Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|10 Lis 2009|, o 18:13
"PS is everywhere" [zapisy] collab baj gumix
Autor Wiadomość
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 12:50   "PS is everywhere" [zapisy] collab baj gumix

Cytat:
[Zapisy] Holiday Collaboration


Cytat:
Odświeżymy temacik ;]

Kto napisze oficjalnie, że collab nie wypalił ?

Jako, że czasu minęło sporo zapewne nikt już nie pamięta by się za ten collab teraz zabrać
jednak wypadało by chociaż poinformować oficjalnie, że nie wypaliło

Jednak ze względu na to, że macie combosy proponuje dociągnąć to do końca. Wiadomo, że na tematykę wakacji już troche za późno... jednak można by wydać collab pod inną nazwą np. "PS jest wszędzie" gdyż zapewne większość nadesłanych combosów tematyką nie bd odbiegały od tematu wakacji, bo chcieliśmy pokazać głównie miejsca w których byliśmy (przynajmniej tak mi się wydaje)

jeżeli nie możecie się tego podjąć, to Ja to zrobię, bo szkoda combosów (oczywiście wcześniej trzeba by ustalić z osobami, które nadesłały filmiki czy wyrażają zgodę ;)
btw: jeżeli będzie za mało combosów można otworzyć nowy temat.

zastrzegam sobie pomysł do collabu pod nazwą "penspinning jest wszędzie"!


Jeżeli ktoś pamięta ten collab, który nie wypalił to świetnie! Otwieram nowy temat jako, że postanowiłem podjąć się zrobienia collabu pod tytułem "Ps is everywhere" czekam na combosy do środy! jeżeli macie jakieś ciekawe combosy z wakacji lub odpowiadające tematycznie, wysyłajcie linki do pobrania na gumix89@interia.pl w nazwie wpisując "penspinning jest wszędzie" + twój nick


btw: zapewne zastanawiasz się jak długo będziesz musiał czekać na ten collab ?! odpowiedz jest prosta, do końca tego tygodnia zobaczysz go na YT (pod warunkiem że dostane minimum 5 combosów) edycja będzie na poziomie jako, że mam sporo wolnego czasu do piątku, potem wyjeżdżam na 3 miesiące.

btw2: nie robić spamu ! nie pisać postów w stylu "zapisuje się" albo "dopisz mnie" jeżeli się chcesz zapisać to nie marnuj czasu tylko wysyłaj!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2009|, o 18:09   

"gumix" napisał/a:
btw2: nie robić spamu ! nie pisać postów w stylu "zapisuje się" albo "dopisz mnie" jeżeli się chcesz zapisać to nie marnuj czasu tylko wysyłaj!


Kolejny post oznajmiający, że jesteśmy zainteresowani wystąpieniem w collabie będzie nagradzany- warnem! :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl