[Sro 8:32] Novy:  No, Angel Sonic :D
[Sro 8:33] Novy:  a Ty Banan, czego się ostatnio nauczyłeś?
[Sro 8:41] Novy:  Wystarczyło tylko poćwiczyć CHarge 31 ^^ I ładnie to już wygląda
[Sro 11:21] Banan:  Ja się od 3 lat nic nowego nie nauczyłem ;p
[Sro 19:05] MosieQ:  www.pse2u.com
[Sro 19:06] MosieQ:  Fajne tricki gość opisuje
[Sro 20:19] Maryla:  Proszę forumku, obejrzyjcie sobie ;) https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
[Sro 21:13] Novy:  Banan, ja od 7 jakoś :D Dlatego lecę Angel Sonic, potem Devils Sonic, potem jeszcze coś i jakieś combo może nagram
[Sro 22:12] Banan:  To może jakiś battle? :D
[Sro 23:30] Novy:  Aż się autentycznie zaśmiałem na głos :D
[Sro 23:32] Novy:  Szybki risercz, W połowie Twojego filmiku na świateczny collab (tipped pass czy uj wi) stwierdziłem "o nie, pozdro"
[Sro 23:34] Novy:  A filmik dla FPSB było tylko "what", przewinięcie do tyłu, "aha, ładny fingerless reverse ta -> 34 czy coś". Także kategoryczne nie! :D
[Sro 23:49] Banan:  Haha, no co Ty :p Przemyśl to jeszcze :D
[Czw 1:03] Antraksus:  Halo
[Czw 8:45] Novy:  Zobaczę jakie combo wykminię i czy moja duma wytrzyma tylko jeden głos na mnie (od Ciebie) :D
[Czw 9:29] Novy:  Przynajmniej Devils Sonic łatwiutki :D
[Czw 11:03] player_X:  @Novy powinieneś chyba kojarzyć ten rozłam GPC, w którym Product (on zrobił takiego szałowego w swoim czasie MX'a) z kilkoma innymi koxami odłączył się od rodzimego forum i zrobili małe, elitarne i niepubliczne. Do tego się odnoszę :D
[Czw 11:04] player_X:  zrobił*
[Czw 13:22] Banan:  z SPSC było chyba podobnie, nie?
[Czw 21:20] doxlapse:  ja ostatnio nie kręciłem tak dużo, ale zaczynam coraz więcej. Z ostatnich rzeczy to może powerpass reverse? Nie pamietam, juz mowilem wiele razy, ze moje krecenie polega na wymyslaniu trikow samemu a potem dowiadywaniu sie, ze takie cos juz istnieje
[Czw 22:53] Novy:  player, nie oszukujmy się, ja tutaj tylko zaglądalem rekreacyjnie, a już inne fora to w ogóle czarna magia dla mnie była :D
[Pią 1:43] f3ken:  ELO
[Pią 8:25] Novy:  Cześć f3ken! A Ty, czego się ostatnio nauczyłeś? :D
[Pią 11:00] Banan:  Novy, shoutbox ożył, props! :D
[Pią 12:13] player_X:  co to SPSC (tak się znam Novy xd)
[Pią 12:47] Banan:  Soviet PenSpinning Community :p
[Pią 15:45] Novy:  Ej Bananku, dużo osób zapisało się do Twego collabu? Myślisz że jak kręcę 3 dni to mogę się zapisać? :D
[Sob 15:51] Banan:  z PPP na chwilę obecną 2, ale ogarniam ludków z innych boardów
[Sob 15:52] Banan:  Jak nagrać na poziomie, to czemu nie ;p
[Sob 16:00] Novy:  A to nie xD
[Sob 17:09] Nitridil:  A co to za odżycie PPP? :D
[Sob 17:42] Banan:  Coś się kończy, coś się zaczyna! :D
[Sob 21:05] Novy:  A postanowiłem o sobie trochę przypomnieć :D
[Nie 11:22] Nitridil:  Wypadałoby zamówić jakiegos modzika i pokręcić :D
[Nie 15:03] Novy:  Dr KT, Comsa, Buster Cyl... Tyle modów nie sprawdziłem jeszcz! :D
[Nie 15:18] Banan:  Mam sporo stuffu na sprzedaż, ktoś coś? :)
[Nie 23:14] Nitridil:  Jakiegos KT albo Buster Cyla bym kupil nawet
[Pon 5:46] Novy:  Jakiś piszący cog=cop?
[Pon 10:06] player_X:  jest jakiś? xd
[Pon 10:14] Banan:  @Nitridil mam kt violet vs yellow
[Pon 20:39] Nitridil:  Bananku, a dasz znaka na PW jaka cena i zdjecie jakies plox? Niemal na pewno wezme :D
[Pon 21:02] Banan:  Poszło pw ;)
[Wto 5:02] Novy:  Skubani, interes się kręci (ba dum tsss)
[Wto 12:44] Shippy:  ;)
[Wto 15:29] Novy:  Shippy, czego Ty się ostatnio nauczyłeś?
[Wto 18:23] Banan:  Wątpię, że Ci odpisze, pewnie wszedł i wyszedł ;p
[Wto 21:03] Nitridil:  Eh, stare dobre czasy juz nigdy nie wroca, kiedy na forum bylo stale po 40-50 osob :D
[Sro 5:06] Novy:  Dobra, trudno
[Sro 5:07] Novy:  Pytanie przechodzi na Nitridila :D
[Sro 7:10] Banan:  a Ty Nitridil? Czego się ostatnio nauczyłeś?
[Sro 19:09] Novy:  Pragnę tylko zauważyć, że tak znakomita osoba jak ja, nadal szuka drużyny
[Sro 19:11] Novy:  https://www.youtube.com/watch?v=Zxv0RHHtt2o
[Sro 19:12] Novy:  Bosh, jaram się swoim combo sprzed 6 lat xD Serio muszę nagrać nowe nad którym siedzę
[Sro 21:38] Ace of Spades:  ej, kręcenie rushon'em faktycznie poprawia styl (w sensie szybkość i płynność)?
[Sro 21:39] Ace of Spades:  zgubiłem mój ulubiony mod (spin pro) i zastanawiam się co i czym ćwiczyć...
[Czw 0:44] player_X:  mi rushon średnio siedział ale generalnie lekkie na cienkim body imo robią robotę. widzę na swoim przykładzie po przerzuceniu się z mx'a na selfa sc ok 0,3 lżejszego i cieńszego. inna sprawa, że odkąd zacząłem nim machać to kompletnie już niczego nie nagrywam xd
[Czw 0:44] player_X:  Banan do kiedy jest dl ale tak dla mnie
[Czw 7:23] Banan:  Tak dla Ciebie do 28go :p
[Czw 16:11] Ace of Spades:  a polecacie jakieś mx lub rsvp? albo jakieś inne lekkie i przyjemne modyfikacje?
[Czw 17:09] Banan:  Marvy Marker Mod, serdecznie polecam
[Czw 17:50] Novy:  U mnie się okazało, że narzeczona kupiła mi jakiegoś no-name moda z Chin (AliExpress) :D Czekam aż przyjdzie i zobaczymy to cudo.
[Czw 18:32] Banan:  Jeśli ZiGhao to cudów nie będzie, a na 90% mam rację XD
[Czw 18:53] Ace of Spades:  ej, a w Polsce da się ogarnąć w ogóle na niego materiały? bo z Penwisha jednego moda nie będę zamawiał :)
[Czw 19:35] player_X:  panie, ja nawet f3000 zesubowałem w Polsce
[Czw 20:36] doxlapse:  Ja tego rushona kupiłem z ciekawości i w sumie ani nie żałuję ani jakoś specjalnie się nie cieszę
[Czw 20:36] doxlapse:  Ciekawe doświadczenie ale na dłuższą metę raczej zniechęca mnie kręcenie nim
[Czw 21:17] Ace of Spades:  co do rushona, drugi dzień kręcę tylko nim i idzie mi coraz lepiej, mam coraz lepszą kontrolę, a co do
[Czw 21:17] Ace of Spades:  tego marvy markera to wciąż szukam w internetach :D
[Czw 21:56] Banan:  Napisz pw do Fuco, on ma jeszcze sporo na sprzedaż w interesującej cenie ;)
[Pią 7:13] Fuco:  Potwierdzam ;)
[Pią 14:56] Ace of Spades:  Dzięki za pomoc, ale chyba się jeszcze wstrzymam z zakupem :)
[Pią 16:08] Fuco:  Jak coś, uderzaj ;)
[Sob 15:05] Nitridil:  Yaaay, doszedl Dr. CT <3 najlepsze jest to, ze nie krecilem od 2012 roku chyba, a nadal pociskam stare comba :D
[Sob 16:24] Banan:  To może battle? :P
[Sob 19:28] Novy:  Co za Banan xD
[Sob 23:16] player_X:  sprytnie Banan
[Sob 23:51] Banan:  No kurde, potrzebuje motywacji żeby coś nagrać, Panowie noooo :D
[Nie 0:24] Novy:  A masz juz film na swoj collab?
[Nie 8:57] Nitridil:  Banan, przyjdzie czas :D
[Nie 9:02] Nitridil:  Problem jest taki, ze w 2008 roku, kiedy jeszcze bylem nastolatkiem, mialem ciagle spocone dlonie, co poprawialo mi generalnie gripa kazdego pena. Obecnie mam nad wyraz suche, przez co moj Dr. CT slizga sie w lapach i utrudnia robienie trickow :(
[Nie 14:13] doxlapse:  mi tez coraz czesciej sie wyslizguje, a poziom spocenia dloni jest taki sam od zawsze
[Nie 14:13] doxlapse:  czyli niski
[Nie 14:22] Nitridil:  Dawno nie krecilem, ale mam wrazenie, ze body jest dla mnie nieco za grube. Ewentualnie kwestia przyzwyczajenia ;d
[Nie 16:30] Banan:  @Novy jasne, że nie mam :D
[Nie 22:56] Novy:  Może Panowie zastanówcie się nad starym, dobry, domowym Outsertem? :D
[Nie 22:59] Novy:  Hmm, jakiś nowy temat na forum w ciekawym dziale http://forum.penspinning.pl/viewforum.php?f=5
[Nie 23:56] Banan:  Będzie się działo! :D
[Pon 0:40] Novy:  Uwaga, bede masterowal combo 2h dziennie ;D
[Pon 15:17] Banan:  To ja w takim razie też, bez kitu
[Wto 0:29] Novy:  zrobiło się groźnie
[Wto 0:52] Novy:  ooo ale mi kmina wyszła...
[Wto 13:18] player_X:  że tak zacytuje ultraklasyka - "Nie rozumiem tej pogoni za poziomem" XDDDD
[Wto 15:11] Banan:  Ale kotleta odgrzałeś, kiedy to było xd
[Wto 20:57] doxlapse:  dawno
[Wto 23:02] Novy:  Co, jaka pogoń za poziomem, ja nie chcę jedynie wyjść na błazna co tylko fingerpassa umie (true story)
[Sro 10:03] Mojec:  e=8
[Sro 12:24] Banan:  @doxlapse jaki kozak, kurde
[Sro 12:33] Pari:  Teraz to nawet juz nikt nie goni za niczyim poziomem ;D
[Sro 16:17] player_X:  Rarka po cichu coś kombinuje. To Chiny, to Japonia.
[Sro 16:48] Banan:  Czy ja wiem? kwestia czasu jak będą w PL wierne kopie ebana czy kina, sprawdzone info
[Sro 18:13] Ace of Spades:  nie wiem jak wy... kiedy spotykam ludzi którzy szpanują fidget spinner'ami to podchodzę i robię jakieś banalne combo i czekam na reakcję :D
[Sro 20:53] Ufo:  fidget spinnery są dla ludzi, którzy nie potrafią into penspinning :)
[Sro 22:35] Novy:  Ahahahaha xD
[Sro 22:36] Novy:  IMO jakiś Fidget Spinner collab byłby dobrym promo. "Jara Cię fidget spinner? A może chciałbym tak zakręcić własnym długopisem?" :D
[Czw 0:37] Banan:  Ej właśnie, co z promo? Nie będzie? xd
[Czw 7:32] doxlapse:  Myslalem o tym samym XD Fidget spinnery sa tak popularne bo nie wymagaja zadnych umiejetnosci
[Czw 7:33] doxlapse:  chociaz ja sie bawie i dlugopisem i tym, bo zawsze musze miec cos w reku (wczesniej byl to dlugopis, ale krecenie na lekcji mnie rozprasza) a spinnerem mozna sie bawic, nie wypada i nie zwracam na niego uwagi
[Czw 10:03] Novy:  I jest dla słabych. xD
[Czw 11:00] Pari:  Ale dzięki fidgetom sporo ludzi więcej dowiedziało sie o ps.
[Czw 11:14] player_X:  powiem wam, że odkąd sobie złożyłem diy spinnera to rzadziej sięgam po mxa bo to prostsza opcja zajęcia czymś rąk. uważajcie :D
[Czw 11:22] Ace of Spades:  Moim zdaniem od fidget'ów jest kilka ciekawszych rzeczy na przykład begleri :)
[Czw 11:25] player_X:  a mi teraz idzie z jp jeszcze ciekawsza zabawka. niedługo reaktywacja kanału jak nic xd
[Czw 14:17] Banan:  @player ciekawe czy to to, o czym myślę ;p
[Czw 17:52] Ace of Spades:  co za zabawka? czy trzeba pilnować kanału? :')
[Czw 22:51] Novy:  Ace, Ciebie pytałem czego się ostatnio nauczyłeś?
[Pią 1:06] Novy:  Ostatnio zarejestrowana osoba: Evil44
[Pią 1:06] Novy:  I od razu wyjechał z tematem nowego moda XD no nieźle
[Pią 8:59] Banan:  Ważne, że mu się chce i go to cieszy :D
[Pią 14:50] Ace of Spades:  Novy, nie pytałeś mnie jeszcze :)
[Pią 14:52] Ace of Spades:  Ale generalnie to angel sonic (jakoś tak pominąłem ten trick)i bakrise już prawie jest opanowany
[Pią 20:23] doxlapse:  niczego sie ostatnio nie nauczylem
[Pią 23:23] player_X:  jest mało prawdopodobne, że ją znacie. nigdy nie byłą popularna i nie jest nadal. chcę zdążyć przed kolejnym bum, podobnym do tych ze spinnerami.
[Nie 12:18] Novy:  Wymyślcie mi zakończenie combo z Thumbarounda xD
[Nie 12:19] Novy:  Albo inaczej jebnę Infinity :D
[Nie 14:28] Banan:  Ej stary, spokojnie.. Ja nawet jeszcze comba nie ułożyłem :P
[Nie 19:00] Novy:  Co tu się wydarzyło
[Nie 19:00] Novy:  A, nie odświeżyło mi shoutboxa nawet jak przewinąłem na dół... Jestem spokojny, nie żartowałem że codziennie będę kręcił
[Nie 19:01] Novy:  Więc nie próbuj nic nie nagrać! :D
[Nie 20:50] doxlapse:  pewnie jakis fidget stick
[Nie 23:32] Banan:  Tyś jest cały jak stick
[Pon 5:37] Novy:  To zrobię TA Reverse -> Backaround? :D
[Pon 5:38] Novy:  A potem Pinky around bust x500 chyba jakoś tak i w sumie chyba w reverse
[Wto 15:24] Novy:  No gdzie wszyscy poszli -.-'
[Wto 17:24] Banan:  Jestem cały czas
[Wto 17:25] Banan:  No.. prawie cały czas :P
[Wto 18:23] Novy:  Ćwiczysz combo?
[Wto 20:13] Banan:  No.. załóżmy
[Wto 22:09] player_X:  smutno to wygląda z boku XD dwóch dinozaurów piszących sobie na zakurzonym forum
[Wto 22:49] Banan:  Czy ja wiem.. dla mnie to frajda xd Cały czas trzymam się tego, że forum > fb
[Sro 4:45] Novy:  Dinozaurów :|
[Sro 7:05] player_X:  do 20 ten deadline dla mnie, tak? nie wiem czy się wyrobię, a mam super moda. jeszcze tylko super combo
[Sro 13:37] Banan:  do 28go
[Sro 18:10] player_X:  a wybierasz pakiet kąbo czy krótkie ale z moim stylu (iykwim)
[Sro 18:35] Fuco:  Piszcie piszcie, miło się was czyta ;)
[Sro 18:37] Fuco:  Panowie dinozaurowie xd
[Sro 19:29] Novy:  Się odezwał, pradinozaur :D
[Sro 19:30] Novy:  A i w ogóle przyszedł mi ten mod co mi narzeczona kupiła z AliExpress - lżejszy niż Stylish, nieco krótszy, ale ogólnie podoba mi się
[Sro 19:31] Novy:  Śliskie body, ale może się wyrobi
[Sro 19:37] player_X:  pokazałbyś go? Siem Fuco
[Sro 22:03] Novy:  Z porównaniem do 8 letniego Stylisha: https://images83.fotosik.pl/636/0fff573e58a32e32.jpg
[Czw 1:48] Banan:  No to to jest ZiGhao słynne :D @player wyślij co uznasz za stosowne, slota i tak masz zaklepanego ;p
[Czw 4:49] Novy:  No nie jest taki zły no, jakaś alternatywa dla mojego starego Stylisha :D No w sumie gdyby nie to że tak śliski :/
[Czw 7:13] doxlapse:  DZIEŃ DOBRY MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ
[Czw 12:22] player_X:  body grubsze niż ct?
[Czw 15:17] Novy:  Koleś, ja ct w życiu w łapie nie miałem. Ale ma niecałe 3cm obwodu to body
[Czw 16:19] Novy:  No to... Jest ktoś jeszcze kto się czegoś nowego ostatnio nauczył? :D
[Czw 21:26] Ace of Spades:  a ktoś tu jeszcze po za nami pisze? xD
[Czw 21:40] Maryla:  Może nie pisze, ale czyta :D
[Czw 22:16] Banan:  Oo.. Marylka! <3
[Pią 6:43] Novy:  Czyta a nie odpisze czy się czegoś nauczyła, chamstwo.
[Pią 15:38] Banan:  Masz już combo? :p
[Pią 16:26] Novy:  No brakuje mi tylko dobrego zakończenia :D
[Sob 13:43] Fuco:  "i żyli długo i szczęśliwie" sprawdzało się przez długie wieki ;)
[Sob 13:46] Fuco:  Alternatywnie możesz pocisnąć z hebrajskiego: amen!
[Sob 13:56] Novy:  Tylko że w prawdziwym życiu nie ma "długo i szczęśliwie"...
[Pon 10:36] Banan:  Fuco ma rację, ja się zgadzam :D
[Sro 16:57] player_X:  ament
[Wczoraj 23:23] Komiłaj:  eloelo
[Dzisiaj 8:27] Novy:  Poebało mnie z tym triple passem w środku combo.