Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Lag3
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Lag3

Arturrek - |20 Sty 2011|, o 15:13
Temat postu: Lag3
Lag3



Dane:


długość - 19,5cm
waga - ok. 17g
cena - ok. 35zł

Potrzebne części:


- g3 body
- g3 cap
- g3 tip
- spoko mini tip
- 2x uniball signo tip
- g1 tip
- hgg tip
- R.S.V.P grip
- laknock II fine grip
- anyball / g2 grip
- taśma
- insert

Tutek:


Cap

Do gripa R.S.V.P wkładamy obwinięty taśmą tip hgg, tak aby nie wyleciał.
Na gripa dajemy inserta. Możemy go obkleić taśmą przezroczystą tak żeby nie latał w capie.


Do capa g3 wrzucamy kolejno tipy signo i g1. Wkładamy gripa R.S.V.P.

Ok. cap mamy skończony.

Body i przód

Piłujemy wypustki na przedzie body g3, nakręcamy tipa spoko i obklejamy tył body taśmą.
Wkładamy inserta.


Zakładamy gripy anyballe/g2 oraz grip Laknocka odwrotną stroną niż normalnie.


Do gripa wkładamy tip g3 i oklejony taśmą na tej płaskiej stronie tip signo tak żeby nie wypadł.
Na tył zakładamy naszego capa i skończyliśmy moda.


W innej wersji kolorkowej:


конец

vastar - |20 Sty 2011|, o 15:47

Brakuje tutaj danych technicznych moda.

A tak to bardzo mi się podoba.

TheGoodMean - |20 Sty 2011|, o 15:52

No to zaczynam :D

Tutek zrobiony ogólnie dobrze !

Dokładnie jak vastar

"vastar" napisał/a:
Brakuje tutaj danych technicznych moda.


Mod raczej za wytrzymały nie jest ale wygląd mi zaimponował .

Bardzo mi się podoba pomysł zbiorę części to złoże :)

mhyzy15 - |20 Sty 2011|, o 17:34

"TheGoodMean" napisał/a:
Mod raczej za wytrzymały nie jest
-.0

Bardzo ładny mod, łatwy w zmodowaniu i estetyczny tut. yyy.. zmień nazwę

Phantasm - |20 Sty 2011|, o 18:25

Mod zdecydowanie na plus.

Ładne wykonanie, prezentuje się świetnie. Jak wyczerpią mi się mody które będę chciał złożyć, to może złożę Lag3.

@mhyzy15, nie ma powodu by zmieniać nazwę. To że nazywa się Lag3 nie musi przekonywać że kiedy kręcisz to masz lagi ;dddd ciężko mi zrobić jakieś porównanie, ale to jakby kazać zmieniać nazwę sweet dropa na shit drop bo jest brzydki... :d

Manualist - |20 Sty 2011|, o 18:29

Ma tylko 17g? Tyle tipów i taka mała waga? Trochę wątpię... Wszystko ładnie napisane, momentum pewnie też dobre, ale kosztu są dość duże - ponad 40 zł. Ogólnie na plus.
Arturrek - |20 Sty 2011|, o 18:31

Nazwa taka a nie inna, bo nie miałem pomysłu - są to pierwsze litery Laknock Anyball G3
Nie chodziło tu o żadne lagi :razz:

Pianek - |20 Sty 2011|, o 19:40

"Manualist" napisał/a:
Ma tylko 17g? Tyle tipów i taka mała waga? Trochę wątpię... Wszystko ładnie napisane, momentum pewnie też dobre, ale kosztu są dość duże - ponad 40 zł. Ogólnie na plus.


Jeżeli dla Ciebie 17 gram to jest "TYLKO(!)" to nie wiem co według Ciebie jest ciężkie.

Mod na bardzo duży plus. Bardzo dużo walorów kolorystycznych. Chętnie bym pokręcił

Lezek - |22 Sty 2011|, o 22:28

Ciekawy, przede wszystkim kreatywny, czego mi ostatnio brakuje. Wygląd też na +. Tipów tam napakowałeś w kij i trochę :D Ale lubię ciężkie mody. Czy złożę? Hmm, szkoda mi trochę kasy, może kiedyś przy okazji jak zdobędę części. Chociaż myślę, że będzie się dobrze kręciło.
Adio - |22 Sty 2011|, o 22:57

Imo mod swietny, ale nie podoba mi sie jedynie to takie wglebienie na froncie i brak gripow na capie :/
Jest duzo mozliwosci kolorystycznych tego moda, w ogole na prawde fajny.
Jutro skladam^^

Mydło - |23 Mar 2012|, o 09:43

Mod super. Postaram się go skleić za niedługo. Tylko jest jeden problem.
Jedno zdjęcie złe wkleiłeś. :>

Mojec - |26 Mar 2012|, o 10:41

fajny, ale IMO za ciężki.
kamilos1239 - |21 Sty 2014|, o 11:50

,spoko nawet :grin:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group