Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Tack-on] Paijan vs Peerph
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tack-on - [Tack-on] Paijan vs Peerph

Paijan - |13 Lip 2011|, o 21:42
Temat postu: [Tack-on] Paijan vs Peerph
Deadline(czas na film) - 4
cont. triki - max 3
spiny - max 2.0
hybrydy: tak
max dodanych trików(można mniej) - 2


Ok sprawę zawieszania w razie wyjazdów uzgodniliśmy. Film

Wersja HQ na YouTube

Breakdown:
Thumbaround reverse T1-23->midbak 23-23

Tylko pamietaj ze tam nie ma passów i TA idzie bezprosrednio do 23(zeby nie bylo niedomówień)

Peerph - |14 Lip 2011|, o 16:27

http://www.youtube.com/watch?v=q_UFnDjZfxE

Brejk:
Ta rev. t1-23 -> midback 23-23 -> midaround 23-23->inverse sonic 23-12


Sory,ale sztywno wyszlo :/

Paijan - |14 Lip 2011|, o 17:48

Heh szybka reakcja bo nie mam co robić xd


Wersja HQ na YouTube

Ta rev. t1-23 -> midback 23-23 -> midaround 23-23->inverse sonic 23-12 ->pass rev 12-T1->ext ta T1-12->cont. backaround x2 12-12



Ogłoszenia parafialne:
1.Wiem że są 3 triki ale ciężko coś wepchnąć z kciukiem bez passów(neosonic to technicznie też pass).
2.Jeśli byś mógł wstaw nowy film w niedziele/poniedziałek(jeszcze ci napisze jak wroce), bo wyjeżdżam jutro wieczorem i mógłbym nie zdążyć a że masz 4 dni to możesz wstawić dokładnie w poniedziałem.
3.Wstawiaj swoje filmy w tagi youtube zeby było łatwiej. Zacytuj sobie mój post i poszukaj filmu to zobaczysz jak to działa(chodzi o to żeby nie było linku tylko od razu film jak u mnie).



@down - stary, po to jest tack-on.. Ja nie umialem midarounda :D

Peerph - |14 Lip 2011|, o 18:47

Spoko,ale chyba nie dam rady to nagrac,bo nie umiem cont. ba :/ sprobuje sie nauczyc,ale watpie. :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group