Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Sony vegas studio 9.0 obróbka (zaawansowana) pomocy!!!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - Sony vegas studio 9.0 obróbka (zaawansowana) pomocy!!!

Silus - |27 Sty 2011|, o 18:52
Temat postu: Sony vegas studio 9.0 obróbka (zaawansowana) pomocy!!!
Witam chciałbym się zapytać jak zrobić efekt kilku naraz odtwarzanych filmów tak jak w half year solo pariego tyle że on ma 4 a ja chce mieć 2 szukałem i nigdzie nie znalazłem sam też próbowałem kombinować ale nic z tego nie wyszło jak ktoś wie to proszę o pomoc z góry dziękuje.


@Down. Ok już mam dzięki

Dejv - |27 Sty 2011|, o 19:35

Tworzysz dwie (lub więcej) ścieżek wideo, po czym dajesz jedną pod drugą zmniejszając filmy w "track motion" (chyba tak) :)
Him - |28 Sty 2011|, o 12:42

A jak już jest ten temat to chciałbym się zapytać jak usunąć dźwięk np. z combosa a puścić swoją muzyke?

Dzięki Wielkie :)

Dulek - |28 Sty 2011|, o 13:30

Jak masz film na osi czasu to przyciskiem 'u' rozdzielasz video i audio po czym możesz wywalić samo audio. Muzykę zwyczajnie importujesz i dodajesz do projektu.
Racha - |28 Sty 2011|, o 21:13

To i ja się podepnę pod temat, bo już dwa dni próbuje wstawić tekst na klip video i nic...

Chodzi mi o wstawienie tekstu na klip: podczas edycji daję Insert -> Text Media i dodaje tekst, ale jednoczesne pojawianie się tekstu powoduje wygaszanie klipu (tak jakby krzyżowo). A ja chcę tylko dodać tekst, żeby był on wyświetlany bez ingerencji w kombo, tak jak dodaje się np. nick'i na collabach. Jak ktoś wie, jak zrobić taką magiczną sztuczkę, to prosiłbym o pomoc.

@down - działa, działa! Dzięki!

Dulek - |28 Sty 2011|, o 21:28

Tekst edytuj na oddzielnej warstwie (prawym na oś czasu i insert video track).
tigerek1 - |29 Sty 2011|, o 17:05

Z kolei ja mam taki problem, że chcę wstawić efekt do filmu ale w przedziale sekundowym, że zaczyna się od powiedzmy 10 sekundy i trwa 2 s. Jak mam to zrobić? Bo gdy wrzucam to efekt mam na całym filmie.
Novy - |29 Sty 2011|, o 17:41

Możesz go pociąć w odpowiednich miejscach klawiszem "S" i w tych pociętych częściach stosować efekty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group