Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|7 Wrz 2009|, o 21:02
PPP w mediach
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |1 Maj 2009|, o 09:55   PPP w mediach

Zebrałem linki do tematów z występami PPP w mediach, żeby to w jednym miejscu było. Jak będę miał więcej czasu, to to jakoś ujednolicę i ułożę chronologicznie:

04-06-08 - Zakręć Mną artykuł - gumix
16 Kwi, 2008 -Audycja w Radiu Luz - bagins, Gooral
02-02-08 - Dzień Dobry TVN - gumix, FeniX
20 Mar, 2008 - Radio eska 97,7 Kraków - gumix
17 Mar, 2008 - Wywiad dla "Papierniczy Świat" - dante
08-02-08 - magazyn "Śmigło" - gumix
Pen Spinning w Gazecie Wyborczej Opolskie
Artykul o Penspinningu www.ddz.doba.pl - EnteR
10.11.07 - Zig Zap - Geno, Zaliwaja
Happy Hour
Artykuł dla Wiadomości24.pl - Geno, Zaliwaja
Penspinning w TVP1 - 5 10 15 - Kmibar, Kruk
Linia Otwocka - Lemon
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
Ostatnio zmieniony przez MadEye |2 Cze 2009|, o 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |5 Wrz 2009|, o 11:57   

Mikulew chyba nie czyta gazet... ;d

http://i25.tinypic.com/103z8g5.jpg
http://i32.tinypic.com/214e6mw.jpg
http://i27.tinypic.com/xp7ynk.jpg

Jeśli było to przepraszam ale nie widziałem ;p
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |5 Wrz 2009|, o 13:44   

Ej co to za nowy hardcorowy trick "Tumb Around" ? :shock:
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |5 Wrz 2009|, o 16:54   

Jeden z lepszych artykułów jakie czytałem. Na prawdę, nie podejrzewałem że Mikulew uda ci się udzielić tak dobrego wywiadu (a może to pani redaktor tak świetnie napisała). Ujęte wiele aspektów penspinningu poza głownym, kręceniem. Pokazanie, że penspinning to nie głupie machanie kijkiem. Dobra robota.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 30
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |5 Wrz 2009|, o 18:44   

Mikulew: pytałeś o zgodę na podanie mojego imienia i nazwiska? Takego zdziwka dawno nie miałem xD
A artykuł bardzo przystępnie napisany i jeden z niewielu, który nie wzbudził we mnie uczucia niechęci do redaktora :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |5 Wrz 2009|, o 18:44   

Ech Norek.... czekam od kolegi ,bo miał mi zeskanować ten artykuł i wtedy miałem dać ten artykuł tutaj w lepszej jakości.

Cóż... postarałem się, specjalnie mówiłem ze szczegółami do redaktorki co i jak, specjalnie szykowałem się ,żeby nie popełnić żadnej gafy, specjalnie pokazałem jej na wikipedii i strone PPP jak się pisze penspinning (nie pensperling) co i jak choć nie udało się z Tumb Around ale co tam.
choć zdjęcia wyszły do d*** dosłownie ale jestem zadowolony ,że artykuł na pół strony powstał. Chciałem jej przekazać swój penspinningowy punkt widzenia i wyraźnie się udało. Od tego artykułu w szkole 5 osób mówiło ,że czytało o mnie w TEMI (i śmiali się ze zdjęcia heh jeje). Choć trochę poczułem cień "popularności" to i tak jestem happy. Choć byłem u niej pod koniec czerwca i czekał aż ten artykuł ukaże się półtora miesiąca to się opłacało ten wypad na redakcje. Nawet powiedziała ,że to bardzo dobry materiał na porządny artykuł. Ale cóż... drugi raz nie pójdę... może za dwa lata, żeby za często się nie powtarzać o PS.

Jak dostanę od kolegi kserowany artykuł to dodam tutaj. Będzie na głownej stronie PPP w kategorii "media"?
Nie.
zapytam się kogoś innego! Madaj!
edit
"Dercen" napisał/a:
Mikulew: pytałeś o zgodę na podanie mojego imienia i nazwiska? Takego zdziwka dawno nie miałem xD

byłem zdziwiony jak o tobie pisali. Nic nie wspomniałem to ona wspomniała o tobie bo już znała cie z jakiś twoich sukcesów nie wiem sam jakich

EDIT LEPSZA JAKOŚĆ!
Ostatnio zmieniony przez MadEye |29 Wrz 2009|, o 13:33, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veylor 
Użytkownik


Kręcę od: Kwiecien 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |9 Lut 2010|, o 21:32   

Wybaczcie że odświeżę trochę temat ale co do postu Fuco

"Fuco" napisał/a:
edit: of kors dzięki za komentarze ;)
ale niestety na dzień dzisiejszy nie przybyła ani jedna nowa osoba z polem "skąd" wypełnionym "Olsztyn"... Cóż, próbowałem ^^
mylisz się doszedłem z Olsztyna ja :D D osobiście zobaczyłem na YT kręcącego Rarkę i spodobało mi się to
Ostatnio zmieniony przez Veylor |9 Lut 2010|, o 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |30 Paź 2010|, o 19:28   

Wiem, ze odgrzewam, ale moznaby dodac Mam talent
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2011|, o 20:01   

Jest już nasz artykuł. Nie, nie mam skanera.




Troszkę się gazetka upierdzieliła dżemorem : P
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |27 Wrz 2014|, o 21:13   

http://www.polskieradio.pl/10/601/Artykul/1241308/

Precel, Rarka.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl