Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - X DC mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Modyfikacje Zatwierdzone - X DC mod

player_X - |28 Kwi 2011|, o 11:15
Temat postu: X DC mod
Cześć. Na prośbę kilku forum-owców chcę pokazać wam jak zmodować X DC. Pen jest złożony z części dostępnych w Polsce więc kolejna przeszkoda w zbudowaniu go została ominięta. DC wiadomo dlaczego :razz: "X" od mojego x w nicku. Zamieszałem. Ale mniejsza z tym, zaczynajmy!

Dane:
-długość 20,5cm
-waga ~14g

Potrzebne części:
* 2x długopis "reklamówka" często spotykany z aptekach itp.

* 2x TOMA 069 (klikany!)
* 2x Penac ( sub/niesub Flexgrip Ultra)

* 1x wkład i dwa paski G2


Tutorial:

1. Odetnij 2.4cm wkładu G2 i owiń go taśmą klejącą ( będzie to łączenie korpusu pena). Taśmą owiń również gwint od tipów.


2. Używając najlżejszej znanej Ci taśmy owiń końcowe 3cm chudszej strony body TOMA. Utnij także jeden pasek gripa G2 i nałóż go na granice body i taśmy.


3. Odkręć "gripa" z długopisu reklamowego i nałóż go ostrożnie na body ( uważaj aby nie pękł). Podobnie należy postąpić z tipem.


4. Wkręć wkład G2 na body TOMA ( od strony gwintu) około 1.2cm.


5. Postępując podobnie jak w poprzednich punktach zbuduj drugą część pena ( poza łączeniem rzecz jasna).

6. Skręć obie części pena.


Gotowe.


Ukończyłeś budowę własnego X DC moda. Życzę dobrej zabawy :wink:

Can - |28 Kwi 2011|, o 17:25

Bardzo ciekawe użycie penów które mozna znalesc u sąsiada z ławki szkolnej xD Jak skoluje flexgripy to zloze sobie moze ;d
REDO - |28 Kwi 2011|, o 19:06

Mod bardzo ciekawy do tego latwo dostepny i prosty do zmodowania ;]
Krecilem nim w szkole , polecam :D

Talent - |28 Kwi 2011|, o 19:51

Hmm... ciekawy ładny pen
jutro pewnie złoże tylko muszę kupić te tomy w papierniaku po 1,40zł
po złożeniu napiszę opinie :mrgreen:

Grzyb - |28 Kwi 2011|, o 23:54

Plus za użycie bardzo łatwo dostępnych części ;]
Po opisie i fotkach mod zapowiada się ciekawie , kołuję party i sklejam :P Jak zrobię to napisze opinię.

vastar - |29 Kwi 2011|, o 14:13

Dziś w szkole widziałem u kolegów i koleżanek wszystkie części do tego moda :) Czyli jak widać są baaaaaardzo powszechne.

Akurat mam nawet dwa niepotrzebne suby flexgirpa ultra, jeśli mi sie nawiną części (a głównie białe reklamówki na gripy), to złożę na próbę.

Enigma - |2 Maj 2011|, o 20:02

Body 'Tomy ' jest dość ciekawe, też zamierzałem je w jakiś sposób wykorzystać, ale Ty zrobiłeś to przede mną i bardzo fajnie Ci to wyszło. Części do tego moda są tanie i łatwo dostępne.
DisC - |2 Maj 2011|, o 20:29

Zrobiłem go na jakiś badziewnych metal tipach i powiem że nawet fajnie się kręci na plastikowym "gripie" :) Ogólnie cena moda nie przekracza 10zł bo te reklamówki są po 80gr , TOMA po jakieś 60gr. a nie wiem jak te Penac'i
Sochal - |3 Maj 2011|, o 14:41

u mnie jeden penac 6-7zł kosztuje
DisC - |3 Maj 2011|, o 15:54

"Sochal" napisał/a:
u mnie jeden penac 6-7zł kosztuje


No widzisz. Ja widzialem flexgripy po 4zł(z groszami) u mnie w papierniku ;) .

player_X - |5 Maj 2011|, o 12:50

Flexy prawdopodobnie nie będą pasowały bowiem mają szerszy gwint. Chyba, bo nie miałem ich do porównania równocześnie z penakami.
REDO - |5 Maj 2011|, o 15:29

Penaki stoja przewaznie po 4-6 zl u nas 4.90 w kazdym papierniku wiec cena moda bedzie sie wachac 10-15 zl
Alexio - |5 Maj 2011|, o 17:11

Ja znam suby za 90 gr :P Można też i takie, a niemalże identyczne są jak penaci, dodatkowo mają nieco cięższego tipa niż flexy
REDO - |11 Maj 2011|, o 21:14

Dzis zlozylem ;] kreci sie super choc niemoglem znalesc reklamowek xD wiec zastapilem je podobnymi gripami

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group