Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Ograniczenia

Kto jest za a kto przeciw
Tak to dobry pomysl
35%
 35%  [ 10 ]
Zly pomysl
46%
 46%  [ 13 ]
Nie mam zdania na ten temat
17%
 17%  [ 5 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 09:17   Ograniczenia

Witam.
Chcialbym zaproponowac nowy sposob ograniczen dla nowych uzytkownikow. Ostatnio zarejestrowalem sie na GPC i zauwazylem ze nie moge pisac postow o.O, napisalem do kolegi i oznajmil mi, ze dopiero po 30 dniach od rejestracji mozna pisac posty. Ma to na celu nauczyc nowych szukania samemu informacji zamiast zadawania glupich pytan, w ten sposob bedzie mniej spamu na forum (oczywiscie jesli sie przyjmie). A co Wy o tym sadzicie?
Ostatnio zmieniony przez Rouge |29 Lip 2009|, o 09:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 10:18   

Wiadomo z jednej strony to dobry pomysł, ale ja na przykład zarejestrowałem się na forum tylko i wyłącznie dlatego że chciałem złożyć zamówienie z Pendolsy...** Gdybym nie mógł nic pisać to pewnie bym już więcej nie zagościł na forum. A poza tym 30 dni to trochę dużo. Niektórzy już Bakfalla robią po tym czasie, więc szukać na forum też można się szybciej nauczyć - np. 3, 5, dni jak już coś... Chociaż takie ograniczenie jest troche nie fair - ktoś może mieć coś ciekawego do powiedzenia, albo mieć pytanie które nie zostało zadane na forum (choć na początku raczej ciężko o takie).
Na pewno fakt jest taki że na początku trzeba się zaznajomić z forum, szczególnie dla osoby dla której jest to pierwszy kontakt z forum... Tylko że czasami się nie chce... I tu może byś się przydało parodniowe ograniczenie - ale nie miesiąć! Bez przesady...


** P.S. Tak się złożyło że zostałem :cool:

P.S.2 Post ulegnie autodestrukcji.

Post nie ulegnie autodestrukcji - jeśli boisz się odpowiedzialności za to co piszesz - nie pisz wcale, jeśli nie masz nic sensownego do napisania - nie pisz, a jeśli piszesz coś sensownego - nie wygaszaj tego.
Ostatnio zmieniony przez Hakan |29 Lip 2009|, o 10:40, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 10:24   

Nie twierdze ze mialby to byc miesiac, dalem tylko przyklad o takim ograniczeniu ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 10:30   

Nie przejdzie. Wiele myślących osób rejestruje się dopiero, gdy mają właśnie coś mądrego, ważnego do powiedzenia - wzięcie udziału w walce, mistrzostwach, lidze, collabie, prezentacja własnej modyfikacji, pokazanie własnego filmu.
Głupotą jest rejestrować się po kilkusekundowym obcowaniu na naszym Forum, takie zaklepywanie miejsca nie ma celu.
Osoba przeglądająca forum bez konta nie ma potrzeby czytania regulaminu, bo nie może go złamać, więc też nie będzie wiedziała o danym ograniczeniu i może się szczerze zdziwić po ujrzeniu informacji o nieaktywnym koncie. Tak jak to ja miałem na GPC, gdy była pilna potrzeba napisania czegoś.
Podsumowując, ode mnie jest nie.
Ostatnio zmieniony przez Rarka |29 Lip 2009|, o 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl