Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
NONAME G3 mod
Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |13 Wrz 2009|, o 23:57   NONAME G3 mod





Wersja HQ na YouTube

Obrazek ( po srodku to on):









1 x Plastic G3 body
1 x Plastic G3 tip
1 x Metal G3 tip
1 x Zebra Jimnie / Hyper Jell Cap
1 x Zebra Jimnie / Hyper Jell grip
1 x HGG tip
3 x Signo tip
1 x Lakubo / Laknock grip









A wiec tak na poczatku powiem ze niestety nie wspomoge sie obrazkami, bo mod dla laikow nie jest. wiec Ci co beda cos (o ile tacy sie znajda xd) z tego probowali itp, pewnie beda juz troche doswiadczeni. Ja obrazkow rowniez nie mam z prostego powodu : nie wiedzialem ze bede robil tutka, a ze mialem pewne problemy nie bede rozbieral pena).

Krok 1:

A wiec w pierwszym kroku spreparujemy capa.

Pierwsza rzecza ktora musicie zrobic jest odlamanie clipa od Jimnie / Hyper Jella i spilowanie go wedlug naszych gustow. Nastepnie wsadzmy jeden Signo tip do Capa, tak aby tam luzno latal, na koncu tego nie odczujemy, za ciasno bedzie w capie. Druga rzecza jest Grip. A wiec zrobmy insert (najlepiej jakis wydrukowac i potem dopasowac) i owinac go na Grip Jimnie / Hyper Jella ktory ucinamy na dlugosc jak w kUzu modzie ( czyli 2,6cm). Grip z insertem wkladamy do capa, tym samym przyciskajac tip Signo tak mocno jak to tylko mozliwe. Nastepnie wsadzamy w grip Jimnie / Hyper Jella od dolu HGG tip i rowniez wciskamy go dosc mocno. Kolejnie wsadzamy G3 Metal tipa do capa i tym samym konczymy capa. Przypominam, aby tip HGG byl mocno wcisniety, aby wchodzil w Gripa Jimnie / Hyper Jella, aby zostalo sporo miejsca dla G§ metal tipa. Tak oto skonczyles Cap. Narazie go odloz i nic nie zmieniaj.


Krok 2:

W kroku drugim spreparujemy bodyoraz front pena.

Zacznijmy od tego aby zrobic insert do body G3. Wymiary to 602 x 157 px (przyklad do Seven moda Click! . Nastepnie odkrecmy plstic tip od body G3 i wsadzmy insert. Wklad od G3 wyjmujemy, zeby body bylo puste. Nastepnie zakrecymy plstic tip na body i biezemy do reki 2 Signo tipy. Zakladamy jeden na drugi i wsadzamy na plastic tipa z G3. Teraz owijamy solidnie izolatka te tipy tak, aby staly solidnie, ale zarazem tak, aby na gornym tipie Signo jak najmniej tasmy bylo. Na wszystko zakladamy Laknock / Lakubo gripa tak, aby 9mm gripa G3 bylo widoczne. Kolejna rzecza jest tasma na drugim koncku (tam gdzie jest backcap) body. Owijamy body w tym miejscu ~ 2 razy izolatka i wciskamy mocno capa.

Pomocniczy obrazek:




Gratulacje, skonczyles mojego moda!




Mod zrobilem, bo niechcacy wczesniej kupilem Seven G3 moda, na ktorego zbieralem czesci. Jednakze jest lepszy od Seven g3 moda. Czemu? Ah proste.. Jest minimalnie ciezyszy co pozwala mi lepiej pena kontrolowac, oraz ma wieksze momentum. Ogolnie i wygladem nie odstaje jakos. Niestety ja musialem robic inlay recznie, bo tusz mi sie skonczyl. Reszte, czyli ocene itp, pozostawiam Wam.

P.S. I jesli mam go wlasnie porownywac, to jak slusznie zauwazyl inverso, jest to takie kUzu + seven polaczenie. Takie mam uczuucie podczas krecenia. Nie jest takim klocem jak kuzu, ale takim maluchem jak seven tez nie jest.. Wiec jesli ktos go kiedys zrobi, o ile, niech da fotke, niech sie uciesze.



Parametry...

COG przesuniety jakies 0,3 ~ 0,4 mm w strone capa.
Długość: 20,5 ~ 20,7 cm
Cena: Duzo :P
Waga: Nie wiem xD 16,5 ~ 17g

Btw. Nazwy jeszcze nie mam, jakies jeden sensowny pomysl starczy.
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |15 Wrz 2009|, o 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |15 Wrz 2009|, o 16:30   

Coś mi nie pasuje. Mają być 2 czy 3 tipy signo? ;p
Ostatnio zmieniony przez inVerso |19 Lip 2010|, o 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |15 Wrz 2009|, o 16:31   

3 moja pomylka dzieki za uwage *_*
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |15 Wrz 2009|, o 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl