Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PPP Promo 2nd!
Autor Wiadomość
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 09:59   PPP Promo 2nd!

Wiem że jest temat z vidami do WC10 ale jest filmach nie z PPP więc umieszczenie go tam mija się z celem :D


Wersja HQ na YouTube

Ou jea! :cool: Fajna nuta, wszyscy z combami się postarali, a zwłaszcza Frasio, Karol (koks człowieniu oO) i Szampon. Wg mnie zdecydowanie lepsze od jedynki.

Tylko kurde znowu Madajowi zjadło Hq na yt :/ Ale jakość jest całkiem przyzwoita i wielke propsi dla MadEye'a za zawalistą edycję jak zawszę, chociaż też jak zawsze - na ostatnią chwilę :P

Edit: Poszło na Maxior ode mnie, na razie weryfikacja moderatora.

download (zalecane, świetna jakość, mp4, 90mb)
http://www.sendspace.com/file/50yt6y
http://rapidshare.com/fil...P_Promo_2nd.mp4

Linki:
http://www.maxior.pl/film...Pen_Spinnerow_2
http://www.wykop.pl/link/257256/ppp-promo-2nd
http://www.upsb.info/foru...showtopic=22159
http://forum.penspinning....hp?f=16&t=19771
http://thefpsb.penspinnin...p?f=22&p=118726
http://www.funiaste.net/2009/listopad/15/
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
Ostatnio zmieniony przez Rarka |15 Lis 2009|, o 12:42, w całości zmieniany 7 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 10:11   

Mistrzostwo świata. Z początku podziękowania dla MadEye'a, który ostro się postarał. I dla wszystkich, którzy wysłali filmy, kawał dobrej roboty odwaliliście. I dla wszystkich czekających na to. Przy tym filmie całe WC ma jakby mniejsze znaczenie, tutaj widać tę epickość naszego promo. Poszczególne comba oglądałęm dziesiątki razy na rpzestrzeni ostatnich kilku miesięcy, kawałka słuchałem czasem kilka razy dziennie, a całość poskładana do kupy dalej mnie zaskakuje i wywołuje niezmiernie pozytywny efekt. Mamy z czego być dumni.
Teraz czas na promocję, umieszczanie tego w opisach, wysyłanie znajomym. Z serwisami typu wykop, jm i podobne też można spróbować, tylko wszystko z wyczuciem - nie chcemy spamować. Na wykop pewnie pójdzie coś od MadEye'a, w inne serwisy można samemu ładować, tylko tu proszę dać linka na potwierdzenie. A na samym yt komentujemy i dajemy gwiazdeczki.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |9 Lis 2009|, o 21:46, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 10:20   

Edycja naprawde świetna.MadEye się postarał.Muzyka świetna.Comba ładne i nie za długie.Ogólny całokształt genialny.Pierwsze promo nie było lepsze.Myślę że promo jest udane.
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 10:24   

Edycja niesamowita, bije na łeb wszystkie filmy z penspinningiem jakie w życiu widziałem.
Widać tutaj dużego skilla Frasia, szybko się rozwija,ładnie rozpoczął. Dulek ładnie zakończył. Jedynym mankamentem jest to, że tylko Gildor kręcił single sided, reszta to pałki były (chodzi mi o peny).
Nie znam się zresztą, wy popiszcie.
PTP Wymiany/Trades
 
Alchemist 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 125
Skąd: Sierpc
Handel: 87,5% (+14, 0, -2)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 10:25   

Aaa, myślałem, że mi jajca urwie xD Promo jest genialne, edycja także. PS'erzy się postarali, to widać, że w Polsce koksy są. Muzyka jest ok, lecz mogłaby być bardziej energiczna. Czekam na link do downloadu ;]
_________________
わたしはアルケミストです!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 10:49   

az mleko z sutow leci. genialnie mi sie podobalo ;D
propsy dla frasia. gz chlopie :D jestes koxem ;d jak wszyscy zreszta w promo ;P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Furma 
Użytkownik


Kręcę od: Pażdziernik 2008
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 276
Skąd: Racibórz
Handel: 84,62% (+11, 0, -2)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 10:49   

No i mamy wreszcie te długo wyczekiwane promo ;) .
Jeśli chodzi o edycje, to powiem, że była bardzo bardzo dobra ;) . Jedyny jej minus to mało widzialne napisy na początku, bo na ciemnym tle trudno dostrzec czarnych napisów ;P Ale ogółem fajnie te kropki sie połączyły w logo PPP :D .
Co do comb to:

Frasio: Bardzo dobry początek, energiczny, płynny. Bardzo fajne ringaroundy i rozkmina w 0:30 :) . Twoje combo było jednym z najlepszych na promie, gratsy ;)

Gildor: Szpan żółtą frotką, nie? :D . Kręcisz bardzo szybko, podobały mi się wipery. Widziałem dużo nowych przejść. Ogólnie koks combo, bardzo fajne :) .

Pari: No na to czekałem... :mrgreen: Miodne 2p2h, Twoje busty wyglądają tak lajtowo, jakbyś robił je całkowicie bez trudu. Idealny finisher, te midbaki przekoksiły :O. Tak jak u Frasia, Jedno z najlepszych comb.

Szampon: Trochę denerwowała mnie ta skacząca kamera. Combo całkiem na poziomie, fajna płynność, niezłe przejścia. Koks.

Rarka: No i tu się trochę zawiodłem. Może jakbym patrzył na Rarke jako normalnego usera, a nie mistrza 08, to miałbym inne zdanie. Combo nie miało tego czegoś, fajne przejścia a la wristaround, płynnie... Ale i tak szacun za wszystko co już osiągnąłeś ;)

Karol: Tu już fajnie. Chociaż Twoje combo kojarzy mi się z combem FeniXa (którego z resztą brakowało teraz). Twoje jak i jego combo jakoś tak szybko przeleciało, nawet nie wiadomo kiedy. Co nie znaczy, że zakręciłeś źle, pod względem dokładności i koksu to ownisz ;)

Krz: ;O Zdecydowanie Twoje combo najlepsze na promie! Gz! Te spiny na końcu... Wymiotłeś!
Gdzie GA? ;O

Cienki: Również zajebiście. Może nie tak bardzo jak u Kżego, ale jesteś od razu po nim. Nie bez powodu mistrz 09, obroniłeś tytuł ;) Finisher wbił mnie w fotel ;)

Dulek: Trochę kiepska jakość, co sprawiało uczucie monotonności. Lecz combo fajne, idealne na zakończenie :) . Aczkolwiek bez większych fajerwerków.

Takie jest moje zdanie, nie pluć sie potem.

Co do muzy, to powiem, że pasowała idealnie. Choć w PPP promo 1st była lepsza. Uważam tak może dlatego, bo sam słucham metalu. Rozumiem podłożenie takiej muzy, nie każdemu sie metal podoba.

Ogólnie całe promo wypadło super, gratuluje wszystkim.
Wielki plus ;) .
_________________




Respect +21
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 11:02   

Miaazga. Rzadko bywam na PPP ostatnio i nie spodziewałem sie w najmniejszym stopniu ze Frasio taki koxi. Poza tym wszyscy mi sie podobali, i to bardzo, widac ze penspinning w Polsce rozwija sie i to w szybkim tempie, oby tak dalej, zaskoczylo mnie jednak ze nie bylo koxów takich jak FeniX, GumiX czy Przemo, ale może to i dobrze że nowe osoby się pojawiają w takich filmach. Postaram sie wysłać gdzie sie tylko da linki.

Pozdrawiam wszystkich wystepujacych High Five
PTP Wymiany/Trades
 
 
Persil74 
Użytkownik


Kręcę od: 17.04.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 93
Skąd: Białogard
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 11:04   

Najlepszy collab na WC. MadEye, jest najlepszym edytorem na świecie, intro jak do jakiegoś większego filmu, hitu kinowego. Trochę u Dulka wchodziła głowa w kadr, ale nie przeszkadzało to w oglądaniu. Pokazałem to koleżance, która jako tako się zbytnio nie zna na PS. Ale spodobało jej się i to bardzo. Tylko czekać na mistrzostwo ;].
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 11:28   

Panowie, nie przesadzacie z zachwytami? Sorry, ale edycją filmów WC 2010 nie wygramy...
Bo tak na prawdę to tylko do MadEye'a nie można się przyczepić, zrobił to co powinien - na najwyższym poziomie! (choć zobaczyłbym z chęcią lepszą jakość)

Z ciekawości rzuciłem okiem na pozostałe filmy kwalifikacyjne - niestety odpadamy w przedbiegach jeśli chodzi o płynność i szybkość - a to też jest jedna z dziedzin, które będą oceniane w WC - nie tylko kreatywność czy trudność.

Zastanówcie się, czy zamiast słów zachwytu lepiej wskazać błędy i potknięcia teraz - przed WC, czy potem - po odpadnięciu - dyskutować się dlaczego znowu wypadliśmy tak a nie inaczej.

Źle się stało, że film jest jednocześnie Promo i kwalifikacją do WC - jako promo jest świetny, przebija poprzednie produkcje PPP, przebija większość z tego co można zobaczyć na youtubie. Jako kwalifikacja - to za mało, na zakwalifikowanie wystarczy, na wygranie WC - na pewno nie.
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 11:36   

"Hakan" napisał/a:
Jako kwalifikacja - to za mało, na zakwalifikowanie wystarczy, na wygranie WC - na pewno nie.


Odkładaliśmy to tak długo, jak mogliśmy, filmy były dodawane coraz to nowsze, więc więcej jako organizacja wyciągnąć nie mogliśmy. Jeśli jest za słabo na top8, to wina słabego poziomu Pen spinningu w Polsce. Jeśli się jednak zakwalifikujemy, to dalej pójdzie wytypowany skład kilku osób, które będą kręcić pojedyncze comba na dane kategorie, to będzie zdecydowanie inny system oceny niż cały collab.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Długi 
Użytkownik

Kręcę od: XI-2008
Wiek: 29
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 13:01   

Jeden z najlepszych jak nie najlepszy collab pod względem edycji jaki ostatnio widziałem. Jednak co do spinningu... Jako całość jedno PPP prezentujemy się naprawdę bardzo dobrze, ale jeśli ktoś zielony miałby wyróżnić ze 2-3 osoby, które zakręciły najlepiej byłby z tym problem. Moim zdaniem brakuje nam większej różnorodności w stylach, wiele comb ma podobną budowę i dlatego jako całość wygląda to ładnie, płynnie i czysto + pasująca muzyka. Jednak przy walkach bezpośrednich raczej nie będziemy mieć większych szans...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Furma 
Użytkownik


Kręcę od: Pażdziernik 2008
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 276
Skąd: Racibórz
Handel: 84,62% (+11, 0, -2)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 13:26   

ehhh, trochę optymizmu!
Nie jest źle ;) Powiedziałbym nawet, że jest bardzo dobrze.
Takie narzekanie to szukanie dziury w całym, przecież poziom tricków jest wysoki, jest szybko, stylowo. Oczywiście nie jest to promo najlepsze jakie mogło zrobić PPP, zawsze można coś poprawić, dorobić. Ale wierze, że każde combo było na miarę najwyższych możliwości danego penspinnera. To dopiero początek, wierze, że tym promem osiągniemy duży rozgłos i szacunek:). I nie płakać, trzeba myśleć pozytywnie ;)
_________________




Respect +21
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krz 
największy fristajler

Posty: 131
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 14:34   

Nie ma się co oszukiwać, największy plus tego filmu to edycja. Mistrzostwo świata, jeśli o to chodzi. :wink:

Combosy też są na b. wysokim poziomie. Każdy zakręcił inaczej i wyszło to genialnie.
Różne style, rozkminy, o to chodziło. :grin:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 15:27   

Na początek głęboki ukłon w stronę Madaja - edycja mistrzowska, istny majstersztyk w swojej klasie, pokazałeś, że jesteś wręcz wybitnym edytorem, nie skłamię mówiąc, że najlepszym ze wszystkich penspinnerów (;

Druga kwestia tyczy się muzyki - pasuje idealnie na promo, podobała mi się w tym filmie. Nie zgadzam się ze zdaniem, jakoby muzyka rok temu była lepsza; teraz jest równie dobra, bo świetnie pasuje do klimatu.

No i najważniejsze - spinning:
Frasio - bardzo dobre kąbo bardzo dobrego penspinnera, acz jakoś oglądając je miałem pewien niedosyt. Jakoś zabrakło tutaj kreatywności; jedynie może przejawiać się ona w tej rozkminie haituopodobnej, jednakże jest to ciut mało jak na taki film. Całokształt niemniej bardzo udany, jest stylowo, dynamicznie, ze sporą dawką koksu. Ringaroundowe bóstwo.

Ja - hm, no comments. Pozwolę sobie tutaj jedynie podziękować za opinie; mnie to kombo się nie podoba ;p

Pari - bardzo dobrze, że znalazł się tutaj jedyny penspinner z kąbosem 2p2h ;p Dobry początek, ale na lewej triki bardzo proste i mało efektowne; szkoda, mogłoby być lepiej. Dobrze chociaż, że wszystko płynnie i elegancko. Finiszer fajny, ale chwyt pinkybaka jakiś niepewny ;d

Szajbon - konkretne kąbo. Tak, konkretne to najodpowiedniejsze słowo dla tego kombosa. Żadnego zbędnego triku - wszystko bardzo dobrze do siebie pasuje, wszystko dąży do następnego triku. Trzy najmocniejsze elementy to oczywiście Bakriser ~ Pinkybak, spready i TA ~ Palmspin ~ TA - wszystko wykonane idealnie, bardzo brawo.

Rarka - ;o masakrator. Pocisnąłeś bardzo nieźle, muszę Ci przyznać, triki cholernie trudne, a wykonane płynnie (no dobra, żal jednego laga po tym shadow release ~ shadow) i cholernie stylowo. Do tej pory nie zauważyłem, że masz tak odmieniony styl. Różni się wyraźnie od tego co pokazywałeś rok, dwa lata temu. Finiszer jedynie jakiś taki słaby, mogłeś dodać chociaż busta ;f

Karol - pod względem skilla najlepsze kąbo z całego promo o_O Człowieku, co Ty masz na bani? XD Świetne rozkminy, nie podejrzewałem Cię o taką kreatywność (; Wszystko wykonane w jednym tempie, bez najmniejszej zaciny, widać, że masz pełną kontrolę na tym swoim żółtawym klocem (czyt. Buster CYLem). Całe kąbo jest różnorodne, bardzo miło się je ogląda. Finiszer to istny ogień z dupy, klaszczę na stojąco. BTW, to Ty umiesz spready? ;O

Krz - stylowa, skillowa i dynamiczna miazga. Wszystko piękne, zwłaszcza te solidne spiny po TA realease i ten FL Shadow P4-12 <3 Jedno z lepszych kąbosów w filmie, zdecydowanie. Jednakże bardziej podoba mi się Twój spinning GA ;p Finiszer jest uber; dynamiczny, płynny, z lekkim machaniem łapą - to lubię (trochę w stylu s777 (; ).

Cienki - hm, szczerze? Nie podobało mi się zbytnio ): Wszystko elegancko, płynnie, ten warped Side Sonic (przyjmijmy taką nazwę XD) wygląda zajebongo, ale zabrakło mi czegoś konkretnego. Dwa busty na middle'u to nie szczyt Twoich możliwości, jestem tego pewien. Jako mistrz Polski mogłeś się postarać bardziej :/ Finiszer niezły, ale jakiś monotonny.

Dulek - łomatko, gdybym siedział w fotelu to zostałbym z niego zwalony. Istna masakra; aeriale masz dopracowane do perfekcji, są zdecydowanie Twoją mocną stroną. Wszelkie wariacje z FL TA rev były genialne, busty niemniej rozwalające, końcówka świetna. A te szarpania dłonią i zmiany kierunków są zdolne udowodnić hipotezę Goldbacha :3 Finiszer konkretny, acz jakiś taki nijaki. Niemniej jedno z lepsiejszych kombosów.


Nie wiem czego Wy chcecie - ja jestem bardzo zadowolony z tego promo, warto było czekać, a to czy się dostaniemy staje się dla mnie sprawą drugorzędną - już pokazaliśmy niemałą klasę.
"Hakan" napisał/a:
Z ciekawości rzuciłem okiem na pozostałe filmy kwalifikacyjne - niestety odpadamy w przedbiegach jeśli chodzi o płynność i szybkość

Płynność - ok, można polemizować, ale moim zdaniem płynność mamy na podobnym poziomie co Tajlandia, czy inne koksy. Trudność trików to inna para kaloszy, ale płynności nie mogę odmówić nam. A co masz na myśli pisząc, że odpadamy w przedbiegach jeśli chodzi o szybkość? Że niby kręcimy za wolno? A co do ma do rzeczy, czy ten kto kręci szybciej ten kręci lepiej? To, że na WC będzie taka kategoria to nic nie znaczy; to będzie (jak zdążył zauważyć Rarka) zupełnie inny system oceniania.

Jestem dumny z Was (nas?) wszystkich i z każdego po kolei (:
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl