Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
II Oficjalny Meeting Tarnów
Autor Wiadomość
Sosek 
Facepalm Artists


Wiek: 30
Posty: 182
Skąd: trn
Handel: 96,15% (+25, 0, -1)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 20:51   II Oficjalny Meeting Tarnów

II Oficjalny Tarnowski Meeting

19 Sierpień 2009


Informacje wstępne: Od paru miesięcy wraz z innymi penspinnerami z Tarnowa zastanawialiśmy się nad oficjalnym meetingiem, który zorganizujemy u nas. Chciałbym, żeby w tym temacie zapisały się osoby chętne na przybycie do Tarnowa.




  • - Norek
  • - Sosek
  • - Mikulew
  • - Julianek




Miejsce i pobyt: W zależności ile osób się zapisze, będziemy próbowali załatwić jakąś salę bądź jakieś miejsce na świeżym powietrzu z ławkami i stołami.
Data i czas: Wraz z postem, w którym zgłosicie chęć udziału prosiłbym o wpisanie daty jaka by wam odpowiadała. Wybraliśmy ,że to 19 sierpień we środę

Osoby z poza Tarnowa: Jeżeli ktoś będzie przyjeżdżał do Tarnowa, to umówimy się, że do np. 10:00 my organizatorzy będziemy czekać na Dworcu w Tarnowie (centrum) jest to jedyny dworzec, chyba, że ktoś uwzględnia stacje w Tarnowie- Mościcach, to wtedy postaramy się, by ktoś też tam na was czekał. Druga opcja jest bez sensu, ponieważ (zależy skąd kto dojeżdża) dworzec w centrum jest przystanek wcześniej/dalej niż Mościcach.

To chyba tyle. Serdecznie zapraszamy. Liczymy, że przyjedzie dużo osób. Gdyby tak nie było, to raczej nie będziemy rezerwować miejscówki tylko dla nas.
Ostatnio zmieniony przez Sosek |6 Sie 2009|, o 14:44, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2009|, o 12:16   

Jo, będzie krótko, zwięźle i na temat.

Niestety raczej szanse na to, że się tam pojawię są takie dość, powiedziałbym, małe. Powody to brak funduszy i czasu (prace wakacyjne ftw). Ponadto gdybym jednak miał czas i pieniądze to zainwestowałbym je pewnikiem na wyjazd do KRK. Poza tym to w Wawie też szykuje się co nieco.

Bless.

Ja tak samo. R.

[ Komentarz dodany przez: Pari: Sro 17 Cze, 2009 ]

Sie zobaczy, zbyt odległy termin. P
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Rarka |17 Cze 2009|, o 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |5 Sie 2009|, o 21:10   

Więc tak za 2tyg będzie spotkanie w Tarnowie. Krasnal mam nadzieje przygotuje ekipę z Krakowa która ma przyjechać do Tarnowa. 16zł tam i z powrotem. Naprawdę warto przyjechać. Kto by z Krakowa albo z innego miasta by przyjechał do Tarnowa na meet? Zapraszam zapraszam

Aha spotkanie jest 19 sierpnia 2009r
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |6 Sie 2009|, o 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Sie 2009|, o 21:06   

jak z tym meetingiem jest czy nie ma ?;p
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 30
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |13 Sie 2009|, o 14:10   

Deklarowałem się jak zawsze że przyjdę, ale przykro mi. W tym czasie będę na trasie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |13 Sie 2009|, o 15:52   

O mnie raczej możecie zapomnieć, prawdopodobnie wracam dopiero 19 od dziadków, wprawdzie mogłbym wcześniej ale po pierwsze mi się nie chcę, a po drugie mam jeszcze kilka spraw w Krk a poza tym wyjeżdżam na obóz 21 i niespecjalnie mam czas.

A, no i jeszcze nikogo oprócz świra Mikulewa nie będzie ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2009|, o 18:43   

Dziękujemy wszystkim co przyszli oraz tym co przyszli ale nie przyszli "bo mi się nie chciało", "za daleko do Tarnowa", "nie opłaca się", "nie chciało mi się wstać"

Film
komentować :D i jak meeting? mój komentarz jest taki jak na filmie
http://www.youtube.com/watch?v=PJLAFEkAde4

Wersja HQ na YouTube
PTP Wymiany/Trades
 
 
dzidek 
Facepalm Artists


Wiek: 26
Posty: 285
Skąd: we mnie tyle siły?
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2009|, o 10:04   

Ja - lider drużyny :facepalm: - w imieniu mojego przedszkola, serdecznie dziękuje za pozdrowienia :p
Ale też jak tak patrze, to w cholere was tam było :p
_________________
omom
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl