Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Tack-on] Arti vs Wasyl (so far)
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tack-on - [Tack-on] Arti vs Wasyl (so far)

Arti - |17 Sty 2011|, o 03:40
Temat postu: [Tack-on] Arti vs Wasyl (so far)
Dobra, zachciało mi się tack-ona już od dawna, ale dopiero teraz zebrałem wszystko w sobie by założyć ten wątek (i to o odpowiedniej porze :P ). Jeśli ktoś jest chętny to niech napisze w tym temacie i od razu daje film. Nie będzie to uber szybka rozgrywka, zbliża mi się sesja, więc filmy będziemy dodawać nawet co jakiś czas. Każdy może w każdym momencie zarówno dołączyć jak i zrezygnować z udziału.

Dobra, teraz parę zasad:
- max cont: 3
- max spin 2.0
- ilość tricków/hybryd: dowolna, lecz bez przesady

Bawimy się na wszelkie możliwe sposoby (ta, fingerlessy też), lecz dopasowujmy także w pewnym stopniu to, co dodajemy do poziomu uczestników, żeby każdy się czegoś nauczył, a nie zrezygnował po pierwszej rundzie.

Bez dalszego wstępu:


Wersja HQ na YouTube

Breakdown: sonic 23-13~pass 13-34->pass 34-t3

W razie problemów z breakdownem pisać - pomogę.

Wasyl - |17 Sty 2011|, o 12:00

Chętnie zagram, ale przez ten tydzień mnie nie będzie, więc będzie przerwa.


Wersja HQ na YouTube

Brejk: sonic 23-13~pass 13-34 :arrow: pass 34-t3 :arrow: TA T3-T2 :arrow: charge T2 :arrow: pass T2-23~MA normal

Rapan - |23 Sty 2011|, o 22:05

uf uf. Ja chętnie, bo w innym coś nie idzie :)
Arti - |28 Sty 2011|, o 21:21


Wersja HQ na YouTube

Brejk: sonic 23-13~pass 13-34 :arrow: pass 34-t3 :arrow: TA T3-T2 :arrow: charge T2 :arrow: pass T2-23~MA normal :arrow: twisted sonic rev 23-34 :arrow: [PU :arrow: PD] :arrow: twisted sonic 34-23

Wasyl - |5 Lut 2011|, o 14:06

Niestety, na jakiś czas ten takon musi zostać przerwany :sad:
Tuż po wrzuceniu przez Ciebie ostatniego filmiku, naprawdę mocno walnąłem się w rękę i jak kręcę to strasznie boli.
Najlepiej by było, gdyby ktoś wszedł zamiast mnie, bo jak tylko przestanie boleć to wrzucę film :wink:

Wasyl - |13 Lut 2011|, o 14:14


Wersja HQ na YouTube

BD:sonic 23-13~pass 13-34 :arrow: pass 34-t3 :arrow: TA T3-T2 :arrow: charge T2 :arrow: pass T2-23~MA normal :arrow: twisted sonic rev 23-34 :arrow: [PU :arrow: PD] :arrow: twisted sonic 34-23 :arrow: pass 23-T2~Double TA :arrow: TF charge :arrow: pass rev. TF-34

Jeszcze raz sory, że tak opóźniłem :oops:

Wasyl - |27 Lut 2011|, o 17:19

Gra ktoś?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group