Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Zamknięty meeting w Katowicach 26.02.2011
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Filmy z meetingów - Zamknięty meeting w Katowicach 26.02.2011

Malfroy - |27 Lut 2011|, o 17:09
Temat postu: Zamknięty meeting w Katowicach 26.02.2011

Wersja HQ na YouTube

Nie wiem czemu na początku filmu jest ino 1 zdjęcie, skoro miały być 3 ^^

Dam je w takim razie tutaj:







Keban - |27 Lut 2011|, o 17:26

Malfroy, świetny filmik,a z resztą sam meeting tez był jak dla mnie bardzo ciekawy
Focie też wyszły genialnie :)
Kawał dobrej roboty Malfroy,czekamy jeszcze na reportaż ;)

essEE - |27 Lut 2011|, o 17:28

Dlaczego ja nigdy nie bylem na meetingu :( I tak mam do was daleko, i tylko do lbn moge ale w lecie ;x Ja chce na meeta, bo jak widze co wy robicie to az serce sie pali do wyjazdu :D
Rimi - |27 Lut 2011|, o 18:36

Meeting był b.udany. Szkoda, że nie ma postawionych balonem włosów od niektórych osób.^^
i trza by się nauczyć tego, co mi pokazaliście.(;

I ten. Chciałem cię zareklamować, Malf.
Z tym busem.D;

Ps. 2 poziomy!

@Malf
i tak ma być!
@Dawid
Pozostaje ją wyćwiczyć.

Malfroy - |27 Lut 2011|, o 18:42

@ Keban
Dzieki xD

@ essEE
No to musisz znaleźć jakiś sposób i przybyć do Kato :p

@ Rimi
Nie moja wina, że nie widzieliście kaj wysiąść bo szyby zaparowało ;s O tym, że Was nie ma kapłem się na przystanku, jak bus odjeżdżał więc ciut za późno. Obiecuje iż następnym razem bede pracował łokciami przez tłum i się dopcham do Was ^^

dawidwsp - |27 Lut 2011|, o 18:44

Malf. miałeś zbić Pana autobusika, a nie, przez Ciebie 20 min targaliśmy! spod spodka o0 xd ogólnie, met 6/5, domcio 10/5 Rimii ta kmina o0. 11/5 ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group