Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|25 Gru 2009|, o 19:20
[Konkurs] Artykuły o Pen Spinningu
Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |11 Cze 2009|, o 17:23   [Konkurs] Artykuły o Pen Spinningu

W ramach promocji Pen Spinningu, a przy tym i naszego Portalu, postanowiono zorganizować powszechny konkurs na dwa teksty literackie reklamujące Pen Spinning i Portal.

Tekst 1:
Może nazwa "tekst" jest dosyć na wyrost, niemniej ma być to bardzo dobre pod względem literackim. Tutaj chciałbym zobaczyć coś, co można władować w podpis na forum. Może to być bardzo ładny userbar, sygnaturka, czy po prostu chwytające hasło z linkiem do portalu (np. w rubiku zwykłem mówić "Jeśli nigdy nie układałeś kostki Rubika - zacznij to robić JAK NAJSZYBCIEJ!"; a o Pen Spinningu mam zazwyczaj proste "The Art of Pen Spinning" jako link do Portalu).
Ograniczenia powiedzmy do 20 słów tekstu, jak obrazki to najlepiej zastosować standardowe proporcje : dla userbaru 350 × 20, dla czegoś około sygny 120 x 500.

Tekst 2:
Dłuższy tekst reklamujący Pen Spinning i Portal. Co ma sie w nim zawierać, to zostawiam Wam. Ogólną funkcją tego tekstu ma być przybliżenie nieobeznanym w temacie czym jest Pen Spinning, przekonanie go, że to jest możliwe, zachęcenie do odwiedzenia Portalu i zaczęcia przygody z nauką tricków. Około 1500 znaków, w wordzie daje to trochę ponad pół strony typowym rozmiarem czcionki.

Zaleca się przystosowanie tekstu do typowego forum, tj. stosowanie BBCode, linki wstawiać, może i obrazki, logo, jakiś gif mały. Z linków do filmu myslę że wystarczy dać do Promo, więc dajcie gdzieś tylko ten link.


Po co to robimy?
Ano pomysł wziąłem z gry internetowej Red Dragon, która tak reklamuje start każdej nowej ery. Utalentowani w pisaniu gracze stworzyli tam zbiór kilku tekstów, które potem userzy walą na inne fora, portale społecznościowe, gazetki szkolne, regionalne. Tutaj można zobaczyć, jak im to wyszło: http://dracopedia.pl/Gotowe_teksty_BBCODE
Gdy teksty już powstaną, będziemy właśnie zachęcać naszych Użytkowników do wstawiania ich na inne fora.

Zastrzegamy sobie prawo do edycji Waszych tekstów po konsultacji z autorem. Jak znajdziemy, że jakieś dwa teksty można połączyć, to dogadamy autorów, żeby jakoś się z tym dogadali. Głównym celem nie jest tu wypromowanie superpisarza, ale to, żeby powstał ładny tekst.
Wymagane poprawne stosowanie języka jak najbardziej polskiego, w tym ortografii i interpunkcji, polskich znaków, znaczników bbcode (tylko też nie przesadzać z tym), odradzamy emotikonek.
Pomoce, z któych można korzystać:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pen_Spinning
http://en.wikipedia.org/wiki/Pen_Spinning
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=1217
http://penspinning.pl/rea...?article_id=164

Artykuły chciałbym dostać na pw w znaczniku "code" do dnia 20 lipca. (tak długo, bo wybywam niedługo na długo)
Wszelkie pytania można zadawać w tym temacie, jak są jakieś niejasności czy pomysły na ulepszenie tego, to też zachęcam. A na pw mogę sprawdzić tekst i doradzić, jak będę umiał.
Bardzo bym prosił tutaj się wpisywać, jeśli ktoś ma zamiar się za to zabrać, bo nie chcę czekać miesiąc i nie dostać nic.

Editek: Rozważam przedłużenie tekstu drugiego do 2000 znaków.
Ostatnio zmieniony przez Rarka |12 Cze 2009|, o 23:18, w całości zmieniany 9 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Gucio 
Facepalm Artists


Kręcę od: 1 IX 08r.
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 453
Skąd: Bochnia
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2009|, o 19:35   

A czy wiadomo mniej więcej jakie będą nagrody??? Gdzie ew. taki teks byłby zamieszczony (mam na myśli strony internetowe, nasze forum, gazety, itp...)
Myślę że pomysł jak najbardziej udany, ale już wiele osób takie materiały przygotowywały (Fuco, Gumix...) moim zdaniem wystarczyło by tylko wyselekcjonować z tamtych wywiadów skrawki, a zrobić tylko taki temat, aby każdy user mógł powiedzieć coś nowego.
Dzięki i POZDRO!!!
_________________
Tiru Riru!


Szukam Mai


PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2009|, o 01:27   

A, no ten. Ja coś już zaczynam pisać (: Ale mam pytanie - czy ma to w zamiarze przybliżać czym jest penspinning, zachęcać do dołączenia do grona penspinnerów, a może i jedno i drugie? Albo może i trzecie?

EDYT: No dobra, w sumie to jest tu napisane. To nieważne =ppp
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |14 Cze 2009|, o 01:31, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2009|, o 09:42   

"Gucio94" napisał/a:
Gdzie ew. taki teks byłby zamieszczony (mam na myśli strony internetowe, nasze forum, gazety, itp...)


"Rarka" napisał/a:
Utalentowani w pisaniu gracze stworzyli tam zbiór kilku tekstów, które potem userzy walą na inne fora, portale społecznościowe, gazetki szkolne, regionalne. Tutaj można zobaczyć, jak im to wyszło: http://dracopedia.pl/Gotowe_teksty_BBCODE
Gdy teksty już powstaną, będziemy właśnie zachęcać naszych Użytkowników do wstawiania ich na inne fora.


Warto nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Użytkownicy będą mogli umieszczać te teksty na innych forach, dzięki czemu będą promować portal i penspinning.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |19 Lip 2009|, o 15:19   

Jako że wróciłem, to już możecie nadsyłać teksty.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
qstra 
TSG


Wiek: 12
Posty: 432
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |8 Sie 2009|, o 12:18   

No i jak Raku dostałeś jakieś prace?
Dostałeś jakąś grafikę? Jak nie to ja coś wykminię :P

Chyba trochę temat przygasł a ja bym chciał już rozsyłać je na inne fora i inni pewnie zresztą też :P
Przydałby się jakiś termin no chyba, że chcesz nam niespodziankę zrobić za Bóg wie ile to ok ;)
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |8 Sie 2009|, o 13:05   

Dostałem 2, w tym jedna się nie nadaje, druga znośna, ale jeszcze piszę swoją, zobaczymy co z tego będzie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl