Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Gibki - 2 Years Solo
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - Gibki - 2 Years Solo

Gibki - |10 Sie 2011|, o 19:35
Temat postu: Gibki - 2 Years Solo

Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=4tz15UBAtIw


Enjoy!

Socus - |10 Sie 2011|, o 20:05

Krecisz krocej odemnie, ale jestes lepszy :) , chcialbym kiedys stoczyc z toba battla.

Swietne solo ;)

Keban - |10 Sie 2011|, o 20:15

Jest to co zwykle:
-Piękna płynność
-Wygibaśność
-Dobra muzyka
+Magiczna sztuczka jak w poprzednim solo.
Do tego dorzućmy jeszcze trochę koksu i unikatowy w moim mniemaniu styl.

Podsumowując: świetne solo,gratulacje.

karolek - |10 Sie 2011|, o 20:17

2:46 - chyba największe na mnie wywarło wrażenie, ale i tak wszystkie twoje comba miażdżą. :3

1:28 - fajnie backaround'ami (tak mi się wydaje) napierdzielasz.

Nie będę ukrywał, jesteś jednym z moich ulubionych spinnerów na PPP. Coraz bardziej mi się twój spinning podoba, aż jest to nie do uwierzenia że to już 2 lata, a jak kręcisz, jedynie pozazdrościć.
Indexaround Normal 43 i w tym samym czasie palcami 1,2 się bawisz - cudo ;D
Będę miał Cię na oku xd - masz mój props.

Alexio - |10 Sie 2011|, o 21:19

Cóż, wcześniej nie byłem jakoś specjalnie zszokowany Twoim spinningiem. Teraz jestem, bo nie widziałem takiego stylu do tej pory.
Heh, uraczyłem Cię opinią nooba, po 1,5 roku spinningu.

Rapan - |10 Sie 2011|, o 22:36

Lulz, chciałem nakręcić solo na 1,5 roku, ale zrezygnowałem, bo stwierdziłem, że nakręcę na 2 lata (ale tego chyba też nie nagram, coby się nie ośmieszać o_O). Wchodzę na forum, otwieram nieprzeczytane posty, a tu Twoje solo 2 Years . Wtf ? Ty kręcisz tylko 2 lata ?! Nawet mi by do głowy nie przyszło, że można tak kręcić po takim czasie ! Byłem wręcz przekonany, że kręcisz najmniej 2.5/3, bo nigdy nie zwracałem szczególnie uwagi. Nie wiem czy jest lepsze solo penspinnera z takim stażem. Fest mi się podoba Twój spinning. Jesteś chyba najkreatywniejszym spinnerem na PPP. Wszystkie tricki pasują do siebie, a wyginanie palców fenomenalnie je jeszcze upiększa. IMO masz coś troszkę z s777 (osobiście wydaję mi się, że chodzi mi o płynne ruchy ręki ;) ). Pokazujesz, że spinning może być wspaniały i taki .. :shock: o taki, bez używania niezliczonej ilości power tricków.

Ogólnie to
"Gibki" napisał/a:
Jest to co zwykle:
-Piękna płynność
-Wygibaśność
-Dobra muzyka
+Magiczna sztuczka jak w poprzednim solo.
Do tego dorzućmy jeszcze trochę koksu i unikatowy w moim mniemaniu styl.

Podsumowując: świetne solo,gratulacje.


Btw: Jedyne Twoje combo, które mi jakoś nie przypadło do gustu, to combo z ppp 3rd (nie wytłumaczę, czemu, tak jakoś po prostu ;P)

Edit: Zapomniałem jeszcze napisać, że niekiedy kąt też mi się nie podoba, ale to jednak nie psuje całości ;)
I zapomniałem napisać, że fajniej by było gdybyś pokręcić, częściej czym innym niż g-mod. Chciałbym np. zobaczyć jakieś ciekawe combo mx-em z Twojej strony, albo jakimś jednostronnym modem ^^

Btw2: A i na końcu masz, że mody to: G-mod i G-mod v2, a to 1:28, to nie jest przypadkiem coś innego ? Jakieś krzesło, czy coś ? ;P

Down: o_O

Gibki - |11 Sie 2011|, o 15:42

"Damillo" napisał/a:
G-mod i G-mod v2, a to 1:28, to nie jest przypadkiem coś innego ?
To jest G-mod v3 ^^
Racha - |13 Sie 2011|, o 09:06

Dobre solo, jeden z najciekawszych stylów na PPP. I to dopiero po 2 latach...
Rude Boy - |17 Sie 2011|, o 11:48

Ciekawy styl zapewnia Ci miejsce wśród najbardziej wyróżniających się penspinnerów na świecie. Nie zwalniaj z tempem rozwoju, a zajdziesz wysoko w tej dziedzinie.
Widać niezłą wszechstronność. Myślę, że miejsce w składzie na WC się dla Ciebie znajdzie

Rarka - |17 Sie 2011|, o 13:34

Nareszcie pokazałeś coś ciekawego, co mnie przekonało do Ciebie. Wszystko jest na swoim miejscu w idealnych proporcjach, teraz tylko nagrywać nowe filmy i zadziwiać świat. Na równi z Fahrenheitem od teraz stanowisz dla mnie czołówkę w kraju. Gratuluję takich umiejętności.
FeniX - |17 Sie 2011|, o 15:59

Podobało mi się. :) Wydaje mi się, że musisz częściej machać tak wolno, jak na tym combie w białej koszulce od ok 1:30. Początek tego comba trochę monotonny mi się wydaje, ale ogólnie wydaje mi się, że warto jakbyś potestował więcej rozkmin w takim wolnym wykonaniu. Poza tym chyba najbardziej mi w pamięć zapadły te triangle passy z początku. :) Bardzo ładnie wykonane.

Powodzenia w dalszej karierze. :)

REDO - |19 Sie 2011|, o 16:20

Ogolnie jestem pod duzym wrazeniem, mimo iz niezawsze podoba mi sie twoj styl i komba.
Ale taka plynnosc jaka osiagnoles to poprostu bajka, plus bardzo dobrze dobrana muzyka. (:

Made - |19 Sie 2011|, o 17:21

petarda krotko mowiac. mi przypominasz czasami s777 - takie wolne krecenia z combosami ktorych breakdowny sa totalnie pokrecone najbardziej mnie sie podoba. pozatym widac perfekcyjne opanowanie pena. jak dla mnie totalny odlot. to sie po prostu przyjemnie oglada ;)

Pzdr Made

Paijan - |24 Sie 2011|, o 23:01

Super solo, nie wierzę że kręcisz 2 lata, ale mam pytanie. Co to za bajer w 0:55? Wygląda troche jak cont fake double release, jak to zapisac?

@DOWN lol nie domyśliłbym sie :D Dzieki, mogę umrzeć w spokoju.

Gibki - |25 Sie 2011|, o 14:34

"Paijan" napisał/a:
Co to za bajer w 0:55?

Thumbaround release x3

SpeedSpinner - |1 Cze 2012|, o 18:28

Gibki jestem twoim fanem. Obejrzałem to solo chyba już 20 razy i dalej uważam, że nie da się tego ująć słowami. Jest przepiękne, chciałbym tak kręcić jak ty. To naprawdę jest nakręcone po dwóch latach kręcenia??? Trochę niewiarygodne, ale skoro tak to po pięciu latach będziesz mistrzem świata.



EDIT:
Aha, jeszcze jedno pytanie: ile godzin przeznaczasz dziennie na trening?

Phantasm - |12 Lip 2012|, o 06:31

specjalnie wszedłem na forum zeby obejrzeć. nie żałuję. :d czasem warto sobie dobre solo przypomniec xd
Paijan - |12 Lip 2012|, o 13:49

No.. A tu juz trzeci rok stuka ^^
popzik - |16 Sie 2012|, o 20:35

ciekawe czy będzie 3 years solo :wink: obejrzymy z ciekawością
Klapcio - |17 Sie 2012|, o 21:56

"popzik" napisał/a:
obejrzymy z ciekawością


Nibyo gustach sie nie dyskutuje ale ta liczba mnoga zasmuca...

Paijan - |17 Sie 2012|, o 22:26

Dobra, ja też obejrzę z ciekawością i to sporą. Teraz liczba mnoga dozwolona, jest nas dwóch ;p

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group