[Wto 14:04] Banan:  Halo Miśki, jak tam pogoda u Was?
[Sro 14:33] player_X:  Siem Komiłaj!
[Sro 21:56] Fuco:  Banan tak olany xd
[Czw 22:35] Fuco:  U mnie słonecznie.
[Pią 0:01] Banan:  Nie byłem olany, nic z tych rzeczy :D
[Pią 19:58] player_X:  Banan mnie nie pytał bo my w tej samej strefie czasowej ; ))))))
[Sro 16:09] MagicalOne:  Zobaczy ktoś mojego posta na fundamentalach? mam problem
[Sro 18:55] doxlapse:  ja!!!
[Czw 9:45] Zkhan:  Hello everyone
[Czw 9:45] Zkhan:  I was wondering if PPP was interested in registering for WT17 this year
[Czw 9:45] Zkhan:  http://upsb.info/xforum/i...ouncement.7367/
[Czw 9:47] Zkhan:  Here is the announcement. This year we are charging registration fees. A payment plan may be arranged with us if necessary. We're flexible. If you're interested, please register your community by July 9th with the name of the organizer and number slots/spinner lineup
[Czw 9:47] Zkhan:  Thank you so much. If you have any questions my twitter is @ZkhanPS or you can contact me via email at worldpenspinning@gmail.com
[Wto 21:02] doxlapse:  odzew jak juhc
[Sro 17:20] Banan:  Spoko, wszystko już załatwione
[Sro 19:10] Fuco:  Wiedziałem że te zawody są ustawione ;) które miejsce kupiłeś?
[Czw 12:36] Syzyf:  ej, coś w tym jest. to dlatego sędziowie zawsze tak dziwnie oceniają :D
[Czw 18:29] Banan:  Fuco, wszystko w swoim czasie.. ;)
[Pią 11:24] doxlapse:  brzuch mnie boli
[Pią 23:34] Fuco:  Była chociaż "uczciwa" licytacja, czy na wyższe miejsca tylko z plecami? :D
[Sob 10:11] Banan:  No coś Ty, tylko znajomości się liczyły ;p
[Wto 13:18] doxlapse:  penspinning to dla mnie rehabilitacja po zlamanej rece
[Wto 13:18] doxlapse:  bo w ogole nie moglem nia ruszac a teraz jest juz lepiej
[Wto 15:38] Fuco:  Penspinning to babcia, co grzebie w kontakcie
[Wto 15:39] Fuco:  I peleryna, co daje ci cień
[Czw 16:42] Banan:  https://youtu.be/aIRjV7gh6kU jeszcze cieplutki
[Czw 21:41] Fuco:  Nie no wbija w fotel. Dżez.
[Dzisiaj 12:20] Syzyf:  Tak swoją drogą to co z piątym promo? spoczywa w pokoju czy jeszcze będzie?