[Pon 12:09] Ketain:  https://www.youtube.com/watch?v=WNDYFqnpwFs
[Czw 11:43] Skot:  Nie zapowiada się może w najbliższym czasie zamówienie z Penwisha? :D
[Czw 13:09] Fuco:  No masz, a szliśmy po rekord w nie-pisaniu na shoutboxie. Było tak blisko!
[Czw 13:10] Fuco:  Nie oczekiwałbym że w ogóle będą jeszcze takie inicjatywy. Mamy nasz rodzimy "sklep za rogiem" ;)
[Czw 21:39] Anarviel:  Ojejku! Sobie wchodzę, bo mnie tu od dawien dawna nie było, zobaczyć czy jeszcze ludki żyją a tu proszę - od razu nostalgia. PENWISH! :D
[Czw 23:28] Skot:  no mnie właśnie też od dawna, a chciałem sobie bustera na lekkich airfitach nabyć ;)
[Pią 8:32] Banan:  Penwish brzmi ciekawie, tylko problem z ludźmi ;p
[Pią 10:09] Fuco:  Panowie, mamy takie czasy, że choćby i samemu takie zamówienie złożyć to nie problem. Jak chcecie dzielić koszty przesyłki, skrzyknijcie się w parę osób i już ;)
[Pią 10:10] Fuco:  Były kiedyś takie czasy, kiedy RSVP w Polsce to było coś wielkiego, ale to minęło parę lat temu.
[Pią 21:24] Socus:  2009 rip :/
[Sro 15:33] Buła:  Kiedyś to były czasy..
[Czw 15:25] doxlapse:  a teraz są
[Czw 23:30] Fuco:  wspomnienia
[Czw 23:33] Banan:  pyyk! Za stare czasy :)
[Pią 13:10] Fuco:  wspomnienia^2
[Sob 11:33] player_X:  jeśli mamy tu koneserów leżakowanej tabaki to zapraszam po odbiór 9 letniej Ozona Cherry znalezionej niedawno wśród odpadków ze Spoko Mini xd
[Sob 21:54] Fuco:  Takie odleżane bywają naprawdę ciekawe. Ja niestety rzuciłem nałóg jakiś rok temu... Po 9 latach! :p
[Wto 11:12] Freze:  Za moich czasów, to były te same czasy :P Tak btw to nie spodziewałem się że shoutbox jeszcze żyje :D
[Sro 13:33] Banan:  Żyje, żyje, jest kilka osób, które wiernie wyznają zasadę forum>facebook ;p
[Sro 22:32] Skyler:  heja, dzieje się tu coś jeszcze? :P
[Czw 12:26] Fuco:  Z takich nowości to przed kilkoma godzinami urodził mi się syn.
[Czw 14:31] Banan:  Gratulacje!
[Czw 22:30] Karolnovy:  siema https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
[Pią 9:05] Fuco:  Gościa kojarzę
[Pią 17:19] Banan:  W sumie ciekawy pomysł, żeby pokazać wszystkie dropy podkreślając, że nagrać coś na poziomie nie jest wcale tak łatwo :)
[Pią 17:20] Banan:  Precel swego czasu zrobił tak podczas nagrywania na MP, ale to mi się bardziej podoba, Brawo Karolek! :D
[Pią 19:27] player_X:  Oglądacie WT? Jak wam się podoba so far? Ja mam póki co mieszane uczucia. Większość combosów wyłączam po chwili bo nie da się ich oglądać. Tyle lat i dalej kamerki nie potrafią ułożyć? xd yua i Van się wyróżniają. Kay z kolei świetnie nagrywa. Diobrando i TheBeyGeek ciary.
[Sob 18:41] Antraksus:  ELO ELO
[Wczoraj 5:48] Sztywny:  Witam wszystkich młodych i starszych penspinerów.