Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Licytacja] klla wyprzedaż
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Licytacje - [Licytacja] klla wyprzedaż

klla - |4 Wrz 2011|, o 17:25
Temat postu: [Licytacja] klla wyprzedaż
Witam.

Z racji, iż kręcę raz na kilka miesięcy postanowiłam sprzedać kilka staroci, może komuś się przydadzą.
Wszystkie zakupione u mnie przedmioty są staranie pakowane w kopertę bombelkową. Wysyłam wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem poleconym priorytetowym, koszt przesyłki wynosi 7 PLN bez względu na ilość zakupionego towaru. Nie interesują mnie również wymiany.

1. Dr. Kt




Do sailorów zostały dołożone suby anyballi - Profile. Teraz o wiele lepiej trzyma się tip. Body jest M&M, napis zmyty.

Cena startowa: 40zł

Minimalne przebicie: 2zł
Licytacja trwa do 10.09.2011 do godz. 21:59

2. Pakiet




Do sprzedania jest również wszystko, co widnieje na zdjęciu, ale wszystko razem, nie osobno! Tzn.:
-Stylish na Super Piracie z nieznanymi gripami,
-Dwa Piloty Super Grip,
-Super Pirat,
-Pentel RSVP z wkładem i backplugiem fioletowym,
-kolejne dwa RSVP z capami z czego jeden z zielonym backplugiem,
-gripy widniejące na zdjęciu (m.in. suby anyballi - profile, sailory pocięte różowe, gripy zebra airfit).

Cena startowa: 15zł

Minimalne przebicie: 2zł
Licytacja trwa do 10.09.2011 do godz. 21:59

Zapraszam do licytacji!


Lawliet - |5 Wrz 2011|, o 21:02

Kt 45zl
Mojec - |6 Wrz 2011|, o 16:59

kt 50 ^__^"
Freediver - |7 Wrz 2011|, o 22:00

kt 52

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group