Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Battle]Maateo vs Brainless

Kto lepiej!?
Maateo
100%
 100%  [ 4 ]
Brainless
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Mateo 
Użytkownik


Kręcę od: tylu
Ręka: prawa?
Wiek: 26
Posty: 162
Skąd: LUBLIN
Handel: 66,67% (+2, 0, -1)
Wysłany: |19 Sty 2010|, o 16:49   [Battle]Maateo vs Brainless

Cześć


czas do czwartku

combo max 10 sec

Dowolne mody

Brainless:


Wersja HQ na YouTube

Maateo:


Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Mateo |21 Sty 2010|, o 17:23, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |19 Sty 2010|, o 16:56   

ok ready. nagrywac filmy!
Ostatnio zmieniony przez Made |19 Sty 2010|, o 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Asper 
Użytkownik


Kręcę od: koniec grudnia 2008
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 115
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |19 Sty 2010|, o 17:14   

można na trzeciego zawodnika?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mateo 
Użytkownik


Kręcę od: tylu
Ręka: prawa?
Wiek: 26
Posty: 162
Skąd: LUBLIN
Handel: 66,67% (+2, 0, -1)
Wysłany: |19 Sty 2010|, o 17:15   

Można oczywiście filmiki do dzisiaj wieczorem ok?
_________________


Waterfall <3
PTP Wymiany/Trades
 
 
Brainless 
Facepalm Artists


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: uczę się obie
Wiek: 29
Posty: 140
Skąd: Śląsk
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |19 Sty 2010|, o 17:59   

a żeś se wybrał przeciwnika mnie :grin: nie no już wygrałem

[ Dodano: Wto 19 Sty, 2010 ]

Ja wysyłam krótkie może i zlamione ale mój pierwszy Battle i dotrzymałem terminu :mrgreen: [Battle] vs Maateo[/u]

[ Dodano: Sro 20 Sty, 2010 ]

może nagram coś nowego jak będę miał czas bo to nagrywałem 5min i w dodatku się zacinam

[ Dodano: Pią 22 Sty, 2010 ]

cholera Maateo co ty odwalasz miałem mieć czas do niedzieli za to że się spóźniłeś a ty już ankietę wystawiasz więc może podsumuję (jak już łamiemy zasady) spóźniłeś się co do pierwszego terminu potem jak przekładasz to jeszcze w dodatku przekładasz drugi raz i dodajesz sam ankietę coś tu jest chyba nie w porządku miałem nagrać coś do niedzieli a nie jakieś sranie oszukiwanie albo wystarczyło chociaż powiedzieć że zmieniasz termin. powiem tyle odechciało mi się tego Battla. Zabawa zabawą ale nie powinno się oszukiwać napisałeś mi na PW
"oj sorrki aparat sie zepsuł dzisiaj nagram komą to ty też nagraj czas do 24 jak nie dam to masz walkowera"
:facepalm: jak tak bardzo chcesz z kimś wygrać to trzeba było powiedzieć zlitowałbym się i wrzucił od razu jakieś lamy i żal (jeszcze sobie wybrałeś przeciwnika(mnie :facepalm: )
_________________



Jestem kupować a nie opieprzać się
Ostatnio zmieniony przez Brainless |22 Sty 2010|, o 16:19, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl