Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Reklamowanie forum
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Reklamowanie forum

kamilkaze21 - |7 Maj 2011|, o 15:07
Temat postu: Reklamowanie forum
Ostatnio przeglądając inne forum wpadłem na pewien pomysł. Dużo użytkowników ma w podpisach po dodawane różne obrazki albo odsyłacze np jak ja do mojego konta chomikuj. I tutaj nasuwa się pytanie: czy byłoby możliwe stworzenie podobnego przycisku do naszego forum? W ogóle jak taki pomysł postrzegacie?
Co do używania takiego odsyłacza najlepszym rozwiązaniem byłoby dodawanie go do podpisów, ponieważ wtedy nie można zostać oskarżonym o spam.

Co Wy na to?

(Mógłbym liczyć na ewentualną pomoc? W photoshopie nie jestem najlepszy ale zawsze coś wykminić mogę)

FeniX - |9 Maj 2011|, o 23:35

Gdzieś kiedyś był jakiś mały bannerek "reklamowy" nasz, Rarka kiedyś chyba nawet założył temat z jakimś tekstem o penspinningu do wklejania na fora różne. Szukałem wczoraj, ale nie mogłem znaleźć. Na dniach poszukam.
Rarka - |10 Maj 2011|, o 11:33

Temat o problemie zastoju i pomysłach: http://www.forum.penspinn...opic.php?t=4190
Temat z konkursem na artykuł: http://www.forum.penspinn...ic.php?p=105193

I teraz zasadnicze pytanie, co się z tym stało. Jak dobrze kojarzę, to czekaliśmy z całą promocją na ruszenie odnowionego portalu, który miał zacząć naszą promocję w Polsce wraz z owymi tekstami, grafikami i filmem promocyjnym (efektowny filmik na niecałą minutę). Mnie się kojarzy, że w końcu było jakieś tam rozstrzygnięcie konkursu i prezentacja tekstu, który miało się wklejać, i chyba nawet był już wklejany... Na pewno dawałem na dawnym forum speedcubingu (zostało zamknięte).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group