[Nie 22:53] SzawełP:  Wesołych Świąt wszystkim
[Sro 12:07] Blizzardous:  ej wie ktoś jak można zdiąć gripy z długopisu signo broad
[Sro 12:12] Blizzardous:  są za sztywne i twarde
[Sro 16:09] Manor:  elo
[Sro 16:09] Manor:  jestem swiezo po zalogowaniu pomozecie mi sie z tym ogarnąc?
[Sro 17:38] Buła:  Nie można do Ciebie wysłać prywatnej wiadomości, bo zablokowałeś tę możliwość xd Przeczytaj FAQ na początku, a jak trik nie wychodzi to 3xĆ !
[Czw 22:04] Socus:  Fuco, jest jakiś sposób na kontakt z Tobą poza forum? Jak tak to wyślij PW! :)
[Pią 3:37] Gucio:  Ile lat mnie tu już nie było, czy są w planach jakieś meetingi w Krk w najbliższym czasie? Stęskniłem się za mordeczkami
[Pią 11:05] Banan:  Wszyscy cały czas czekają na meeting w kopalni Gucio ;p
[Pią 11:05] Banan:  Ale poważnie mówiąc, to pewnie coś będzie na przełomie styczeń/luty
[Pią 14:25] Gucio:  Za czasów planowania meetingu w kopalni średnia wieku na forumku nie pozwalała na zjazd bez pełnoletniego opiekuna :P
[Pią 15:43] Buła:  A dziś wszyscy są już na to za starzy. Przespaliśmy parę lat :D
[Sob 13:55] Freze:  Trzeba Andrzeja Pietraszkiewicza obudzić to może coś w Krk ogarnie :D
[Sob 14:41] Banan:  Ale po co ad personam, są już plany na ten temat
[Sob 16:15] Ketain:  czemu ja nic nie słyszałem? Banan kiedy?:D
[Nie 1:36] Freze:  Pewnie chodzi o to że są plany na styczeń/luty
[Pon 18:56] Blizzardous:  jest przypadkiem jakiś polski PS serwer na discordzie
[Pon 22:39] Freze:  Niby jest, ale martwy xD
[Wto 22:11] Fuco:  Jest przypadkiem jakieś polskie forum o kręceniu długopisem?
[Sro 23:01] player_X:  Jest przypadkiem jakiś penspinner w Polsce?
[Czw 11:14] Blizzardous:  są tu jacyś polacy
[Czw 21:48] Banan:  Penspinning to Rarka.
[Pią 0:54] Pari:  Elo
[Pią 17:59] Freze:  Cześć Pari! :P
[Sob 9:19] Fuco:  Penspinning to babcia co grzebie w kontakcie.
[Sob 10:52] Fuco:  ... Rarka to babcia, co grzebie w kontakcie? D: Rarka przestań!
[Sob 11:55] Banan:  Nie wiem, tego nie wymaga podstawa programowa ;p
[Nie 19:11] Manor:  czego polecacie sie pierwsze uczyć fl ta czy punkan?
[Nie 22:09] Fuco:  Polecam stawiać na flush sonic. A jak miałbym wybierać z wymienionych, to flta.
[Pon 16:10] Buła:  FL TA.
[Pon 19:14] Ketain:  jak już ogarniesz punkany to polecam [fl ra > aerial pinky ss > pun kan] cont
[Pon 19:14] Ketain:  fajna kminka <3 a ja nadal nie umiem
[Nie 20:32] Manor:  ktos zobaczy mojego bloga o penspinningu? link https://penspinningnozigipl.blogspot.com/
[Pon 19:22] Buła:  Na początku ucz się Punkan? No raczej nie xd To przecież jeden z trudniejszych trików.
[Pon 19:55] Manor:  Na początku NIE ucz sie punkan
[Pon 19:56] Manor:  A poza tym to ok?
[Wto 7:49] Banan:  Gramatyka razi po oczach, a do kmin powinieneś dodawać video.
[Pon 19:29] Maq:  bum
[Wczoraj 14:53] Rafau:  i bum 10 lat minelo xd
[Wczoraj 15:36] Fuco:  Dawaj solo :'d
[Wczoraj 17:05] Rafau:  myslalem nad tym, ale jednak szkoda czasu xD