Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Ziomek nad Awokado Express
Autor Wiadomość
Ziomek 
Użytkownik

Kręcę od: Październik 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 193
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |24 Gru 2009|, o 14:14   Ziomek nad Awokado Express

hmm...co by tu napisac ,moze na poczatku wesołych swiatxD
Ogladajcie w normalnej jakosci
http://www.youtube.com/watch?v=r87qWT8-aHE
edżoj
_________________
Posiadam watercolor moda,sweet drop moda,aqua comssy,marvy marker moda,dr gripy.Pisz z rozsadnymi ofertami.TYLKO PIENIADZE.
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |25 Gru 2009|, o 13:08   

Coś widzę, że nie komentuje nikt - a szkoda, bo myślę, że warto (; To może zachęcę tych, którzy jeszcze tego nie uczynili.

Film jest naprawdę porządny jak na pierwszy raz (wybaczcie, jeśli wcześniej już coś prezentowaliście, ale nie widziałem), wróżę Wam udaną przyszłość penspinnerską. Nie wiem co prawda który z Was kiedy kręci (największy błąd tego filmu - do poprawy), więc konkretnie nie będę mówił do Awokado, czy do Ziomka, lecz do Was obydwu.

Zacznijmy od początku - pierwsze kombo. Całkiem fajne; płynnie tam wszystko, są odpowiednie zmiany pozycji dłoni, odpowiednie zróżnicowanie trików, ale połączenie bust -> bak psuje kompletnie estetykę. Radzę się go albo oduczyć, albo dopracować go do perfekcji, aby stylem rozszczepiał jądro wodoru. Jak sami rozumiecie - pierwsze jest łatwiejsze ;p Potem co prawda powtórka, ale widać, że wszystko to co dawaliście to w większości fristajl, zatem wybaczam. Fajne kombinowanie w 13 z tymi IA - przypomina mi się mój spinning sprzed roku, odpowiednia kreatywność.
Drugie kombo niestety najsłabsze z całego filmu; bardzo nędzne wipery, do tego znowu to ohydne bust -> bak i jeszcze dwa razy do TF Charge rev ;3 Koniecznie do poprawy, TF Charge rev to bardzo ważny trik jeśli chodzi o wygląd (ja sam kurde mam ohydnego :/). I panu, który kręci Busterem radzę zmianę pena, bo z Busterem będzie Ci o wiele trudniej się wybić (chyba że ni z gruchy ni z pietruchy zaczniesz siekać quadruple hai tua w kombosie i powstanie Twój fanklub na THPSC).

Następne kąbo to już preludium do najlepszego z całego filmu. Ukazuje dobre opanowanie aeriali, ciekawy styl (nieco zalatujący Cienkim (; ) i dobre zaczątki kreatywności. Co prawda musisz popracować nad dynamizmem kombosów, bo chwilami jest po prostu nudno, ale jak na początek jest zupełnie przyzwoicie.
Kombosa podwójnego pozwolę sobie nie komentować, bo po prostu nie pokazaliście tutaj nic nowego ;p Niemniej znowu przyjemnie.

Następne kąbo to już w ogóle majstersztyk. Najlepsze z całego filmu i w ogóle świetne. Naprawdę, wszystko wygląda tak jak powinno (no, z wyjątkiem tego małego laga w 1:33), a te cont. bakrisery są tak dynamiczne, że dążą do nieskończoności. Zdecydowanie, świetne to. Oby więcej takich, bo takiego kombosa sam bym się nie powstydził (:
Kolejne kąbo to tylko potwierdzenie kunsztu w aerialach - brawo.

Końcówka płynna i sympatyczna ^^.

Także film oceniam jak najbardziej na plus, chociaż musicie popracować nad dwoma rzecami najbardziej - nad stylem i nad dynamizmem, a będzie wszystko idealnie. Powodzenia (;
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Awokado 
Użytkownik

Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |25 Gru 2009|, o 19:55   

Dzięki Gildor,wiem że moja technika jest prawie niczym w porównaniu z Ziomkiem,ale starałem się jak mogłem. Komba niestety nie są podpisane,ale pierwsze dwa kręciłem ja. Potem pokazałem się może ze dwa razy. Dzięki,szukam nowego pena,bo busterem jak mówiłeś " nie wybiję się "ponad tłum. Nad technmiką też trochę popracuję, ale strasznie no-lifić nie będę. Ogólnie dzięki dla Ziomka, dla wszystkich,którzy zaszczycą nas krytykom.Pozdro :cool:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Moonshine 
Użytkownik


Kręcę od: 8.03.2009 ale miałem przerwe
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 216
Skąd: łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2009|, o 12:01   

Sorka że z opóźnieniem, ale jak mówiłem ziomkowi komp mi się tnie...


Edycja: Jak na pierwszy raz to całkiem, całkiem.

Co do spinningu: Było pare ścinek, ale komu się one nie zdarzają. Tutaj ziomek jest mistrzem bakriserów, ma też całkiem przyjemny dla oka styl i ładne rozkminki.

Kleszcz , następnym razem chce widzieć twojego kt.
Ostatnio zmieniony przez Maniek |28 Gru 2009|, o 12:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl