Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie penspinnerów w Nowym Sączu 12.12.2009r
Autor Wiadomość
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |14 Gru 2009|, o 22:07   Spotkanie penspinnerów w Nowym Sączu 12.12.2009r

Zapraszam do oglądnięcia, na końcu są śmieszne momenty
enjoy!
comment it!



Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=lmlErlUjHC8
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |14 Gru 2009|, o 22:24   

Haha!
Świetnie było, wyśmiałem się za wszystkie czasy.
Rozmowa z dziadkiem najlepsza! (Może tego nie widać ale chodzi o to że koleś seplenił i rozumieliśmy tylko coś takiego: "kakikuakakakiakakukaki", więc Mikulew porozmawiał z nim sobie jego językiem. Dziadek chciał aby Mikulew poszedł sobie żonglować gdzie indziej, a Mikulew upierał się aby zostać ^^)
Ehh, i ja to musiałem nagrywać, ale ze śmiechu mi się ręka trzęsła. ;p

PS. Mocno sobie pogłoście sobie bo słabo słychać rozmowy. Muzyka jest głośna a potem nie słychać co mówi na tronie. Tak samo rozmowa z dziadkiem trzeba pogłośnić żeby było słychać to co dziadek mówi =]
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |14 Gru 2009|, o 23:01, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mormegil 
Użytkownik


Kręcę od: od od od... JUŻ
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 276
Skąd: Kroscienko N/D
Handel: 93,75% (+15, 1, 0)
Wysłany: |15 Gru 2009|, o 14:40   

Kurde nic mi nie siadało w tamten dzień a jak żeśmy wszyscy kręcili to chyba miałem z 5 dropów xD
Filmik niezły najlepsza końcówka muzyka dobrze dopasowana do filmu ogólnie wszystko dobrze.

"Kakukaikaukia" xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |15 Gru 2009|, o 16:30   

Kurde chciałbym kiedyś wybrać się na jakiś meet... do Warszawy na meet nie mogę jechać, a na takim zadupiu jak Radom to nic się nie dzieje : >

Ej skąd macie tapetę/motyw PPP? Chciałbym taką :) Może mi ktoś wysłać na PW link do downloadu w rozdzielczości jak w K800i :) Z góry dzięki.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |15 Gru 2009|, o 17:05   

Filmik wyszed extra. xD muza też spoko. Dziadek rządzi ! xD "\kakuka pa !
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl