Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozkminy by ShaiiboN
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |26 Gru 2009|, o 20:07   Rozkminy by ShaiiboN

Witam.
Mam zaszczyt ukazać wam, całemu forum, codziennym, niezrzeszonym żadnym timem penspinnerom, jak także starym wyjadaczom którzy penspinningiem interesują się z rutyny i nałogu, oraz innym, mniej lub bardziej wychylającym się użytkownikom w sumie roczne dzieło. Dzieło to miało na zamyśle dać ujście mojej kreatywności w penspinningu (bo jak wszyscy wiemy, sublimacja popędów prowadzi do chorób psychicznych). Narodziło się w FA, miało dawać zajarę reszcie drużyny, później długo nic, aż do JA, gdzie projekt uformował się w mojej głowie jako stały, comiesięczny cykl. Tylko, że było to wszystko prywatne. Ach, moja pycha, mój zmysł pewnej zazdrości, to przez niego nie chciałem ukazywać je nikomu innemu, tylko mojej drużynie. Robiłem to z pewną wręcz perwersją, z uśmiechem wiktorii na twarzy, bowiem tylko wybrani mogli zobaczyć mój wkład w 'rozwój' penspinningu.
Niedawno odkryłem, że nie jest to żaden rozwój, skoro wszystko dzieje się na ograniczonej platformie ludzi stale ze mną w kontakcie. Kogo rozwijam? Siebie?
Dzisiaj zaczynam to naprawiać. Daje wam dojście do wszystkich(no może nie wszystkich, ale prawie wszystkich) moich rozkmin, które są godne uwagi. Uważam, że forum potrzebuje takiego prometeizmu i jednocześnie zachęcam resztę, aby też robiła coś w tym kierunku. Od teraz nic nie będzie u mnie prywatne, jeżeli nie będę widział dobitnego i absolutnego argumentu za takim przedsięwzięciem.
Wybaczcie za moją wcześniejszą arogancję. Z wielką przyjemnością jednocześnie prezentuje wam owo wcześniej napomknięte(ach, ta skromność) dzieło:

Rozkminy:

- cz. 1 - http://www.youtube.com/watch?v=-Jr6SwTDT9E
- cz. 2 - http://www.youtube.com/watch?v=tO4il5wp0tg
- cz. 3 - http://www.youtube.com/watch?v=cM-s_duiHKc
- cz. 4 - http://www.youtube.com/watch?v=fJH6bkNQKAI
- cz. 5 - http://www.youtube.com/watch?v=E0hIZ9WO39s

Z czasem będzie tego przybywać, mnie rozkmin nie brakuje, a tym co brakuje - po to jest ten temat. Kopiujcie, rozszerzajcie, inspirujcie się. Wolna wola.

Powodzenia!
_________________
Ostatnio zmieniony przez ShaiiboN |9 Lut 2010|, o 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |26 Gru 2009|, o 21:25   

Hmmm... Podoba mi sie pomysl ale widze jeden minus, przydalyby sie breaki :) . Poza tym to niezle niezle ;) .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |26 Gru 2009|, o 21:58   

Pięękne baki to FL TA rev w cz 2. Wiesz że to kocham (patrz sygna) ^^
Dzięki twoim spread'om w cz 3 poczułem magię świąt.
Wipery i passy z czwartej przyprawiły mnie o ślinotok.


Zrobie sobie takiego CeTeka, a co!
I ogólnie tagi rządzą.
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Hawk 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 251
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2009|, o 08:37   

Cudownie :wink: . Najlepsza 3 i 4 cześć... Mam takiego samego kt jak ty :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |9 Lut 2010|, o 10:49   

Nowa część weszła właśnie w internet. Paczeć.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl