Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Usunąć sb i wprowadzić ograniczenia postów.
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Usunąć sb i wprowadzić ograniczenia postów.

Klapcio - |7 Kwi 2011|, o 21:28
Temat postu: Usunąć sb i wprowadzić ograniczenia postów.
Każdy użytkownik miałby 1 post na tydzień.
Posty byłyby ciekawsze.

Ogólnie fajnie by było jakbyście uzasadniali swoje głosy w ankiecie postami.

Mariusz - |7 Kwi 2011|, o 23:12

Ech...

Klapcio, jesteś chyba największym hipokrytą na tym forum. Twe posty zostawiają bardzo wiele do życzenia i zachowujesz się najinfantylniej na całym forum, zwłaszcza na SB, a teraz chcesz jego usunięcia i limitu postów? Mam nadzieję, że to żart, bo pomysł jest idiotyczny i śmierdzi powolnym, jednoliniowym myśleniem.

PS. SB można wyłączyć w preferencjach forum...

Zuzka - |8 Kwi 2011|, o 13:49

Nie usuwać SB!!!!! :facepalm:
Stiff - |8 Kwi 2011|, o 14:22

Według mnie to zły pomysł bo sb to jedyny kontakt nie licząc pw z penspinnerami !
Cracq - |8 Kwi 2011|, o 14:26

@up..jest jeszcze Skype,GG,Tlen..Nie chce mi się wymieniać.

@temat:

SB można samemu wyłączyć a Ograniczenia Postów to przesada.. :facepalm:
Dajmy np. że taki Nowy się o coś zapyta w 1 pytanie i 1 odpowiedz a większość forum będzie miała osiągnięty limit..

Odpada to i to.

Pianek - |8 Kwi 2011|, o 14:32

na wszystkie pytania "NOWYCH" jest odpowiedź na forum. jeśli nie ma znaczy, że są idiotyczne/bezsensowne


imo sb jedna z fajniejszych rzeczy na całym forum

MadEye - |8 Kwi 2011|, o 15:26

Każdy kto jest za usunięciem sb niech wyśle mi pmkę, mogę mu wyłączyć sb, jednak powrotu nie będzie.
Szczupi - |8 Kwi 2011|, o 15:52

Ja zagłosowałem na nie, ponieważ nie widzę sensu takiego działania. Nie używasz/nie podoba Ci się sb? to po prostu na niego nie patrz, jest umiejscowiony w takim miejscu, że nie przeszkadza; ) a co do ograniczenia postów, też IMO bez sensu, ludzie przestali by zapewne wchodzić na forum (chociaż może na dobre by to wyszło :idea: sam w sumie za dużo na forum siedzę)
Tratto - |8 Kwi 2011|, o 16:04

Lol! to jest forum dyskusyjne, więc jak sama nazwa wskazuje służy do postowania na nim i generalnej komunikacji między użytkownikami, a ta propozycja zarówno zablokowania SB(w sumie mi to wisi) jak i ograniczenia liczby postów mija się jak dla mnie całkowicie z celem i ideą egzystencji tego forum

ta najlepiej zarchiwizujmy i zamknijmy całe forum, bo przecież wszystko co potrzebne nowym jest już na forum...

Socus - |8 Kwi 2011|, o 19:08

Mnie tylko zastanawia, czy gdyby większość zagłosowała za usunięciem sb i wprowadzeniem ograniczeń postów, to czy by to weszło w życie.


A co do tematu to of korz nie... argumenty zostały podane już wyżej, więc nie będę się powtarzał.

Po prostu nie D:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group