Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 19:32
[Ladder S2] Frasio vs. Paveu [DL 30.11.09]

Ktoo?
Paveu
30%
 30%  [ 6 ]
Frasio
70%
 70%  [ 14 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |22 Lis 2009|, o 23:59   [Ladder S2] Frasio vs. Paveu [DL 30.11.09]

Nie dam Ci tak łatwo wygrać. :twisted:

Do Mańka albo whateva.

No i g'luck. ^^



Paveu

Wersja HQ na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=WIS807okYeM


Frasio

Wersja HQ na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=PwVNaJbeb8Q


Powodzenia ^^
Ostatnio zmieniony przez Frau |30 Lis 2009|, o 21:34, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paveu 
Facepalm Artists


Kręcę od: III 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 724
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+26, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2009|, o 21:36   

AP!
Od siebie chciałem dodać, że fraś mnie wymiótł, a jego spready miażdżą süty ; o
ja mam kombo kalne, tyle o mnie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2009|, o 16:20   

Ofc glos na Frasia ale jak w dyskusji bylo powiedziane, jak sie Polak czegos nauczy to musi pokazac odrazu, przyklad ta walka, i Fras i Paveu po 2 spready. Z tym ze paveua byly trudniejszym wariantem , bo PN pinky, a Frasia byl PU Index i Pinky.

Fras:

Za dlugo, za czesto powtarzasz cale passage combosow. Coraz czesciej to widac i coraz nudniej :oops: Ogolnie stylowy flick , giga lag w 6 sekundzie, ladne tipped sonici i zmiana kierunku. Wiadomo , niemozliwe jest pokazac z combosa na combo cos nowego,jak sie w ladderze udzial bierze, ale wez popracuj nad slotami 24 oraz 13 , cos niestandartowego daj. Dobrze ze nie dales paru RA cont. Na przyklad to zrobilo na mnie dobre wrazenie, bo jak zobaczylem ze sie skladasz do RA to mysle "Znowu te RA :/" A tu prosze, jeden stylowy ^^ Ogolnie wygrywasz IMO z Paveuem.

Paveu :

Okropny poczatek, bust release , a potem ala Pari te charge t1 (t2)po bustach. To jest strasznie oklepane i brzydkie. Spready nawet fajne, ale mam odczucie, jak sam napisales, combo kalowe, bo spready chciales pokazac. Poza tym wiele tu nie bylo. Potem znowu mozna az dwa razy!!! zobaczyc charge t1 - t2 . To z deka przesada IMO :P Spin po bakriser niezly, do dopracowania wyjscie po nim. Ogolnie to samo, rozwin sloty niestandartowe jak 24 , 13 czy inne dziwactwa. Jak z thumbem cos dajesz to nie przesadzaj tak, moze jakies tipped sonici ? Inverse tipped sonici? No i cienko z 34 jest, tam móze zwykle double charge rev wystarczyc czy cos.

[x] Fras.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl