Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Child Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Child Mod

Burning Man - |1 Cze 2011|, o 23:13
Temat postu: Child Mod
Child Mod





Dziś mam do zaprezentowanie mod dwustronnego, stworzonego z dobrych część którym naprawdę dobrze się kręci mam nadzieję, że wam się spodoba i postanowicie go złożyć.

Dane:.
:arrow: Długość --> 22,5cm
:arrow: COP=COG
:arrow: Momentum ""średnie""

Części:.
:arrow: white comssa double cap
:arrow: 2x tipy FlexGrip Elite
:arrow: 2x gripy g2
:arrow: 1x grip Tornado (1,5cm)
:arrow: 4x o-ring

Zdjęcie potrzebnych części:.



Zalety:.
:arrow: mod zrobiony z znanych i cenionych części
:arrow: wytrzymały
:arrow: części łatwo dostępne na forum
:arrow: dość spory wybór kolorystyczny gripów g2

Wady:.
:arrow: nie widzę takowych


.:TUTORIAL:.


Krok 1.
Nakładamy gripy g2 na capy comssy:.



Krok 2.
Nakładamy po dwa ringi na gripy, tak jak na zdjęciu:.



Krok 3.
Wkładamy tipa Elita w gripa po jednym na jeden cap:.



Krok 4.
Nakładamy uciętego gripa Tornado, po kawałku na każdy koniec:.

Miko - |2 Cze 2011|, o 11:40

Więc wypowiem się pierwszy:
Mod wygląda b.ładnie i sądząc po parametrach nie gorzej się kręci. Wygląd raczej bym podrasował na jakieś żywsze kolory :twisted: . Ale ogółem mod zasługuje na + :mrgreen: .

Ryjokop - |2 Cze 2011|, o 13:48

fajny modzik ale jak już kiedyś się wypowiadałem taka baza trochę za bardzo kojaży mi się z stuhl modem ( którego kocham )
ale moje opinie są pozytywne
/tak jak kolega wolałbym bardziej żywe kolory lub całego białego ( białe g2 hehe )

Cysiu - |3 Cze 2011|, o 16:30

Chyba nie ma żadnych przeszkód żeby dać normalną comssę co nie ?
Burning Man - |9 Cze 2011|, o 19:08

nie, niema zadnych przeszkód jedyne co to będziesz miał inny kolor body a tak to nie powinno być zbyt wiele róznicy
Alexio - |11 Cze 2011|, o 20:38

Za długi chyba, ale parametry przemawiają za nim. Niestety nie mam części i pewnie nie złożę, ale pomysły zastosowane są w porządku. Niech ktoś posiadający się wypowie co do spinningu.
Kopik - |12 Sie 2012|, o 00:30

Jest za dużo tak ładnych modzików jak ten oto przedstawiony w tym oto tutorialu który też jest zresztą ładnie wykonany, co mnie zmusza do jeżdżenia do babci do zarabiania na nie :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group