Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Elite-Cs
Autor Wiadomość
qstra 
TSG


Wiek: 12
Posty: 432
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |30 Cze 2009|, o 21:00   Elite-Cs

Nazwa: Elite-Cs
Masa: Lżejszy od Cyla,
Symetryczny: Tak
COG: =COP
Długość: 20 cm
Twórca: qstra (PPP)
Cena: 30zł


Części:
2x Airfit Tips/Dostępny w Polsce
2x Eliteball Grips (2x 8 i 2x 3 paski)/Dostępny w Polsce
1x Super Pirat Body/Dostępne w Polsce
2x Comssa Caps/Niedostępne w Polsce

Cechy:
-> Symetryczny
-> Wyważony
-> Bardzo dobre momentum

Plusy:
+ łatwy do zmodowania
+ wytrzymały
+ większość rzeczy można kupić w Polsce
+ symetryczny

Minusy:
- Bardzo małe możliwości modyfikacji kolorystycznej


Tutorial:


Wersja HQ na YouTube

- Potnij Gripa z Eliteballi na 2x 8 pasków i 2x 3 paski
-Załóż Gripy na capa od comssy (te 3 paski na przód, na już założone 8pasków)
-Wciśnij Tipy od Airfitów, powinny się trzymać idealnie.
- Utnij Piszące części z superpiratów. Po białej stronie musisz wyszlifować takie białe paski w środku body aby wkład mógł wylecieć ;d
-Wyczyść body np.zmywaczem do paznokci
-Załóż capy na body i mod gotowy


Kilka słów ode mnie (:

Tani, ciężki, dobry Jeśli chodzi o spinning porównałbym go do stuhl moda.Nigdy nie miałem przyjemności kręcić tak dobrym penem. Cena raczej nie odstrasza, wręcz przeciwnie. Nie jest to drogi mod, co jest jego niewątpliwą zaletą.
Polecam go wszystkim! Zarówno tym zaawansowanym jak i początkującym ;d. Dobry mod... Serio (:

InVerso każdy mod jest inny, każdym kręci się inaczej, bo każdy ma inne parametry. Mam nadzieje że kiedyś sobie to uświadomisz :)

Cytat:
w modzie Pariego (Żółty) - lekkie airfity pasują perfekcyjnie, a tu? nie.)
wtf? uzasadnij pl0x
Ostatnio zmieniony przez qstra |19 Cze 2010|, o 12:44, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |30 Cze 2009|, o 22:10   

Soz, ale self - wzór, nie zdziwiłbym się jakby ktoś nie wpadł na takie spasowanie mając takie części... capy comssy na sp body, airfity + random gripy. Niby standard, ale mimo to kręci się.. dobrze ^^
Ostatnio zmieniony przez inVerso |28 Lut 2011|, o 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ZeUs 
Użytkownik


Kręcę od: III 2009
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 133
Skąd: Z ŁoDzI
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |30 Cze 2009|, o 22:15   

UP@ Nie widziałem jeszcze takiego moda :O Ale skoro ty to mówisz to tak jest, ja tyle tu nie jestem, więc nie wiem tyle.

Pen ładny, ale ja go sobie chyba nie zrobię, może zakręcę, ale nie teraz, bo przyzwyczaiłem się kręcić moimi modami które mają około 25 cm(najnowszy ma 30cm xD). Tutorial fajnie zrobiony, chociaż powinieneś trochę dłużej pokręcić bo za bardzo nie widać jaki jest jego spinning efect w innych trickach. 30 zł...hmmm...na moje mody wydaje więcej, więc cena nie odstrasza. Chociaż te Capy od comsy są dobijającą rzeczą dla mnie. Wytrzymały... to dobrze, bo ja mam farta do rozwalania penów. Podsumowanie: Dla mnie fajny Pen, jak to pisałem to nabrałem chęci do zrobienia go, ale nie teraz, może jakoś w sierpniu :(
Pozdro dla wszystkich penspinnerów
_________________
Ostatnio zmieniony przez ZeUs |30 Cze 2009|, o 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |30 Cze 2009|, o 22:20   

jesli po prostu przeloze capy z bustera na body od sp to efekt bedzie ten sam?

edit: Feniu taka mentalnosc wiekszosci penspinnerow, wszyscy o tym wiedza, ale nikt nic z tym nie robi
_________________


klik
Ostatnio zmieniony przez Ufo |30 Cze 2009|, o 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |30 Cze 2009|, o 22:53   

Tutorial sam w sobie kiepski - jak ktoś jest początkujący to musi się domyślić, że Ty tam odłamałeś końcówki piszące np. Tutorial powinien pokazywać krok po kroku jak złożyć danego moda, a ten tego nie robi moim zdaniem dobrze.

"inVerso" napisał/a:
comssa z sp body, jakieś gripy i tipy.. nic nowego.

Dlaczego Stuhlowi tego nie powiedziałeś? Capy comssy, body SP, jakieś gripy i tipy. A Spinnerpeemowi czemu nie wypomniałeś tego? Capy comssy, jakieś body, jakieś gripy i tipy.

Generalnie zmiana jakiejkolwiek części w modzie zmienia jego parametry. Dlatego też używanie subów, które nie są identyczne do oryginałów może już zmienić całkiem odczucia przy kręceniu. Możliwe, że ktoś zrobi w ten sposób na prawdę lepszą modyfikację od tej znanej, na której się bazuje, ale ten nowy mod ma szansę na sukces tylko, jeśli twórca jest znany. Jeżeli ktoś świetnie kręci i ma własnego moda, to ludzie chcą go mieć, bo sądzą, że będą kręcić jak ich idol. Jeśli nie jesteś jakimś pro, to Ci ludzie powiedzą, że to tylko coś tam ze zmienionym body np.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |1 Lip 2009|, o 13:12   

Cóż, jest założony temat poruszający kwestię "niepowtarzalności" modów (Toro MX - nie, Buster - tak). Chodzi właśnie o konkrety- sp body z capami comssy jest często (za często) wykorzystywane i są do takich modów robione tutoriale. Do tego dodajesz dowolne gripy i tipy (zależy jaką chcesz mieć długość itp). Nie ma tu żadnej innowacyjności, bo wiadomo, że tipy airfit pasują do większości modów (np. jak w modzie Pariego (Żółty) - lekkie airfity pasują perfekcyjnie, a tu? nie.). Moim zdaniem to już się robi nudne, tak samo jak z MX'em, inne gripy, dodatkowi tip tu dodatkowy tu i ludzie od razu robią tutki?

To jest tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.

@UP
Nie widziałem jak kręci Qstra, a słyszałem o nim. Ja składam mody kiedy mi pasują parametry i wygląd, nie ze względu na sławę penspinnera.
Ostatnio zmieniony przez inVerso |1 Lip 2009|, o 13:13, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl