Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Artykul o Penspinningu
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Artykul o Penspinningu

EnteR - |26 Lis 2007|, o 15:20
Temat postu: Artykul o Penspinningu
http://ddz.doba.pl/?s=sub...e&id=5953&mod=1

Kod:
Penspinerzy

Cytat:
EnteR - T
Adam - A


artykuł reklamuje trochę ps jest parę błędów np

Cytat:
A: Ja trenuję od 2 miesięcy, a Tomek od 3 tygodni

Kod:
trenuje 7-8 miesacy xD



Cytat:
Meeting z Doktorem KT

Kod:
niema czegos takiego jak doktor kt z tego co zaliwaja mi mowil


Pozdrawiam i zachęcam o czytania !!!!

FeniX - |26 Lis 2007|, o 17:46

Cytat:
Oprócz „Doktora KT” są też Mody, czyli długopisy zrobione z kilku długopisów.

To zdanie mnie zmiażdżyło. ;)

Hakan - |26 Lis 2007|, o 17:50

Doktor nie Doktor ale wywiad jest przyjemny :) I dobrze wyszlo.
Almanach - |26 Lis 2007|, o 17:54

Cytat:
MF: Ile osób w Polsce się tym zajmuje?
T: Około 90 w całej Polsce. Ale powoli powiększa się liczba zainteresowanych i trenujących.


jest okolo 90 naprawde? myslalem ze troche wiecej xD

EnteR - |26 Lis 2007|, o 18:26

nawet nie jest 90 zobacz jak mało penspinnerow jest aktywnych xD nie patrz na listę zarejestrowanych tylko na tych co się udzielaj xD
Śledź - |26 Lis 2007|, o 18:42

mnie kilka tekstów rozbawiło:
Cytat:
Każdy młody Japończyk zna podstawowe triki penspinningu.

Cytat:
Są osoby, które potrafią zrobić wizualizacje do określonej muzyki.

Cytat:
Długością idealną jest 19,5 cm.
czego?
Cytat:
Najbardziej znana firma, która produkuje długopisy do penspinningu to „PenDolSa”

Jak coś to nie produkuje a moduje bo produkuje to pentel, dong-a itd
Cytat:
Do pokazów dla lepszego efektu używane są świecące peny. Wykonane są z pleksi, a środku, aby świeciły mają proszek fosforyzujący

zrozumiałem jakby to było normalką a w collabach widziałem to ze 3 razy...

no i nie będę już wspominał, że te zdjęcie jest mało zachęcające do penspinningu...

ale nie martwcie się, mogło być gorzej :roll:

Bandit - |26 Lis 2007|, o 19:03

no po przeczytaniu mogę stwierdzić że wywiad jest nawet dobry :) i pojawiły sie ważne informacje które mogą zachęcić do kręcenia :)
Gooral - |26 Lis 2007|, o 19:12

Jest adres strony, więc jest dobrze.
Mogło być lepiej, ale najgorzej też nie było. :razz:

D4W!D - |26 Lis 2007|, o 19:39

szkoda że niema żadnego filmiku bo po samym zdjęciu trudno załapać o co w tym chodzi :neutral:
zary - |26 Lis 2007|, o 20:50

"sledziu1" napisał/a:

Cytat:
Długością idealną jest 19,5 cm.
czego?


Oł szit xDDD poleglem jak to przeczytalem :D

No ale ogolnie spoko lajt moglo byc gorzej moglo byc lepiej :)

dante - |28 Lis 2007|, o 16:31

Całkiem przyjemny wywiad, było pare niedociągnięć, ale pewnie spowodowanych tremą. ;)

Gratulacje.

Wakie - |28 Lis 2007|, o 19:54

Uważam, że nie wypadło to najgorzej. :P Może i było pare niedociągnięć, ale ogólnie mi sie podobało. A i adres PPP był... Dobra robota!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group