[Nie 17:27] Fuco:  21:35 i już "było"? Za moich czasów meetingi kończyły się w niedzielę po południu ;)
[Pon 0:19] Banan:  https://youtu.be/5wRWZ-vKFS4 ^^
[Wto 20:36] Prikos:  siemano
[Wto 21:36] Maślak:  siemka
[Czw 0:35] Banan:  Siemsą
[Czw 10:24] Blizzardous:  siemson
[Pią 0:30] Fuco:  Eloszka
[Sob 13:23] Maślak:  Mam pytanie. Jak dowiadywać się o różnych mitingach? [jak źle napisałem to sorry]
[Sob 13:54] Pari:  Grupa Penspinning Polska na facebooku.
[Sob 13:55] Pari:  Btw. czy ktokolwiek kiedyś myślał że dożyjemy takich czasów? http://www.pentelmagazine...pisaki-scw.html
[Sob 16:23] Buła:  Ja w głębi serduszka :D
[Wto 10:46] Fuco:  Młodzi mają za łatwo, jak było kiedyś trzeba siedzieć na japońskich forach z translatorem, to było lepiej :<
[Sro 15:12] Maślak:  aha oki. dzięki
[Sro 15:44] Banan:  Szkoda, że ten translator z reguły nie wiedział co robi (:
[Pią 7:10] Fuco:  Nie no, translator był git - pamiętam jak szukałem kiedyś tych rzadkich drewnianych dr gripów, czy też jak wolał translator, "tylko mięso" :'D
[Sob 19:02] floostar:  Siema, dawno mnie tu nie było. Mój młodszy brat zainteresował się penspinningiem. Szukam jakiegoś moda coś a la buster. Ten cały SpinPro A jest podobny do bustera?
[Sob 19:33] Blizzardous:  U shet, był bym tu pół godziny temu to by było spotkanie.
[Sob 19:33] Blizzardous:  Moda nie mam, więc powiedzieć nie mogę
[Nie 18:49] Banan:  Ja polecam spinpro z całego serduszka, chyba najlepszy gotowiec jaki powstał imho
[Nie 22:06] Maślak:  Jak tam życie penspinnera? :D
[Wczoraj 16:54] Fuco:  A są tu tacy? :'d
[Wczoraj 20:06] Banan:  tutaj tylko biedni studenci xd
[Dzisiaj 16:23] Jarczuk:  Siemka wszystkim! Dzisiaj upolowałem w empiku flamastry PuffPuff -50% za 7,99zł i cieszę się jak głupi XD A już od pół roku nie widziałem ich na wystawce.
[Dzisiaj 16:25] Jarczuk:  Także jeśli ktoś z czytających to również ich szukał to być może właśnie sprzedawcy wyciągają je z zaplecza na półki waszych empików polecam się rozejrzeć :D (Dla niewtajemniczonych są to zamienniki Crayola ST)