Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 19:33
[Ladder S2] Cichy vs Czesio (A 20.10.09)

?
Cichy
77%
 77%  [ 21 ]
Czesio
22%
 22%  [ 6 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 11:38   [Ladder S2] Cichy vs Czesio (A 20.10.09)

Puk, puk!

Czesio

Wersja HQ na YouTube

Cichy

Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Maniek |17 Paź 2009|, o 20:43, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 13:41   

Kto tam? Moze Ja =D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 21:13   

Czesio - Moj poczatkowy Pinky Counter ~ FL Sonic P4-12 byl IMO miodny ale za daleko mi reka poleciala po FL Sonicu. Poza tym chyba combo dobre choc widze w jednym miejscu brzydkie sciecie (nie laga).

Cichy - W 0:13 (transfer), az mna rzucilo :< Tak ladnie rozpoczete combo i taki "fe" transfer. Potem na dokladke lag w 0:20 i w 0:23 kolejny brzydki transfer niszcza tak ladnie zapowiadajace sie combo. Jeszcze w 0:25 maly lag. Przez to combo czuje sie troche tak jakbys mnie zlekcewazyl i olal. Ten combos nie odzwierciedla tego co naprawde umiesz ;) .

Glos na Cichego.

Edit:
I tak wiem ze przegram ;>.
Ostatnio zmieniony przez Czesio |17 Paź 2009|, o 21:17, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 23:03   

Czesio, fajny początek, reszta taka se. Nie kręcisz jakoś genialnie, więc combo na Twoim poziomie, ale myślę, że stać Cię na więcej, ba, powiem nawet, że jakbyś trochę bardziej się postarał, to może nawet mógłbyś zpwnić Cichego, który też tu za wiele nie pokazał. ;p

Cichy, też fajny początek, midbaki 1.5, potem trochę spamu, parę aroundów, 3 busty, i dotąd było w miarę, ale potem Twój nieodłączny zladżony transfer, combo na lewej nie powalające i średnio płynne, kolejny średni transfer, i średnia reszta. Ogólnie to combo za długie, za bardzo spamowe, za mało konkretne i niepotrzebna(może w ogóle, a może po prostu trochę mniej, a za to ładniej)lewa ręka, którą fajnie, że skillujesz, ale lepiej żebyś pokazywał ją od lepszej strony. ;)

Głos jednak na Cichca.

Sorki za krytykę, no ale taka jest prawda, że w moich oczach oba comba to nie są szczyty Waszych umiejętności i możliwości, po prostu średnio się przyłożyliście. ^^
P&L ;)

Pozdr
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |18 Paź 2009|, o 10:03   

To ja głosuję cozywiście na Czesia, bo nagrał ładne combo.
Sory, ale chciałeś szybko combo i zasugerowałeś czy już nie mam comba no i nagrałem na szybko, nie miałem czasu, bo szedłem na urodziny.
Ogólnie combo miałeś ładnie tylko te wyjście z kadru :/
"Czesio" napisał/a:
Moj poczatkowy Pinky Counter ~ FL Sonic P4-12 byl IMO miodny
Nie no, ta skromność xD
Moje combo w miarę, ale nie jest to szczyt. Jednak szybko nie zawsze znaczy dobrze ;)
Ostatnio zmieniony przez Cichy |18 Paź 2009|, o 10:03, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl