Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Wyniki czwartej rundy MP już są!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Newsy - Wyniki czwartej rundy MP już są!

FeniX - |20 Sty 2011|, o 01:01
Temat postu: Wyniki czwartej rundy MP już są!
imgWszystkich zniecierpliwionych oczekiwaniem na wyniki kolejnej rundy Mistrzostw Polski na pewno ucieszy wiadomość, że wszyscy sędziowie oddali już swoje głosy, a same wyniki można zobaczyć na stronie mistrzostw - http://mp.penspinning.pl/ Zwycięzcom gratulujemy.

Na wysłanie filmów na 5. rundę, czyli już ćwierćfinały, zawodnicy mają czas do 29 stycznia. Dokładne informacje do znalezienia w aktualnościach na stronie Mistrzostw.

Tym razem żadne problemy z systemem oceniania nie powinny wystąpić, więc wyników 1/4 możemy spodziewać się szybciej niż wyników ostatniej rundy.

Cichy - |20 Sty 2011|, o 18:57

No to TSG się zdziesiątkowało. Główni faworyci odpadli :O
Kazuke - |20 Sty 2011|, o 19:19

Dulek po prostu mnie rzekłbym, że oszałamia. To jest dosłownie to do czego ja chcę dążyć. Na dodatek mam Dr.AT w tych samych kolorkach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group