Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Combo Event] 2. - Fundamentale i warianty
Autor Wiadomość
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |25 Lis 2006|, o 16:38   [Combo Event] 2. - Fundamentale i warianty

Regulamin obowiazujacy: TUTAJ

Dodatkowe ustalenia:

1. Event nosi podtytul - Fundamentale i warianty
2. Dozwolone sa jedynie tricki uznane jake podstawowe (Sonic, Charge, ThumbAround, Fingerpass) oraz ich warianty (np. Inverse Sonic)
3. Trick znany jako Twisted Sonic nie nalezy do rodziny Sonic i nie jest jego wariantem - jednak, dla przypomnienia, mozna go zapisac jako: Charge->Reverse Fingerpass - co daje 2 tricki
4. Podobnie jak w pkt. 3. mozna postapic z innymi trickami
5. Z event odpowiedzialny jest Hakan
6. Linki do filmow (lub same filmy) mozna nadsylac na PM lub email (qmpb/na/o2.pl) do niedzieli (03.12.2006 23.59)
7. Ankieta zostanie ogloszona najprawdopodobniej w nowym temacie, w poniedzialek 04.12.06 najwczesniej jak bedzie to mozliwe
8. Glosowanie trwa tydzien od momentu opublikowania ankiety.

edit: poniewaz sa problemy ze zrozumieniem co to sa Sonic, FP, TA, Charge, wymianiam za PSConclave:

- FP, FP Reverse (miedzy wszystkim palcami, 1 przelozenie = 1 trick)

- Sonic (miedzy wszystkimi palcami)
Sonic Normal
Sonic Reverse
Inverse Sonic Normal
Inverse Sonic Reverse
Moonwalk Sonic Normal
Moonwalk Sonic Reverse
Inverse Moonwalk Sonic Normal
Inverse Moonwalk Sonic Reverse
Shadow Normal
Shadow Reverse
Inverse Shadow Normal
Inverse Shadow Reverse
Pseudo Sonic Normal
Pseudo Sonic Reverse
iSonic Normal
iSonic Reverse
Sonic Clip
Sonic Clip Reverse

- TA i TA Reverse, Fingerless TA, Fingerless TA Reverse

- Charge (miedzy wszystkim palcami, 1 przelozenie = 1 trick) - double charge = Twisted Sonic -> FP = charge -> FP Rev -> FP (notacja uproszczona do pelnych obrotow przy charge - nie bede sie rozwodzil co rozumiem pod pojeciem uproszczona - prosze sprawdzic sobie pelna notacje TS i DC na PSConclave)

Infinity nie zostal uznany jako fundamental i nie wystepuje w tym evencie!
_________________
Pentrix dla każdego!
Ostatnio zmieniony przez Hakan |27 Lis 2006|, o 21:26, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Dragon
Użytkownik


Posty: 355
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Gru 2006|, o 17:34   

ja chcialbym zorganizowac CE po KMB bo z moimi interwalami posiadania aparatu jakos nie mam szczescia do brania czynnego udzialu w CE. moge zajac sie kolejnym eventem przez co odciaze adminow ktorzy tez beda mogli wziąć udzial...
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Kmibar 



Kręcę od: początku
Ręka: LEFT
Wiek: 34
Posty: 848
Skąd: Brzozów
Handel: 100% (+35, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2006|, o 20:30   

Dragon. Zrob zaraz po zakonczeniu tego, bo nie wiem jak sie z czasem wyrobie w tym tygodniu. Napisz mi na PM jesli masz jakies pytania. B)
_________________
Ja dopiero zaczynam...

MOJA GALERIA
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl