Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Mini-Mate Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Mini-Mate Mod

Tayfun - |9 Kwi 2011|, o 21:24
Temat postu: Mini-Mate Mod
Nazwa: Mini-Mate
Symetryczny: Tak
COG: =COP
Długość: 21 cm (body można przyciąć)
Cena: ~20-30zl

Części:
2x spoko mini (grip,tip)
2x Gripmatic (tip)
2x Comssa (cap)
2x 094 (body)

Plusy:
+ łatwy w zmodowaniu
+ wytrzymały
+ duże możliwości modyfikacji wyglądu

Tutorial:
Wyciagamy backpluga z body:

Zakladamy grip (spoko) na cap (Comssy) gruba strona gripa:

Zakladamy tip na tip:

Wkladamy oba tipy do gripu:
[/URL]
Nakladamy capy na body:
[/URL]

Opinia recenzenta:
Warto go zlozyc. Moim zdaniem dobre body 094 znalazlo w końcu zastosowanie. Ogromny wybor kolorow i mozliwosc spilowania body sprawia, iz kreci sie bosko. Dzieki tipom spoko nie slychac go jak upada.

Mojec - |9 Kwi 2011|, o 22:44

ja bym tipy zamienił, bo plastik może się połamać a i lepiej metal by na zewnątrz wyglądał
Tayfun - |10 Kwi 2011|, o 11:00

Mojec chyba tak zrobie szczerze lepiej sie kreci bez tych plastikow :grin:
player_X - |10 Kwi 2011|, o 12:33

na pewno się będzie lepiej tak kręciło ale mimo wszystko + za pomysł. Niektórzy cenią sobie niepoobijane biurko :razz:

i fajny mod, lubię cienkie body.

Kopik - |16 Lip 2012|, o 23:51

modzik przepiękny, tylko plastikowe tipy odstraszają ale zawsze można zmienić ;) dobrze wykonany tutorial ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group