Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 18:32
[Ladder S2] Cichy vs FeniX [A 27.11.09]

?
Cichy
60%
 60%  [ 24 ]
FeniX
40%
 40%  [ 16 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 40

Autor Wiadomość
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2009|, o 08:44   [Ladder S2] Cichy vs FeniX [A 27.11.09]

- Puk, puk
- Kto tam?

Cichy:

Wersja HQ na YouTube

FeniX:

Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Maniek |25 Lis 2009|, o 20:41, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2009|, o 18:47   

Święty Mikołaj. W sensie ja.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2009|, o 19:06   

Nareszcie FeniX ;) Miałem kiedyś plany z Tobą walczyć, ale zapomniałem.
Filmy do 25! Do Mańka, a co!
PTP Wymiany/Trades
 
 
klla 
Facepalm Artists


Kręcę od: 13-11-2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 248
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |25 Lis 2009|, o 21:03   

To tak:

Cichy, ah te midbaki, ja nie umiem pewnie nawet jednego^^ Mam takie wrażenie, że zazwyczaj twoje comba są dość trudne, ale też z licznymi zacięciami. Natomiast to kąbo moim zdaniem jest jednym z najlepszych. Fajna płynność (wrist around, RA, shadowy), do finishera też się nie przyczepie, bo ja fl ta cont nie ogarniam :wink:
Może styl w stosunku do Fenixa mi się mniej podoba, ale jakoś twoje kąbo bardziej przypadło mi tym razem do gustu.

Fenix, mega stylowo można było się spodziewać :wink: super przejścia, fajne zmiany kierunków, ale chyba trochę mniej płynnie jak Cichy. Uwielbiam twój spinning, ale jednak głos na Cichego.
PTP Wymiany/Trades
 
BiaŁy 
Użytkownik


Kręcę od: 12 Wrzesień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 181
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2009|, o 09:25   

Cichy: Jestes Koksem xd Idealne kombo ... zadnych zaciec, plynne, rewelacyjne midbaki !! marzenie !
FeniX: Dobre Kombo lecz nie porzypadło mi do gustu.. :/

Głos na Cichego ...
_________________
Powrót do Przeszłości ...
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2009|, o 09:41   

Cichy: Piękne midbaki, świetna płynność, prędkość w sam raz. Słodycz.

Fenix: Wogóle mi nie podchodzi twój spinning modami doublesided :/ Najlepiej moim zdaniem wygląda twój spinning modem jednostronnym z cienkim body, bez inserta ;d (no dobra, dobra... z BIAŁĄ KARTKĄ). To jest tylko moje zdanie ;]. Było kilka przycinek takich bardziej widocznych, a i do KS Pirate (my fault) nie pasuje taka prędkość ;d

Głos na Cichacza ;d
Ostatnio zmieniony przez inVerso |26 Lis 2009|, o 23:48, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2009|, o 11:31   

Cichy: Jak już wyżej wspomniał InVerso - piękne baki :D
a tak odemnie, combo dopracowane, przyjemnie się oglądało, spinning bardzo płynny, efektowny, głos na Ciebie
Fenix: Combo też ładne, ale jakoś Twój spinning mi nie podchodzi :/, no ale ogólnie to na plus, trochę sporych zacięć może i było, no ale i tak kręcisz dużo lepiej odemnie, szacun ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2009|, o 18:00   

Ja oczywiście oddaję głos na FeniX'a ;) Ładne combo z którym moje nie może się równać.
Moje combo to ogólnie freestyle, jedyne co było założone to MidBaki (^^) i finisher.
"inVerso" napisał/a:
Było kilka przycinek takich bardziej widocznych, a i do Bustera nie pasuje taka prędkość ;d

Nie wydaje mi się żeby to był Buster, według mnie Stuhl ;)
Feniu?
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2009|, o 18:19   

"Cichy" napisał/a:
Moje combo to ogólnie freestyle

Jak znajdziesz jakieś moje combo ułożone od początku do końca jakieś, to daj znać. :D

"inVerso" napisał/a:
bez inserta ;d.

Sam żeś jest bez inserta. Biała kartka to najlepszy insert na świecie. :D

"inVerso" napisał/a:
do Bustera nie pasuje taka prędkość ;d

Nie lubię Bustera. Kręcę KS Pirate, czy jak kto woli Stuhl Modem.

Ogólnie wiem, że combo nie jest najlepsze, jak chodzi o trudność tricków, do tego się już można przyzwyczaić raczej i spodziewać. ;) Jednak wizualnie nie wyszło tak źle moim zdaniem, bałem się, że wyjdzie gorzej.

Mam nadzieję, że zdążymy jeszcze rewanżyk zrobić. ;)
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl