Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 17:46
[Zapisy] 4 Fingers Collab
Autor Wiadomość
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |26 Lip 2009|, o 15:50   [Zapisy] 4 Fingers Collab

Dzis Capo spytal sie mnie czy zrobie combo bez uzycia kciuka, odpowiedzialem oczywiscie! Daj mi chwilke to nagram i cwiczac combo wpadlem na pomysl zorganizowania Thumbless collabu. Jedynym wymogiem bedzie to, ze trzeba nagrac combo bez uzycia kciuka, indexa middla albo ringa.

Organizatorzy: Ja i Capo
Deadline: 25.VIII.09
Czas: 10-25 sec

Filmy podsylac na p.rouge96@gmail.com
A zapisywac sie tutaj

Jesli ktos sie zglosi i nie wysle comba post zostanie zgloszony jako spam do Admina lub Moderatora. Jesli nie uda Ci sie nagrac comba z jakis powodow wygas post i zglos to do Capa

PROSZE NIE PUBLIKOWAC COMBOSOW PRZED WYSTAWIENIEM COLLABU

Edytor : Aborrol

Spinners:
[PPP]
Rouge
Capo

qstra
qCover
Gildor
Dawo
Czesio
Cichy

[UPSB]
GZSakuraz
Danduts
CPM8
Taikutsu
Pwnagespin

[SPSC]SebuiX

[FPSB]
Flobetwinner
XeflaX
Blacklight

[GPC]
Boyka
Kryptos
DG - End
Kraniac

[RPSC]
Aborrol = Editor?

[BRPSB]
~L~
+
Special Guest

Na błękitno osoby od ktorych sa filmy

Jesli ktos sie zapisze moze odrazu dac propozycje muzyki, jesli ktos sie nie zapisuje a chce polecic jakis utwor niech napisze do mnie na pw/gg
Ostatnio zmieniony przez MadEye |9 Wrz 2009|, o 16:59, w całości zmieniany 32 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |12 Sie 2009|, o 16:49   

/in, mam juz taka jakas srednia rozkmine.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |9 Wrz 2009|, o 16:52   

Ok, widzę, że prawie nikt nie wziął tego collabu na poważnie i po prostu mnie oraz Capo'a olał. Nie będzie collabu ponieważ nie ma filmów, posty osób, które nie usprawiedliwiły się z tego, że nie nagrały comba na czas (chociaż dałem dodatkowy tydzień) lecą jako spam.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |9 Wrz 2009|, o 18:41   

Hm, z tego co widzę, to macie 9 combosów. To naprawdę za mało do stworzenia średniej wielkości collabu?
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |9 Wrz 2009|, o 19:41   

Tak poniewaz wiekszosc combosow jest poprosutu beznadziejna, ale teraz na wlasna reke staram sie znalesc kogos przynajmniej 2 osoby ktore nagraja dobre combo.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |11 Wrz 2009|, o 14:42   

Dostałem wiadomość od qCovera, że wysłał jakiś film. W takim razie proszę się jakoś dogadać :wink:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |11 Wrz 2009|, o 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl