Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
RSVP MX
Autor Wiadomość
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |31 Maj 2009|, o 18:53   RSVP MX

RSVP MX jest prawdopodobnie najpopularniejszym modem w PenSpinningu. Został on stworzony przez Kam’a, który przed MX’em wymyślił już dwa mody na bazie RSVP, RSVP v1 i RSVP v2, więc MX jest uważany za „numer 3” w „rodzinie”. Nawet jeżeli MX nie jest najlepszym penem przeznaczonym do PenSpinningu , to można go nazwać modem który musi posiadać każdy prawdziwy penspinner.

Dane:
Długość: ~19 cm
Masa: 12 g
CoG: ~2 cm w stronę tyłu od CoP.
Potrzebne części:
1x Hybrid Gel Grip (HGG): tip, grip
1x RSVP



Sposób złożenia:
1. Odkręć bak capa RSVP i wywierć w nim małą dziurkę (możesz użyć też rozgrzanego gwoździa), a następnie włóż w nią odwrócony wkład od RSVP. Pamiętaj, że dziurka nie może być za duża, bo w przeciwnym wypadku wkład nie będzie się w niej trzymał.



2. Zdejmij z RSVP cap i grip.

3. Na przodzie body należy spiłować wybrzuszoną część, a na miejsce gripa nakleić trochę taśmy klejącej (więcej w video tutorialach).

4. Włóż insert do body i przykręć back cap.



5. Weź cap RSVP, ułam clip i spiłuj, żeby całość wyglądała estetycznie. Następnie wepchnij grip RSVP do capa. Polecam włożyć grip tylko na początek capa, a później dopchać go przy zakładaniu na body. Dzięki temu cap będzie się dobrze trzymał i mamy pewność, że nie wepchniemy gripa za daleko.





6. Teraz weź trochę taśmy teflonowej i obwiń nią plastikowy tip RSVP (ja przed tą czynnością zawsze trochę spiłowywuje ten tip, żeby nadać mu bardziej owalny kształt), następnie nakręć tip z HGG na gwint owinięty taśmą. Przy tym punkcie można też użyć kleju, ale nie zaleca się tego z powodu dużego ryzyka odłamania tipa. 7. Na koniec wystarczy założyć grip HGG na przód RSVP i twój MX jest gotowy.



Video tutoriale:
- http://www.youtube.com/wa...0P8A0LDk&fmt=18
http://www.youtube.com/wa...3e6FICTg&fmt=18 by Boko
- http://www.youtube.com/watch?v=OAwMorS2aTQ by Eso

Proszę się nie czepiać braku zdjęć w tutorialu, ponieważ jest on tylko przetłumaczony. Video tutoriale powinny rozwiać wszelkie powstałe wątpliwości i problemy.
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Banan |12 Sty 2015|, o 23:14, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |26 Paź 2009|, o 15:56   

Wymiary inserta??
PTP Wymiany/Trades
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |21 Lip 2010|, o 10:47   

Kilka tygodni temu kupiłem MX'a, a po penwishu mialem części na drugiego. W penwishowym mxie spiłowałem clip do zera (jest gładki cap), przez co wydaje sie lepiej wyważony (+ solidny kawał taśmy na przód), ale lżejszy niż z kawałkiem tego clipa :D

Mam mieszane uczucia co do tego moda. Jest bardzo dziwny, od razu mówię że kręcę busterem i selfem cięższym od kt i dłuższym od bustera :mrgreen: Mimo to lubię po niego sięgać, cały czas próbuję się do niego przyzwyczaić.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Karol12321 
Użytkownik

Ręka: Prawe Ucho
Wiek: 25
Posty: 41
Skąd: Bytom
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2010|, o 21:11   

Jak dla mnie mod-ciekawostka, jedynym jego plusem jest jego cena. No bo szczerze, nie znam osoby dla ktorej byłby to podstawowy mod. Chociaż spinning nim daje nielichą przyjemność.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kopik 
Użytkownik

Kręcę od: Grudzień, 2010 z mega przerwą w 2011
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |14 Gru 2010|, o 19:11   

Skręciłem sobie tego moda. Bardzo fany, łatwo zrobić sonica.
Jednym słowem SUPER MOD!
PTP Wymiany/Trades
 
Pianek 
Użytkownik


Kręcę od: [przerwa] IX 2010
Ręka: prawa/right
Wiek: 28
Posty: 139
Skąd: z nieniacka
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |15 Gru 2010|, o 09:10   

"Kopik" napisał/a:
Skręciłem sobie tego moda. Bardzo fany, łatwo zrobić sonica.
Jednym słowem SUPER MOD!


nie no... jak łatwo zrobić sonica, to rzeczywiście super mod :twisted:

Wg mnie jak rsvp mx to tylko ^2. Mx'y podobają mi się głównie ze względu na wygląd, chociaż lubię sobie nimi pokręcić.
_________________
Słońce grzeje je je je je je je ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czechooo 
Facepalm Artists


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: dosyć długa
Wiek: 26
Posty: 37
Skąd: Bytom ?
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2010|, o 19:58   

Od początku ciekawił mnie ten mod. Kręciłem do tej pory Ct/Buster na lekkich/stuhl
, gdy złozyłem mxa okazało się że nie jest taki zły, na początku troche lekki mi sie wydawał a teraz się przyzwyczaiłem i jest git
_________________
Bum!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hebra 
Użytkownik

Kręcę od: Październik 2011
Ręka: Prawa.
Wiek: 27
Posty: 70
Skąd: Przemyśl.
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2013|, o 15:34   

Wychowałem się na dwustronnych bykach takich jak buster czy dr.kt. RSVP MX to mój pierwszy mod jednostronny. Pierwsze wrażenie? Podczas kręcenia ciężko mi trafić na COG , a jak już trafię to śliskie body zaczyna pokazywać swoje złe strony. Łatwo mi na nim robić lagi , szczególnie przy aroundach, mimo to mod ma swój urok co sprawia że kręcenie nim jest otaczane przez domieszkę fascynacji.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2013|, o 15:49   

Takie modyfikacje sprawiają że podziw dla takich penspinnerów jak Kin podnoszony jest do kwadratu.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl