Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 19:32
[Ladder S2] macioster12 vs Cross (A 30.10.2009)

?
macioster12
42%
 42%  [ 9 ]
Croccifixio
57%
 57%  [ 12 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 18:01   [Ladder S2] macioster12 vs Cross (A 30.10.2009)

Tydzień

Croccifixio

Wersja HQ na YouTube

macioster12

Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Maniek |27 Paź 2009|, o 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
MarQ 
Użytkownik


Kręcę od: Grudnia 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 135
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2009|, o 07:06   

Głoś na maciostera.
Cross- drop, lagi (chyba ze dwa), ale już w czasie komba było nice.
Macio- cross bez dropa i lagów, to przegrywasz
_________________
Ostatnio zmieniony przez MarQ |28 Paź 2009|, o 07:07, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2009|, o 10:11   

Kurde, Crossu ;/

Możliwe było, że zrobisz najlepsze combo w życiu, świetnie wpleciony fratleym, fajne wipery, kostek nie było co na plus u mnie. A ty mogłeś jakoś tam złapać to dwiema łąpami, podrzucić, skończyć finisherem czesia, cokolwiek, a ty dropnąłeś i potem dalej kręcisz. Porażka.
A, i naucz się ciąć filmy, bo niezbyt ładnie to wygląda.

Maciuś - combo nijakie, parę fajnych rzeczy widziałem, na pewno machasz lepiej tym kuzu niż Głośny, mimo wszystko możesz zrobić dużo więcej, ale w sumie wiem jak to jest, kiedy już czujesz, ze ci się nie chce nagrać niczego lepszego ;P Na pewno gdyby Cross nie dropnął to miałbym poważne wątpliwości, teraz już nie.

Głos na maciostera12513463
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2009|, o 15:07   

"Krasnal" napisał/a:
Maciuś - combo nijakie, parę fajnych rzeczy widziałem, na pewno machasz lepiej tym kuzu niż Głośny, mimo wszystko możesz zrobić dużo więcej, ale w sumie wiem jak to jest, kiedy już czujesz, ze ci się nie chce nagrać niczego lepszego ;P Na pewno gdyby Cross nie dropnął to miałbym poważne wątpliwości, teraz już nie.


A to mnie rozbawiles.. Nijakie? Hmm poogladaj troche filmow dzapancow na yt. Chlopak leci w styl + skill. Fisnisher dobry ale bym rozbudowal (wiecej bustow przez 2 palce , bo tak nie byly to index busty tylko index middle). TF Charge Parta bym skrocil a nie drugi raz robil. Pozatym bardzo ladne combo.

Cross dobrze, zwlaszcza te wipery P1 O_O Ale drop + za malo skilla jak na macia,a ze obydwu lubie nie glosuje.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl