Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Szymkowe zamówienie z Penwisha
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Forumowe Zamówienia - Szymkowe zamówienie z Penwisha

Szymi_2004 - |23 Sie 2011|, o 16:14
Temat postu: Szymkowe zamówienie z Penwisha
Witam wszystkich!


Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to moje pierwsze grupowe zamówienie z serwisu internetowego Penwish.com, jednakże bez obaw - można mi spokojnie zaufać, w handlu siedzę nie od dzisiaj o czym świadczy moja w 100% pozytywna reputacja :) . Nie przedłużając, kilka faktów na dobry początek:

  • Nie pobieram prowizji, po zebraniu wszystkich zainteresowanych przyjmiemy obowiązujący kurs dolara wd. cennika PayPal
  • Nie ma ograniczeń co do ilości zamawianego towaru oraz ilości samych zamawiających
  • Koszt przesyłki z USA do Polski dzielimy na ilość zamawiających, w Polsce przesyłki będą rozsyłane za pośrednictwem InPost'u (~4 zł za przesyłkę ubezpieczoną)
  • Przesyłka z USA do Polski będzie się odbywała za pośrednictwem pośrednika, dzięki czemu unikamy cła, a koszty stają się o wiele mniejsze (*warunkiem jest, aby całkowita wartość zamówienia przekroczyła $25,99)


Jeszcze tylko króciutki regulamin:

Regulamin

  • Biorąc udział w zamówieniu akceptujesz poniższy regulamin
  • Każdy uczestnik zamówienia ma prawo do zmiany/wycofania się z zamówienia w czasie określonym przez organizatora
  • W razie braku zamawianego długopisu w magazynie możliwy będzie wybór innego wariantu kolorystycznego/innego przedmiotu, pod warunkiem, że jego wartość będzie równa lub mniejsza względem pierwotnego przedmiotu (wtedy różnica zostanie zwrócona)
  • Zapłata za zamówienie odbywa się w złotówkach na mój rachunek bankowy
  • Zamówione długopisy rozsyłane w kraju będą za pośrednictwem firmy InPost przesyłką ubezpieczoną do 500 zł (ponadto istnieje możliwość odbioru przesyłki w Paczkomacie)
  • Na wpłatę pieniążków za zamówienie czekam 7 dni od czasu zebrania wszystkich zainteresowanych, w przeciwnym razie wystawiam -
  • Zastrzegam sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie



Zamówienia składamy w następującej formie:

Kod:
ilość // pełna nazwa przedmiotu wraz z jego kolorem // jeszcze raz ilość + podsumowana wartość towaru w dolarach wd. cenny w sklepie


Przykładowo:

Kod:
1x Sailor Gel Grip- Black // 1x $ 1.20 = $ 1.20


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zamówienia składamy od 29.10.2011 do 15.11.2011 do godziny 23:59.




W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać w temacie, bądź za pośrednictwem PW, GG, czy też maila :) .
Szymon

Szymi_2004 - |29 Paź 2011|, o 11:51

Pozwoliłem sobie odświeżyć stary temat, zamiast zakładać nowy. Zapraszam wszystkich serdecznie!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group