale jak już poprzednicy dodali - bez fajerwerków, acz przyjemna. Co do muzyki, to raczej się nie wypowiem - problem z głośnikami :sad:

Ale ogólnie, to cieszę się, że obejrzałem całość, nie zawiodłem się, gratki :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2010|, o 19:43   

Po pierwsze to propsy za edycje ;]. mi sie podobala i wg mnie bardzo fajnie wyszla.
teraz moze przejde do spinningu:
Freestyle: mozesz byc dumny z comba. wg mnie bardzo przyzwoite
Qstra: pare ciekawych przejsc. szkoda ze tak krotko i praktycznie bez finishera
Klla: tu komentowac nie musze. klasa sama w sobie. wg mnie jedno z lepszych twoich comb ;].
Dominix: fajne stylowe combo. podobnie krecisz do pariego
Chlebny: calkiem calkiem ;]. mimo ze nie bylo czegos wybitnie koxurskiego to combo zapada w pamiec ;]
racha: Od naszego tack-ona(wg mnie) twoj poziom plynnosc i style drastycznie wzrosly. brawo ;]
Kolczak: Klasa ;d. tlo i wyginanie sie twoich palcow wprowadza taka mroczna aure ;d. fajnie fajnie xd
Asper: nice aroundy
Ja: zlamilem finisher ale bylem zbut leniwy zeby nagrac lepiej ;p

collab podoba mi sie ogolnie
5 + fav ;p
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dominx 
Użytkownik


Kręcę od: 01.01.2009
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 242
Skąd: Pabianice
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2010|, o 20:14   

Ładniutko. Kolczak, niezły pomysł z tymi kartkami z kalendarza. Edycja miła dla oka, a to najważniejsze.
Collab fajnie wyszedł. Muzyka pasuje do spinningu, zapada w pamięć. Co do comb, to się nie wypowiem za bardzo, bo co ja tam wiem. Wszystkie mi się podobały. Nie brakowało stylu ani skilla, czyli ogólnie na + ;)

Powiedzcie mi tylko... kto to do cholery jest Dominix? D:

Edit:
Nic się nie stało, tylko żartowałem ;p
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dominx |2 Lut 2010|, o 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
klla 
Facepalm Artists


Kręcę od: 13-11-2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 248
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2010|, o 18:04   

Trochę z opóźnieniem piszę, ale co tam.
Edycja w porządku, chociaż świeczka powinna się spalać na końcu chyba? Dobry pomysł z kalendarzem, ale nie wszyscy się skapnął, że w te dni, gdzie są ich filmy spinnerzy zaczynali. Ogólnie bardzo mi się podobała.

Co to spinningu, to comba, które przede wszystkim zapadły mi w pamięć:
Freestyle naprawdę od twojego ostatniego filmu jaki oglądałam to twój poziom na prawdę wzrósł, ładny kt, tylko czasem poza kadr wychodziłeś.
Qstra, styl mi się bardzo podoba, szkoda że tak krótko.
Dominx, rzeczywiście, trochę jak Pari, podobny kąt i kolorki, spinning chyba też. Wszystko pięknie, jedna zmiana kierunku mi nie pasowała, coś koło 1:23.
Kolczak, ładnie, ale tu mi się głównie tło w oczy rzucało :wink: ;d
Asper, fajne aroundy i aerial na koniec, przyjemniej by się oglądało gdyby jakość była lepsza ;p
Nadol: spinning może niezbyt płynny, ale skillowy i myślę kreatywny.

Ogólnie collab wyszedł przyjemnie :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl