Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Penmacher Wydanie Specjalne #1 - MP/WT/WC
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Artykuły - Penmacher Wydanie Specjalne #1 - MP/WT/WC

Gucio - |27 Sty 2011|, o 23:35
Temat postu: Penmacher Wydanie Specjalne #1 - MP/WT/WC


http://issuu.com/gucio/do...r_ws01_mp-wt-wc
Zapraszam do komentowania!

FeniX - |29 Sty 2011|, o 03:03

Zapraszam do lektury najświeższego wydania Penmachera. Z braku mojego czasu, a potem z powodów technicznych opóźnił się on o tydzień, ale wreszcie udało się go wydać.

Mam nadzieję, że zaciekawi was ten numer.

Bezdzwieczny - |29 Sty 2011|, o 11:03

Jak zawsze dobra robota powiem tak najbardziej spodobaly mi sie dwie ostatnie strony ciekawy wywiad pozdrawiam ;) (szkoda ze malo jest takich gazetek nie wiem jak to nazwac wiem ze gdyby byly w moim kiostu takie to bym kupil )
Cult - |29 Sty 2011|, o 11:59

Mozna to jakos sciagnac na dysk ? Bo nie chce mi sie cos otwierac na pelnym ekranie i nie jestem w stanie przeczytac

@juz sciagnalem, tylko nie rozumiem po co na kazdej stronie trzeba sie rejestrowac, jak ja tego nienawidze, pozniej spam na maila bo musze sie zarejestrowac zeby sciagnac jeden plik, grr

Tratto - |29 Sty 2011|, o 12:14

no fajnie tak poczytać, szczególnie artykuł o pierwszy MP, ponieważ jest to dla mnie szczególny okres(zaczynałem wtedy kręcić), który pamiętam doskonale :)

czekam na następne numery :)

Suriel - |29 Sty 2011|, o 13:59

no wlasnie ja tego tez nie moge powiekszyc. inne numerki jakis tam gazetek da sie a tego niestety nope
Rarka - |29 Sty 2011|, o 14:21

W Operze i Firefoxie działa dobrze, można powiększać np. kółkiem myszki.
vastar - |29 Sty 2011|, o 16:22

Dobrze, że wyszło wydanie specjalne na temat mistrzostw Polski i świata. Dowiedziałem się paru ciekawych wiadomości o tych zawodach. Artykuły mają odpowiednią długość i nie zanudzają. Czekam na następny, wiosenny numer.
Zaliwaja - |30 Sty 2011|, o 00:50

Bardzo ciekawa gazetka, świetnie przybliżona historia MP, interesujący wywiad, podobało mi się, chętnie przeczytałbym też artykuł o historii PPP, na łamach Penmachera ;)
Phantasm - |30 Sty 2011|, o 16:56

Mnie troche znudziły niektóre artykuły. O ile pierwszy numer przeczytałem w całości, tego nie mogłem znieść :q Wywiady świetne, przeczytałem w całości, ale czytanie cały czas o mistrzostwach tyle że w roku '08, '09, '10, mistrzostwach świata '10 itd, już nie dałem rady.... Gdybym oceniał w skali do 10, dałbym... 5 lub 6 :3

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group